Sal Savaşları 2

Oyun Adı: Sal Savaşları 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 254

Puan: 5.00

Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'un sahilde bulduğu hazineyi korsanlara karşı savunmuşlardı. Hazineyi korsanlara kaptırmamışlardı. Fakat sahilde bir yere gömmüşlerdi. Bir sonraki tatil zamanı tekrar gelen iki kardeş, hazineyi gömdükleri yerin üstüne bir binanın inşaa edildiğini görürler. Hazinelerini geri alabilmeleri için, öncelikle sahil güvenliği ve birçok engeli geçmeleri geçmeleri gerekiyor. Sal savaşçıları ile eğlence dolu bir bölüm daha seni bekliyor.
Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Go" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. Oyunun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Skip" butonuna tıklayın. Oyun hikayesi bittikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.
Oyun kontrolleri:
Nişan alma: "Mouse(Fare)"
Ateş etme: "Farenin Sol Tuşu"

Oyuna başladığınızda, yapmanız gereken ilk görev boya kovasını havuza devirmektir. Boya kovasına ateş ederek havuza devirdikten sonra eğlenceye tam olarak başlayabilirsiniz.
Oynadığınız her bölümden sonra, oyun ekranına tıklayarak "Upgrades" bölümüne gidebilirsiniz. Bu bölümde, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.
İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Efsane elmas yok etme oyunlarının bir başka versiyonuyla karşınızdayız. He... <p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala... 1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p><em>Maceracı Salyangoz Bob'un bitmek bilmeyen merakı, onu yepyeni bir ... <p><em>Bu 3D yarış oyununda; online oynama, iki kişilik oynama seçenek... <p>Birbirinden farklı birçok çevrimiçi oyun sunucusu bul... <p>Onlarca Arena, yüzlerce silah ve çeşitli taktiklerin birleştiğ... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p><em>Harika bir turnuvaya katılmaya ne dersin? Tek kişilik oynayarak mü... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... <p>Arkadaşınızla beraber aksiyon dolu bir dövüş oyunu oynamak istiy... <p><em>Her bir bölümde belirli sayıda karelerden oluşan tablolar me...