Adam Asmaca

Oyun Adı: Adam Asmaca

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 435

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efsane oyun "Adam Asmaca", şimdi OyunKalem.com'de! Üstelik sadece bilgisayarla değil, yine arkadaşınızla beraber de oynayabiliyorsunuz. Ayrıca normal oyunun üstüne farklı özellikler de eklenmemiş değil.

Bildiğiniz üzere oyundaki amacınız, size sadece sesli harfleri verilen bir kelimenin tamamını bulmak. Oyun yüklenince "PLAY" butonu ile başlatın ve oyuncu sayısını seçin. İki oyun türü bulunmaktadır: Normal oyun olan "CLASSIC" ve 12 kurşunlu bir tabanca ile tamamen şansa bağlı olarak oynanan "RUSSIAN ROULETTE". Seçiminizi yaptıktan sonra oyunu başlatın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. İki kişi oynuyorsanız, biri diğerine sormak istediği kelimeyi göstermeden yazsın ve diğeri tahmin etmeye çalışsın. Yazmak istediğiniz harfin üstüne tıklayın, aynı zamanda da çıkan harfleri ve adamınızın durumunu takip etmeyi unutmayın. Oyun esnasında alt köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, kelimenizi görebilir, yeni oyun başlatabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunda en hızlı şekilde bölüm içinde beliren yıldızları t... <p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı... <p>Hem eğlenmek hem de İngilizce'nizi geliştirmek ister misiniz? "<s... <p>Ben 10 İsyancılara Karşı ile muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız?... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i... <p><em>Dört kişiliğe kadar oynanabilen harika bir oyunla daha sizinleyiz... <p>Kedilerin başı yine belaya giriyor, ortalık karışıyor! Kedilerin Güc&... <p><em> İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaç... <p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ... <p>Yenilmez kahramanlarımız nereden geldikleri belli olmayan yeşil uzaylılara... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Da...