Adam Asmaca

Oyun Adı: Adam Asmaca

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 447

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efsane oyun "Adam Asmaca", şimdi OyunKalem.com'de! Üstelik sadece bilgisayarla değil, yine arkadaşınızla beraber de oynayabiliyorsunuz. Ayrıca normal oyunun üstüne farklı özellikler de eklenmemiş değil.

Bildiğiniz üzere oyundaki amacınız, size sadece sesli harfleri verilen bir kelimenin tamamını bulmak. Oyun yüklenince "PLAY" butonu ile başlatın ve oyuncu sayısını seçin. İki oyun türü bulunmaktadır: Normal oyun olan "CLASSIC" ve 12 kurşunlu bir tabanca ile tamamen şansa bağlı olarak oynanan "RUSSIAN ROULETTE". Seçiminizi yaptıktan sonra oyunu başlatın.

Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. İki kişi oynuyorsanız, biri diğerine sormak istediği kelimeyi göstermeden yazsın ve diğeri tahmin etmeye çalışsın. Yazmak istediğiniz harfin üstüne tıklayın, aynı zamanda da çıkan harfleri ve adamınızın durumunu takip etmeyi unutmayın. Oyun esnasında alt köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, kelimenizi görebilir, yeni oyun başlatabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü... <p><em>Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşi... <p>Süper ötesi strateji oyunu ikinci bölümü ile deva... <p>Dragon ekibinden kendinize bir takım oluşturarak futbol maçı yapaca... <p>Küçük kahramanlar tuzağa düşürülüp es... <p><em>Uzay mekiğinle bir uzay boşluğuna sürüklendin ve gör&uu... Tüm dünya takımlarının bulunduğu oyunda bir çok Türk takımlarından birisini s... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu... <p>Efsane Isoball serisinin <strong>üçüncü</strong> oyu... <p>İki çöp adam dövüşmeye hazır ve kılıçlarını &...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin...