Mario Dünyası

Oyun Adı: Mario Dünyası

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 162

Puan: 0.00

Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi kötülerin efendisi Bowser, Prenses Peach'i kaçırdı ve Mario'nun onu kurtarması gerekiyor. Ancak Prenses Peach'e giden yol tuzaklarla dolu. Mario'ya yardımcı olur musunuz?

Oyun yüklenince "NEW GAME" butonuna tıklayıp bölüm seçin ve oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR"

Oyun esnasında dikenli tellere ve yaratıklara dikkat edin. Ne kadar çok altın toplarsanız, o kadar çok puan alırsınız. Herhangi bir canavarın ya da tuzağın üstüne düşmediğiniz sürece ölmezsiniz. Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Yine ekranın alt tarafındaki göstergelerle kalan can sayınızı takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em> Kahramanımız, eski bir kalede bulunan hazineyi bulmaya çı... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir... <p>Bildiğiniz atari oyunlarındaki tank oyunun modern hali ile karşınızdayız. ... <p><em>Kedi ve fare mücadelesi devam ediyor. Bu sefer kedi ve fareye 8 f... <p>Ben 10 İsyancılara Karşı ile muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız?... <p>Araba Yikama Oyunu, Ogrenciler okullarini kurtarmak icin okulun bahcesinde... <p>Sevgili muslukçu nintendo karakterimiz "<strong>Mario</strong>... <p>Bombacı robotlar oyunu<strong> "Bomberman" </strong>tarzı bir oy... <p>2 kişi oynayabileceğiniz civciv dövüş oyunu... Oyun tuşları, alt... <p><em>Issız bir adada, arkadaşınla birlikte harika bir bovling turnuvasına k... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Da... <p><em>Heyecan dolu anlar yaşadığınız ve bağımlısı olduğunuz <strong>Harika B...