Adam Asmaca

Oyun Adı: Adam Asmaca

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 484

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efsane oyun "Adam Asmaca", şimdi OyunKalem.com'de! Üstelik sadece bilgisayarla değil, yine arkadaşınızla beraber de oynayabiliyorsunuz. Ayrıca normal oyunun üstüne farklı özellikler de eklenmemiş değil.

Bildiğiniz üzere oyundaki amacınız, size sadece sesli harfleri verilen bir kelimenin tamamını bulmak. Oyun yüklenince "PLAY" butonu ile başlatın ve oyuncu sayısını seçin. İki oyun türü bulunmaktadır: Normal oyun olan "CLASSIC" ve 12 kurşunlu bir tabanca ile tamamen şansa bağlı olarak oynanan "RUSSIAN ROULETTE". Seçiminizi yaptıktan sonra oyunu başlatın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. İki kişi oynuyorsanız, biri diğerine sormak istediği kelimeyi göstermeden yazsın ve diğeri tahmin etmeye çalışsın. Yazmak istediğiniz harfin üstüne tıklayın, aynı zamanda da çıkan harfleri ve adamınızın durumunu takip etmeyi unutmayın. Oyun esnasında alt köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, kelimenizi görebilir, yeni oyun başlatabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>Cartoon Network</strong>'ün 3 şaşkın karakteri bir araya ... <p>Sinemalarİ kasİp kavuran Ice Age 3 Dawn of The Dinosaurs orjinal isimli fi... <p>Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yetene... <p><strong>"Start"</strong> yazısına tıklayarak ilk menüyü...  Canavarın Kafasına Vur Oyunu ile süper bir canavar kapışmasına hazır mısınız... <p>Renkli ve sevimli görünen vampirleri mouse'unuz ile eşleyere... <p>Teke tek maç oyunu 2.versiyonu ile geri döndü. Arkadaşını... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın... <p>Kirpi kahramanımız<strong> Sonic</strong>, Dr. Robotnik (Eggman) ile m&uum... <p>Yayınlandığı günden bu yana dillerden düşmeyen uçmakta zo... <p><strong>Matrix dövüş stillerini</strong> konu alan bir oyun. Otu... <p>Şanssız  Robot oyunu yüklenince sırasıyla <strong>Play</strong> ...