Hayaletler Zombilere Karşı

Oyun Adı: Hayaletler Zombilere Karşı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabınızı çok iyi yapmanız gerekiyor, yoksa kaybedersiniz. "Ben zekama güvenirim!" diyenler, sizler için yapılmış olan bu oyunu ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz.

Oyundaki amacınız, farklı güçlere sahip adamlarınızı ilerleterek karşı tarafın mekanlarını yok etmek. İlerlemeli bir oyun oynamak istiyorsanız "PLAY CAMPAIGN", bilgisayara karşı ya da arkadaşınızla beraber oynamak istiyorsanız "SKIRMISH" butonuna tıklayın. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Herhangi bir adamınızın üstüne tıklayıp sizin renginizden olan bölgelerden birine sürükleyin. İlerlemenizi düz ya da çapraz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Boş bölgelere ya da rakibinizin rengindeki bölgelere direkt olarak gidemezsiniz. Kendi renginizden oralara doğru ele geçirme işlemi yapmanız gerekiyor.

Oyunla ilgili bir ipucu verelim: Yüksek güçteki adamlarınız, tek bölgede duramazlar. Birkaç bölgeden ilerlemeleri gerekiyor. Öncelikle düşük güçteki adamlarınızla kendinize yol açın ve sonra ileriye yüksek kozlarınızı sürün. Böylece rakibinizin mezarlarına daha çok zarar verebilirsiniz. "SKIP TURN" butonuyla atak sıranızı rakibinize verebilirsiniz.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, "MENU" butonuyla da anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Mısır piramitlerinin içini merak eden küçük kı... <p>Roma'nın ünlü arenası kolezyumda rakibinizi yenmek iç...  El Bombası Savaşı Oyunu ile arkadaşınızla süper bir Pong deneyimi yaşamaya h... The sequel for Mad Burger. <p><em>Kedi ve fare mücadelesi devam ediyor. Bu sefer kedi ve fareye 8 f... <p>Lunaparklarda heyecanla bindiğimiz roller coasterlar her zaman güvenl... <p><em>Okçular büyük efsanenin ikinci bölümü ... <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı... <p>Dünyanın en büyük kanunlarından olan yerçekimi kanun... <p>Neşeli basketbol heyecanı hız kesmiyor. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz... <p>Oyundaki görüntü kamera ile kaydedilmiş gerçek g&oum... <p><em>Bu harika haber bir kişilikten dört kişiliğe kadar oynanabilen oy...