Hayaletler Zombilere Karşı

Oyun Adı: Hayaletler Zombilere Karşı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 181

Puan: 0.00

Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabınızı çok iyi yapmanız gerekiyor, yoksa kaybedersiniz. "Ben zekama güvenirim!" diyenler, sizler için yapılmış olan bu oyunu ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz.

Oyundaki amacınız, farklı güçlere sahip adamlarınızı ilerleterek karşı tarafın mekanlarını yok etmek. İlerlemeli bir oyun oynamak istiyorsanız "PLAY CAMPAIGN", bilgisayara karşı ya da arkadaşınızla beraber oynamak istiyorsanız "SKIRMISH" butonuna tıklayın. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Herhangi bir adamınızın üstüne tıklayıp sizin renginizden olan bölgelerden birine sürükleyin. İlerlemenizi düz ya da çapraz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Boş bölgelere ya da rakibinizin rengindeki bölgelere direkt olarak gidemezsiniz. Kendi renginizden oralara doğru ele geçirme işlemi yapmanız gerekiyor.

Oyunla ilgili bir ipucu verelim: Yüksek güçteki adamlarınız, tek bölgede duramazlar. Birkaç bölgeden ilerlemeleri gerekiyor. Öncelikle düşük güçteki adamlarınızla kendinize yol açın ve sonra ileriye yüksek kozlarınızı sürün. Böylece rakibinizin mezarlarına daha çok zarar verebilirsiniz. "SKIP TURN" butonuyla atak sıranızı rakibinize verebilirsiniz.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, "MENU" butonuyla da anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Birbirini sevenleri tam birleştirmişken aileleri tarafından ayrılan &ccedi... <p>3 boyutlu görünüme sahip ve özel hareketleri olan bir ... <p>En son 2.3 seride bıraktığımız <strong>Yanloong</strong> efsanesi yeni oyu... <p>Bu güzel macera oyununda, gizemli piramitten kaçmak içi... <p><em>Tim ve Anna, tamamen şans eseri karşılaşmış olan bu iki genç ha... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu... <p>Savaşçı robotlara altı Ninja Robot daha eklendi. Macera kaldığı yer... <p>Kardeşi kötü hayvan mafyası tarafından kaçırılan Biyonik ...  Dinozorlar Et Peşinde 3 Oyunu ile büyük serüven devam ediyor. Şimdi bu harik... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p>Roma'nın ünlü arenası kolezyumda rakibinizi yenmek iç...