Hayaletler Zombilere Karşı

Oyun Adı: Hayaletler Zombilere Karşı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 202

Puan: 0.00

Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabınızı çok iyi yapmanız gerekiyor, yoksa kaybedersiniz. "Ben zekama güvenirim!" diyenler, sizler için yapılmış olan bu oyunu ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz.

Oyundaki amacınız, farklı güçlere sahip adamlarınızı ilerleterek karşı tarafın mekanlarını yok etmek. İlerlemeli bir oyun oynamak istiyorsanız "PLAY CAMPAIGN", bilgisayara karşı ya da arkadaşınızla beraber oynamak istiyorsanız "SKIRMISH" butonuna tıklayın. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Herhangi bir adamınızın üstüne tıklayıp sizin renginizden olan bölgelerden birine sürükleyin. İlerlemenizi düz ya da çapraz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Boş bölgelere ya da rakibinizin rengindeki bölgelere direkt olarak gidemezsiniz. Kendi renginizden oralara doğru ele geçirme işlemi yapmanız gerekiyor.

Oyunla ilgili bir ipucu verelim: Yüksek güçteki adamlarınız, tek bölgede duramazlar. Birkaç bölgeden ilerlemeleri gerekiyor. Öncelikle düşük güçteki adamlarınızla kendinize yol açın ve sonra ileriye yüksek kozlarınızı sürün. Böylece rakibinizin mezarlarına daha çok zarar verebilirsiniz. "SKIP TURN" butonuyla atak sıranızı rakibinize verebilirsiniz.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, "MENU" butonuyla da anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy... <p>Mezarından kalkmış olan bu kırık kafalı ölüyü adrenaline bo... <p><em>Bildiğiniz üzre salyangozlar son derece yavaş hayvanlardır. Peki ... <p>Buz ve ates oldukca guzel grafiklere sahip eglenceli bir platform oyunu. O... <p>Ok At ve Kurtar serisinin ilkiyle beğenileri üstüne toplayan, ad... <p>İki boyutlu sıradışı bir zeka ve macera oyunu ile sizlerleyiz. Oyunumuza t... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>Daha önce sekiz kişiliğe kadar oynanabilen bir oyun oynamak istedin m... <p>1.oyuncu G,V,B,N tuşlarıyla yönlendirme yapar 1,2,3 tuşlarıyla vuruşl... <p>Klasik Bombernan oyununun biraz daha farklı versiyonu sizlerle... Bu oyund... <p>60 saniye oyunu</p> <p>Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam ...