Ok At ve Kurtar

Oyun Adı: Ok At ve Kurtar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 168

Puan: 0.00

Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam Asmaca, farklı bir versiyonla karşınıza geliyor. Normal şartlarda verilen harflerle gizli kelimeyi bularak kurtardığımız adamımızı, bu sefer ikikisilikoyunlar.net'te ok atarak kurtarmaya çalışıyorsunuz. Oku tabii ki de adama değil, asılı olduğu ipe isabet ettirmeniz lazım. Hazır mısınız?

"PLAY" butonuna tıkladığınız anda oyun başlayacaktır. Her bölümde yeri değişen oklarınızın açısını ayarlayın ve "MOUSE (FARE)" ile tıklayın. İpi koparmayı başarırsanız "NEXT LEVEL" butonuna tıklayarak sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölüm atladıkça adamların sayısı artacak veya önlerine engeller koyularak ipleri koparmanız zorlaştırılacaktır. Adamları çok kısa bir sürede kurtarmanız lazım. Kalan süreler, adamların üstünde gösterilecektir. Yanlışlıkla oku adamlara isabet ettirirseniz, süreniz daha da azalacaktır. Bu yüzden hem hızlı hem de dikkatli olmak zorundasınız.

Oyun esnasında "MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilir, "RESET" butonuyla da geçerli bölümü baştan başlatabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>4</strong> Kişiye kadar oynanabilen bu oyunda diğer fillerin ö... Yanına bir arkadaşını al ve doyasıya dövüş, eğlen! Hem iki kişilik hem de döv... <p>Küçük sermayelerle başlayıp paranıza para katmak ister mi... <p>Oyunu bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya kendi tasarladığınız bir ... <p>Oyunumuzu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Her... <p>Filler final savaşı için hazırlanıyor ve bu dövüşü k... <p><em>Uzun bir süredir beklenen Çizgi Kahramanların Savaşı oyunu... <p>Oyun Pinball mantığı ile oynanıyor. Kendi bölümünüzde ... <p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ... <p>Etrafınızda dolaşan canavarları arkadaşınız ile iş birliği yaparak kutular... <p>Karşı karşıya gelmiş iki sinirli kedi ikisi de kavgaya hazır. Arkadaşınla ...