Sonic Gök Savaşçısı

Oyun Adı: Sonic Gök Savaşçısı

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 159

Puan: 0.00

Kirpi kahramanımız Sonic, Dr. Robotnik (Eggman) ile mücadelesine kaldığı yerden devam ediyor. Sonic ile savaş uçağına atlayıp bu maceraya katılmak ister misiniz? Amacınız, her zaman olduğu gibi Dr. Robotnik ve yaratıklarına karşı koymak.

"PLAY" butonu ile oyunu başlatın. Hem hareket ederken, hem de atak yaparken "MOUSE (FARE)" kullanılmaktadır. Oyunda vurduğunuz her düşman için para kazanabilirsiniz. Bu paralarla belli bölümlerde yeni silahlar satın alabilir, daha da güçlenebilirsiniz.

Bölümleri geçtikçe oyun zorlaşacaktır. Bazı bölümlerde "M" ve "P" harfleri bulunan butonlar bulunmaktadır. Bunları alarak aracınıza koruma sağlayabilir, silahınızı bir süreliğine güçlendirebilirsiniz. Bölümü bitirdiğinizde sonraki bölüme geçmek için "SPACE (BOŞLUK)" tuşuna basmanız yeterli. Ekranın üst tarafında bulunan yeşil gösterge ile kahramanınızın enerjisini takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p>Super Mario efsanesi tüm hızıyla devam ediyor. Her zaman olduğu gibi ... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di...  Hırsız Kardeşler 2 Oyunu ile arkadaşınızla birlikte süper bir oyun deneyimi ... <p>Kalesini koruyan iki okçunun oyununu oynamak için "Star... <p>Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabını... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne basarak oyuna ba... <p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt... <p><em>Bu oyunumuzda ise, gerçek hayatta oldukça eğlenceli bir ... <p><em>Farklı bir gezegende yaşayan iki karaktere ait güzel bir oyun var... <p>Ejderha intikam vuruşu oyunu, 2.versiyonu ile İkikisilikoyunlar.net'de...