Canavar ATV

Oyun Adı: Canavar ATV

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 190

Puan: 0.00

Her tür zemin üzerinde gidebilen tek araç olarak bilinen ATV ile tehlikeli bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Yolunuza çıkan tüm arabaları, kutuları ve diğer nesneleri parçalamanız ve bitişe ulaşmanız gerekiyor. Bu sandığınız kadar da kolay olmayacak.

Hazırsanız, "PLAY THE GAME" butonuna tıkladıktan sonra bölümünüzü seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm açık olacaktır. Bölümünüzü de seçtikten sonra ATV'nizi belirleyin ve yarışa başlayın. Oyun kontrolleri ise şöyle:

Hareket Etme: "YUKARI, AŞAĞI OK"
Denge: "SOL, SAĞ OK"
Zıplama: "BOŞLUK"

Art arda patlattığınız nesneler sayesinde "Mega Combo" gibi üstün nitelikli vasıflar kazanabilir, daha çok puana sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu puanlar sayesinde bazı bölümlerden sonra size yeni ve daha güçlü ATV'ler verilecektir. Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka... <p><em>Bu futbol turnuvasına başlamadan önce, turnuva hakkında biraz bil... <p>1.oyuncu G,V,B,N tuşlarıyla yönlendirme yapar 1,2,3 tuşlarıyla vuruşl... <p>Araba Yikama Oyunu, Ogrenciler okullarini kurtarmak icin okulun bahcesinde...  2 Kişilik Labirent Oyunu ile arkadaşınızla birlikte Mısır piramidinden kaçma... <p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M... <p>İki kişi karşılıklı foklar ile oynayabileceğiniz bir voleybola ne dersiniz... <p>Oyun Pinball mantığı ile oynanıyor. Kendi bölümünüzde ... <p>Oyuncamazi ticari dehanizi kullanabileceginiz oyunlari sizinle paylasmaya ... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy... <p>2010 Afrika Dünya Kupası'nın sürdüğü şu günle... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az...