Hayaletler Zombilere Karşı

Oyun Adı: Hayaletler Zombilere Karşı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 218

Puan: 0.00

Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabınızı çok iyi yapmanız gerekiyor, yoksa kaybedersiniz. "Ben zekama güvenirim!" diyenler, sizler için yapılmış olan bu oyunu ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz.

Oyundaki amacınız, farklı güçlere sahip adamlarınızı ilerleterek karşı tarafın mekanlarını yok etmek. İlerlemeli bir oyun oynamak istiyorsanız "PLAY CAMPAIGN", bilgisayara karşı ya da arkadaşınızla beraber oynamak istiyorsanız "SKIRMISH" butonuna tıklayın. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Herhangi bir adamınızın üstüne tıklayıp sizin renginizden olan bölgelerden birine sürükleyin. İlerlemenizi düz ya da çapraz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Boş bölgelere ya da rakibinizin rengindeki bölgelere direkt olarak gidemezsiniz. Kendi renginizden oralara doğru ele geçirme işlemi yapmanız gerekiyor.

Oyunla ilgili bir ipucu verelim: Yüksek güçteki adamlarınız, tek bölgede duramazlar. Birkaç bölgeden ilerlemeleri gerekiyor. Öncelikle düşük güçteki adamlarınızla kendinize yol açın ve sonra ileriye yüksek kozlarınızı sürün. Böylece rakibinizin mezarlarına daha çok zarar verebilirsiniz. "SKIP TURN" butonuyla atak sıranızı rakibinize verebilirsiniz.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, "MENU" butonuyla da anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Arkadaşınla birlikte eğlenceli bir drift turnuvasına katılmaya hazır o... <p><em>Hoplaya zıplaya oynayacağınız harika bir oyun, Zıplama Kralı 2 oyunu i... <p><strong> Alim Çocuk Bilgi Yarışması</strong> oyununa hoşgeldin...  Dinozorlar Et Peşinde 2 Oyunu ile arkadaşınızla harika zaman geçirebileceğin... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p><em>İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki le... <p>İki sevimli kardeş kedi Lunar ve Lemurs'un maceralarına ortak olmaya h... <p>Yenilmez kahramanlarımız nereden geldikleri belli olmayan yeşil uzaylılara... <p>Kale okçuları yepyeni bir serüvende sizlerle birlikte. Oyun y&... <p>İçinde bir çok aksiyonun bulunduğu ilginç döv&uu... <p>Kayıp İnka Krallığı'nda iki süper kahraman: Mark ve Jason. Her ik... <p>Şeker hırsızları oyunumuzda ister tek kişi ister bir arkadaşınızla iki kiş...