Sal Savaşları 2

Oyun Adı: Sal Savaşları 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 238

Puan: 5.00

Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'un sahilde bulduğu hazineyi korsanlara karşı savunmuşlardı. Hazineyi korsanlara kaptırmamışlardı. Fakat sahilde bir yere gömmüşlerdi. Bir sonraki tatil zamanı tekrar gelen iki kardeş, hazineyi gömdükleri yerin üstüne bir binanın inşaa edildiğini görürler. Hazinelerini geri alabilmeleri için, öncelikle sahil güvenliği ve birçok engeli geçmeleri geçmeleri gerekiyor. Sal savaşçıları ile eğlence dolu bir bölüm daha seni bekliyor.
Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Go" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayın. Oyunun hikayesini izlemeden geçmek isterseniz, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "Skip" butonuna tıklayın. Oyun hikayesi bittikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.
Oyun kontrolleri:
Nişan alma: "Mouse(Fare)"
Ateş etme: "Farenin Sol Tuşu"

Oyuna başladığınızda, yapmanız gereken ilk görev boya kovasını havuza devirmektir. Boya kovasına ateş ederek havuza devirdikten sonra eğlenceye tam olarak başlayabilirsiniz.
Oynadığınız her bölümden sonra, oyun ekranına tıklayarak "Upgrades" bölümüne gidebilirsiniz. Bu bölümde, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.
İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Renkli taşlar oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkden taşları y... <p>Buz ve ates oldukca guzel grafiklere sahip eglenceli bir platform oyunu. O... <p><em>Harika bir iki kişilik oyun ve emin olun, oynarken çok eğlenece... <p>AŞK ŞARKISI, Love Sound orjinal isimli oyunda sevgilinizin aŞkİnİ kazanmak...  İki Kişilik Mini Macera 2 ile şimdi sizi bu eğlence dozu yüksek oyunun yepye...  Tehlikeli Platform Oyunu ile harika bir 2 kişilik oyun deneyimi yaşamaya haz... <p>Süper beyzbolcular heyecanlı bir macera için bir aradalar. Bu ... <p>Sitemizde seri olarak 2.kişilik oyunları bulunan Yanloong Dragonlar oyunun... <p>Ok At ve Kurtar serisinin ilkiyle beğenileri üstüne toplayan, ad... <p>Düşmanınızın kalesini mancınıkla yok etmeye çalışıyorsunuz. Ma... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p>Birbirini sevenleri tam birleştirmişken aileleri tarafından ayrılan &ccedi...