Ok At ve Kurtar 3

Oyun Adı: Ok At ve Kurtar 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 5.00

Önceki versiyonlarıyla oyunseverlerin gözdesi olan, nişan yeteneğinizle adam asmaca oyununun birleşmiş hâli olan bu zevkli oyunla yeniden sizlerleyiz. Bu versiyonda dikkat çekici yenilikler, sizleri bekliyor olacak. 

Oyun yüklenince "PLAY" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm açık olacaktır. Bölümünüzü seçin ve oyunu başlatın. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Asılı olan adamlara nişan alın ve okunuzu fırlatın. Her adamın üstünde sağlık durumu bulunmaktadır. Bu sağlık durumu, zaman geçtikçe kötüleşmektedir. O yüzden bütün adamları en kısa zamanda kurtarmak zorundasınız.

Oyun hakkında daha detaylı bilgiler vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Bazı bölümlerde bonuslar bulunmaktadır. Bu bonuslara oklarınızı isabet ettirebilirseniz, size ekstradan avantajlar sağlanacaktır. Fazladan ok, isabetli ok, ateşli ok, puan verme vs. bunlardan sadece bazıları.

Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, geçerli bölümü baştan başlatabilirsiniz. Ana menüye geri dönmek için "MENU" butonuna tıklamanız yeterli. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p>Oyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra... <p>Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. ... <p>Efsane Isoball serisinin <strong>üçüncü</strong> oyu... <p>Alisveris merkezi isletme oyunu, ?ngilterenin Baskenti Londra'da geciy... <p>Yeni karakterler ve oyun bölümleri, <strong>Dragon Ball Sert D&o... <p>Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızını... <p><strong>Dragon Ball </strong>çizgi filmindeki karakterler sizler i&... <p><em> İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaç... <p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl...