Adam Asmaca

Oyun Adı: Adam Asmaca

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 441

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efsane oyun "Adam Asmaca", şimdi OyunKalem.com'de! Üstelik sadece bilgisayarla değil, yine arkadaşınızla beraber de oynayabiliyorsunuz. Ayrıca normal oyunun üstüne farklı özellikler de eklenmemiş değil.

Bildiğiniz üzere oyundaki amacınız, size sadece sesli harfleri verilen bir kelimenin tamamını bulmak. Oyun yüklenince "PLAY" butonu ile başlatın ve oyuncu sayısını seçin. İki oyun türü bulunmaktadır: Normal oyun olan "CLASSIC" ve 12 kurşunlu bir tabanca ile tamamen şansa bağlı olarak oynanan "RUSSIAN ROULETTE". Seçiminizi yaptıktan sonra oyunu başlatın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. İki kişi oynuyorsanız, biri diğerine sormak istediği kelimeyi göstermeden yazsın ve diğeri tahmin etmeye çalışsın. Yazmak istediğiniz harfin üstüne tıklayın, aynı zamanda da çıkan harfleri ve adamınızın durumunu takip etmeyi unutmayın. Oyun esnasında alt köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, kelimenizi görebilir, yeni oyun başlatabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Harika bir iki kişilik oyun ve emin olun, oynarken çok eğlenece... <p>Küçük Dövüşçü oyununda arkadaşınızl... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M... <p>Mübarek kutsal kitabımız <strong>Kuran-ı Kerim</strong>'in harfle... <p>Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda... <p><em>Issız bir adada, arkadaşınla birlikte harika bir bovling turnuvasına k... <p>Klavye ile oynanıyor Anahtarları Topla oyunu, küçük ve şi... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl... <p>Bu eğlenceli masa tenisi oyununda dilerseniz tek kişilik ya da iki kişilik... <p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se... <p><em>Sadece hayvanların bulunduğu bir ülkede, gazetecilik yapmaya hazı...