Ok At ve Kurtar

Oyun Adı: Ok At ve Kurtar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 158

Puan: 0.00

Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam Asmaca, farklı bir versiyonla karşınıza geliyor. Normal şartlarda verilen harflerle gizli kelimeyi bularak kurtardığımız adamımızı, bu sefer ikikisilikoyunlar.net'te ok atarak kurtarmaya çalışıyorsunuz. Oku tabii ki de adama değil, asılı olduğu ipe isabet ettirmeniz lazım. Hazır mısınız?

"PLAY" butonuna tıkladığınız anda oyun başlayacaktır. Her bölümde yeri değişen oklarınızın açısını ayarlayın ve "MOUSE (FARE)" ile tıklayın. İpi koparmayı başarırsanız "NEXT LEVEL" butonuna tıklayarak sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölüm atladıkça adamların sayısı artacak veya önlerine engeller koyularak ipleri koparmanız zorlaştırılacaktır. Adamları çok kısa bir sürede kurtarmanız lazım. Kalan süreler, adamların üstünde gösterilecektir. Yanlışlıkla oku adamlara isabet ettirirseniz, süreniz daha da azalacaktır. Bu yüzden hem hızlı hem de dikkatli olmak zorundasınız.

Oyun esnasında "MENU" butonuyla anamenüye geri dönebilir, "RESET" butonuyla da geçerli bölümü baştan başlatabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala... <p>Plajda çift kişilik te oynayabileceğiniz bir voleybol oyunu. Ancak ... <p><strong>Harika bomberman</strong> efsanesi 4.oyun serisi ile devam ediyor.... <p><em>Sapan dünyasının renkleri, bir kurtcuk deliğinden gelen tanımsız ... <p>Oyun salonlarındna tanıdğımız langırt oyununun iki kişilik güzel bir ... <p>1.oyuncu G,V,B,N tuşlarıyla yönlendirme yapar 1,2,3 tuşlarıyla vuruşl... <p>Bu oyun iki kişilik oynanıyor. İki oyuncu da kendi karakterlerini se&ccedi... <p><strong>"Start"</strong> yazısına tıklayarak ilk menüyü... <p>Çocukluğumuzun efsane oyunlarından <strong>Super Mario</strong> ile... <p>Masa Hokeyi oyunumuzda hokey tahtasındaki topu kaleye sokmaya çalış... <p>Masa çekmece oyunumuzda Bir veya İki kişilik oyun modlarından birin... <p>Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efs...