Adam Asmaca

Oyun Adı: Adam Asmaca

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 493

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efsane oyun "Adam Asmaca", şimdi OyunKalem.com'de! Üstelik sadece bilgisayarla değil, yine arkadaşınızla beraber de oynayabiliyorsunuz. Ayrıca normal oyunun üstüne farklı özellikler de eklenmemiş değil.

Bildiğiniz üzere oyundaki amacınız, size sadece sesli harfleri verilen bir kelimenin tamamını bulmak. Oyun yüklenince "PLAY" butonu ile başlatın ve oyuncu sayısını seçin. İki oyun türü bulunmaktadır: Normal oyun olan "CLASSIC" ve 12 kurşunlu bir tabanca ile tamamen şansa bağlı olarak oynanan "RUSSIAN ROULETTE". Seçiminizi yaptıktan sonra oyunu başlatın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. İki kişi oynuyorsanız, biri diğerine sormak istediği kelimeyi göstermeden yazsın ve diğeri tahmin etmeye çalışsın. Yazmak istediğiniz harfin üstüne tıklayın, aynı zamanda da çıkan harfleri ve adamınızın durumunu takip etmeyi unutmayın. Oyun esnasında alt köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, kelimenizi görebilir, yeni oyun başlatabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Eskilerimizin en büyük zevklerinden Bomberman oyununun yepyeni v... <p><em>Bu futbol turnuvasına başlamadan önce, turnuva hakkında biraz bil... <p>Koca kafalar futbol serisi Avrupa Şampiyonası ile devam ediyor. 2012 Avrup... <p>Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan ... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p><em>Eğer hatırlarsanız, iki kardeş Money Movers'ın ilk bölüm... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz... <p><em>Süper dövüşçü <strong>Shi </strong>ile muht... <p>Çocukluğumuzun efsanesi Mario, şimdi de <strong>ATV</strong> ara&cc... <p>Renkli jöleler oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak ayn... <p>Dünya'nın çeşitli bölgelerinden <strong>5 usta dö... <p>3 Boyutlu efsanevi dövüşçülerden oluşan oyuna başlıy...