Ok At ve Kurtar 2

Oyun Adı: Ok At ve Kurtar 2

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Ok At ve Kurtar serisinin ilkiyle beğenileri üstüne toplayan, adam asmaca oyunumuzun yepyeni versiyonu ile sizlerleyiz! Eski oyunda olduğu üzere bu oyunda da amacınız, adamların bağlı oldukları ipleri attığınız oklarla kurtarmak ve adamları kurtarmak. Keskin nişancılığınızı göstermenin tam zamanı!

Oyun açıldıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Bölümünüzü seçtikten sonra oyunu başlatabilirsiniz. İlk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm açık olacaktır. "CLICK TO CONTINUE" butonu ile de açıklamaları geçebilirsiniz. Oyun, "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Yayın üstüne tıklayın ve çekin. Ne kadar çok çekerseniz, o kadar hızlı atarsınız.

Oyun hakkında biraz daha bilgi verelim: Her adamın üstünde sağlık durumu gösterilmektedir. Bu sağlık durumu, süre ilerledikçe kötüleşir. Ayrıca okunuzu adama isabet ettirirseniz büyük bir bölüm daha azalacaktır. Bölüm başladığında ne kadar az ok ve süreyle bölümü bitirirseniz, o kadar çok puan alırsınız. Diğer bölüme geçmek için bütün adamları kurtarmanız gerekmektedir.

Ek Not: 3.Bölümde ok baloncuklarını patlatmazsanız eğer oksuz kalır ve bölümü geçemezsiniz.

Oyun esnasında "MENU" butonuyla ana menüye geri dönebilir, "RESTART" butonuyla da geçerli bölümü baştan başlatabilirsiniz. Bonus okları ve puanları toplamayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>"Naruto"</strong> anime serisinin ninja savaşçıla... <p>Atarilerinizde zevkle oynadığınız klasik <strong>Bomberman</strong> oyun t... Elektrikli Teller Oyunda elektrikli tellere çarpmamak için aşağıdan çıkan asa... <p><em>Direksiyonun başına geç ve son derece çekişmeli bir ma&c... <p>Yepyeni bir zeka oyunumuz sizlerle. Oyuncu sayısını, zorluk seviyesini ve ... <p>Drift tutkunluğu ile kıyasıya bir savaş mücadelesi vermeye hazırmısın... <p>Dövüş sanatının ustaları bu oyunda buluşup, eşsiz hareketleri se... <p>Kayıp Yarış ile heyecan verici bir maceraya hazır mısınız? Otobanda trafiğ... <p>Klaveye Yön tuŞlarİ ile hareket ediyoruz. Oyunumuzda arabamİzla birli... <p>Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. ... <p><strong>Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oy... <p><em>Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayall...