Canavar ATV

Oyun Adı: Canavar ATV

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 198

Puan: 0.00

Her tür zemin üzerinde gidebilen tek araç olarak bilinen ATV ile tehlikeli bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Yolunuza çıkan tüm arabaları, kutuları ve diğer nesneleri parçalamanız ve bitişe ulaşmanız gerekiyor. Bu sandığınız kadar da kolay olmayacak.

Hazırsanız, "PLAY THE GAME" butonuna tıkladıktan sonra bölümünüzü seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm açık olacaktır. Bölümünüzü de seçtikten sonra ATV'nizi belirleyin ve yarışa başlayın. Oyun kontrolleri ise şöyle:

Hareket Etme: "YUKARI, AŞAĞI OK"
Denge: "SOL, SAĞ OK"
Zıplama: "BOŞLUK"

Art arda patlattığınız nesneler sayesinde "Mega Combo" gibi üstün nitelikli vasıflar kazanabilir, daha çok puana sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu puanlar sayesinde bazı bölümlerden sonra size yeni ve daha güçlü ATV'ler verilecektir. Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p> Birisi golf mü oynalım dedi? O zaman doğru adrese geldiniz. Bir... <p>Kırmızı sürücü oyunumuza başlamak içni öncelikl... Tüm dünya takımlarının bulunduğu oyunda bir çok Türk takımlarından birisini s... <p>Kayıp Yarış ile heyecan verici bir maceraya hazır mısınız? Otobanda trafiğ... <p>Farklı oyun seçeneklerine sahip DartMaster, dartseverlerin zevkle o... <p>Süper beyzbolcular heyecanlı bir macera için bir aradalar. Bu ... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i... <p><em>Tokyo sokaklarında muhteşem arabalar ile, muhteşem yarışlara katılmaya... <p>Yayınlandığı günden bu yana dillerden düşmeyen uçmakta zo... <p><strong>Harika bomberman</strong> efsanesi 4.oyun serisi ile devam ediyor.... <p><em> İlk 2 oyunuyla gönüllerde taht kuran Zombie Kaç... <p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü...