Hayaletler Zombilere Karşı

Oyun Adı: Hayaletler Zombilere Karşı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 214

Puan: 0.00

Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabınızı çok iyi yapmanız gerekiyor, yoksa kaybedersiniz. "Ben zekama güvenirim!" diyenler, sizler için yapılmış olan bu oyunu ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz.

Oyundaki amacınız, farklı güçlere sahip adamlarınızı ilerleterek karşı tarafın mekanlarını yok etmek. İlerlemeli bir oyun oynamak istiyorsanız "PLAY CAMPAIGN", bilgisayara karşı ya da arkadaşınızla beraber oynamak istiyorsanız "SKIRMISH" butonuna tıklayın. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Herhangi bir adamınızın üstüne tıklayıp sizin renginizden olan bölgelerden birine sürükleyin. İlerlemenizi düz ya da çapraz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Boş bölgelere ya da rakibinizin rengindeki bölgelere direkt olarak gidemezsiniz. Kendi renginizden oralara doğru ele geçirme işlemi yapmanız gerekiyor.

Oyunla ilgili bir ipucu verelim: Yüksek güçteki adamlarınız, tek bölgede duramazlar. Birkaç bölgeden ilerlemeleri gerekiyor. Öncelikle düşük güçteki adamlarınızla kendinize yol açın ve sonra ileriye yüksek kozlarınızı sürün. Böylece rakibinizin mezarlarına daha çok zarar verebilirsiniz. "SKIP TURN" butonuyla atak sıranızı rakibinize verebilirsiniz.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir, "MENU" butonuyla da anamenüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Zorlu Komando Görevi oyunu ile muhteşem bir macera başlamamak üz... <p>2010 Afrika Dünya Kupası'nın sürdüğü şu günle... <p>Şeker Patlatma oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla ... <p>90'lı yılların oyun konsolu Atari'nin değişmez oyunu olan <strong>... <p>Bilardo tutkunları buraya! Hem <strong>8 top (Amerikan bilardosu)</strong>... <p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz.... <p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj... <p>Şanssız  Robot oyunu yüklenince sırasıyla <strong>Play</strong> ... <p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&...