Bacak Ameliyatı

Oyun Adı: Bacak Ameliyatı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 162

Puan: 0.00

Gelişen tıpla birlikte birçok hastalık ve soruna tedavi yolu üretilmiş durumda. Bu oyunumuzda da anatomik bacak uzunluğu eşitsizliği yaşayan bir hastayı tedavi etmeniz gerekiyor. Yardımcı hemşire ile birlikte, onun söyleyeceği yolları izleyerek hastanızı iyileştirin. Bu operasyon, sandığınız kadar da kolay olmayacak.

Oyun yüklendikten sonra "OPERATE" butonuna tıklayarak operasyona başlayabilirsiniz. Oyun, genel olarak "MOUSE (FARE)" aracılığı ile oynanmaktadır. Açıklamaları "NEXT" butonuyla geçebilirsiniz. Hemşire, size hangi zamanda ne yapmanız gerektiği konusunda yardımcı olacaktır. Söylediklerine dikkat edin ve doğru tıbbi malzemeleri seçin. Birkaç kez yanlış hamlenizde operasyon yarıda kalır. Unutmamanız gereken başka bir konu da, sınırlı sürenizin olduğu... Sürenizi sol tarafta bulunan göstergeden takip edebilirsiniz.

Bu eğitim amaçlı oyunun, sadece dijital ortamda gerçekleştirildiğini unutmayın ve işlemleri evde gerçek objelerle denemeye kalkmayın! Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sünger Bob ile harika bir beysbol oyunu. Menüden "<strong>P... <p>AŞK ŞARKISI, Love Sound orjinal isimli oyunda sevgilinizin aŞkİnİ kazanmak... <p>90'lı yılların unutulmaz oyunu <strong>Battle Tank</strong>, flash ver... <p><strong>DİKKAT: BU OYUNDA GÖRDÜĞÜNÜZ HAREKETLERİ GER&C... <p>Penguenler ile sumo görüşleri yapmaya hazır mısınız? "<stro... <p>Süper beyzbolcular heyecanlı bir macera için bir aradalar. Bu ... <p>Acımasız Solucan oyunu, dev solucan yer üstündeki canlılara kork... <p>Solda karışık halde verilen Ezan sözlerini sağdaki satırlara doğru bi... <p><em>Önceki oyunlarda avlanan Dinozor baba ve yavrusu bu sefer yaklaşa... <p>Daha önceden bağımlısı olduğunuz <strong>Isoball</strong> oyununun şi... <p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p>Masa çekmece oyunumuzda Bir veya İki kişilik oyun modlarından birin...