Adam Asmaca

Oyun Adı: Adam Asmaca

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 469

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efsane oyun "Adam Asmaca", şimdi OyunKalem.com'de! Üstelik sadece bilgisayarla değil, yine arkadaşınızla beraber de oynayabiliyorsunuz. Ayrıca normal oyunun üstüne farklı özellikler de eklenmemiş değil.

Bildiğiniz üzere oyundaki amacınız, size sadece sesli harfleri verilen bir kelimenin tamamını bulmak. Oyun yüklenince "PLAY" butonu ile başlatın ve oyuncu sayısını seçin. İki oyun türü bulunmaktadır: Normal oyun olan "CLASSIC" ve 12 kurşunlu bir tabanca ile tamamen şansa bağlı olarak oynanan "RUSSIAN ROULETTE". Seçiminizi yaptıktan sonra oyunu başlatın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. İki kişi oynuyorsanız, biri diğerine sormak istediği kelimeyi göstermeden yazsın ve diğeri tahmin etmeye çalışsın. Yazmak istediğiniz harfin üstüne tıklayın, aynı zamanda da çıkan harfleri ve adamınızın durumunu takip etmeyi unutmayın. Oyun esnasında alt köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, kelimenizi görebilir, yeni oyun başlatabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p><em>Arkadaşınızla beraber reflex testi yapmaya ne dersiniz? Oyunun amacı &... <p>Küçük sermayelerle başlayıp paranıza para katmak ister mi... <p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st... <p><em>En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda ... <p>Belalı Balon Avcıları oyunumuz <strong>2.5</strong> versiyonu ile devam ed... <p>AŞK ŞARKISI, Love Sound orjinal isimli oyunda sevgilinizin aŞkİnİ kazanmak... <p>Efsane Isoball serisinin <strong>üçüncü</strong> oyu... <p>Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir ye... <p>Drift tutkunluğu ile kıyasıya bir savaş mücadelesi vermeye hazırmısın...