Gizlenen Avcı

Oyun Adı: Gizlenen Avcı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 185

Puan: 0.00

Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon... Sizlere en iyi oyunları sunmaya devam ediyoruz. Bu oyundaki amacınız, sıkışıp kaldığınız odaların içinden düşmanlara yakalanmadan kurtulmak. Bu zorlu mücadeleye hazır mısınız? Eğer hazırsanız gizlenen avcı ile oyuna başlayın!

Oyun yüklenince "PLAY" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm açık olacaktır. Bölümünüzü seçin ve oyunu başlatın. Tuş takımları ise şöyle:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
C4 Yerleştirme: "Z"
C4 Patlatma: "X"
Bölümü Baştan Başlatma: "R"
Menü: "M"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Kurduğunuz bombaların yakınında durmayın. Patlama anında yakındaysanız siz de ölürsünüz. Düşmanların arkasından sessizce yanaşarak onları öldürebilirsiniz. Sizi gördükleri anda operasyon geçersiz olur ve baştan başlamak zorunda kalırsınız. Oyun esnasında sol alt köşedeki "MENU" butonuyla ana menüye geri dönebilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena... <p>Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yetene... <p><strong>Super Mario Go Kart</strong> heyecanı, 2.oyun devam ediyor. &Ccedi... <p>Issız ve gizemli bir gecede yola koyulan "<strong>Puffy </strong><str... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni... <p><em>Arkadaşınla birlikte eğlenceli bir drift turnuvasına katılmaya hazır o... <p>Gelişen tıpla birlikte birçok hastalık ve soruna tedavi yolu ü... <p>Alev Ejderhası Oyunu ile müthiş bir heyecana ortak olmaya ne dersiniz... <p><em>Daha önce ikikisilikoyunlar.net'te, tek kişilik veya iki kişi... <p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se... <p>Güzel bir çizgi film oyunu ile yine sizlerleyiz. Mordecai ve R... <p>Geçmişin derinliklerinden gelen; yüzyıllardır oynanan ünl...