Çekiçli Mario

Oyun Adı: Çekiçli Mario

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 164

Puan: 3.00

 Bu oyunda size ateşler yerine çekiciniz eşlik edecek. Hazır mısınız?

Oyun yüklenince "PLAY" butonuyla devam edin. Arkasından gelen açıklamaları geçmek için "SKIP" butonunu kullanabilirsiniz. "NEW" butonuna tıkladıktan sonra oyunu başlatabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

Hareket Etme ve Zıplama: "OK TUŞLARI"
Çekiç: "SPACEBAR (BOŞLUK)"
Atak Yaparak Koşma: "SPACEBAR (BOŞLUK) + OK TUŞLARI)

Oyun esnasında düşmanlarınızı çekiçle veya üstlerine zıplayarak öldürebilirsiniz. Üstünde iğne bulunan canavarlara zıplamamaya dikkat edin. Belli sayıda altınlar toplayarak enerjinizi yükseltebilirsiniz. En güzel oyunlar için bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevenleri birleştir oyunumuzda Jill ve Jane isimli iki karakteri arkadaşın... <p>Ormanda kıran kırana bir atv yarışına hazırmısınız. Oyuna motorunuzun se&c... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın... <p><em>Süper motorcularla süper bir oyuna hazır ol. Oldukça ... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p>Sevgili muslukçu nintendo karakterimiz "<strong>Mario</strong>... <p>İkikisilikoyunlar.net'de mücadele ruhunu yansıtan oyunlar ile dev... <p><strong>Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oy... <p>Şuana kadar mutlaka birçok <strong>Tic-Tac-Toe </strong>oyunu oynam... 8 bit style shoot game.. <p>Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazı... <p> Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya kara...