Gizlenen Avcı

Oyun Adı: Gizlenen Avcı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Oyun içinde oyun, aksiyon içinde aksiyon... Sizlere en iyi oyunları sunmaya devam ediyoruz. Bu oyundaki amacınız, sıkışıp kaldığınız odaların içinden düşmanlara yakalanmadan kurtulmak. Bu zorlu mücadeleye hazır mısınız? Eğer hazırsanız gizlenen avcı ile oyuna başlayın!

Oyun yüklenince "PLAY" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm açık olacaktır. Bölümünüzü seçin ve oyunu başlatın. Tuş takımları ise şöyle:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
C4 Yerleştirme: "Z"
C4 Patlatma: "X"
Bölümü Baştan Başlatma: "R"
Menü: "M"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Kurduğunuz bombaların yakınında durmayın. Patlama anında yakındaysanız siz de ölürsünüz. Düşmanların arkasından sessizce yanaşarak onları öldürebilirsiniz. Sizi gördükleri anda operasyon geçersiz olur ve baştan başlamak zorunda kalırsınız. Oyun esnasında sol alt köşedeki "MENU" butonuyla ana menüye geri dönebilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karnı acıkmış bal ayılarımız iş başında. Oyun yüklenince "<stron... <p>Altİn avcİsİ amcayİ bilmeyen yok sanİrİz. Bu sevimli kİzda altİn avcİsİ am... <p><strong>Mınçıka Çarli</strong>'nin bir aşk hikayesine da... <p><em>Kalabalık bir otoyolda, hassas parçalara sahip olan bir arabayı... <p>Oyun yüklendikten sonra "<strong>Play</strong>" butonuna tı... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &... <p>Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, ... <p><em>Küçük şövalyeler, küçük haziney... <p>Oyunu bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya kendi tasarladığınız bir ... <p><strong>90</strong>'lı yılların unutulmaz plartform oyunlarından olan ... <p>Atarilerin vezgeçilmezlerinden Street Fighter oyunu hem tek kişi he...