Isoball

Oyun Adı: Isoball

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızınızı ölçebileceğiniz bir oyun mu arıyorsunuz? Öyleyse bu oyun tam size göre! Oyundaki amacınız, bir yapının içinde, gelişigüzel yerlerden verilen topu kırmadan her bölümde yeri değişen deliklere atmak.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp bölümünüzü seçin ve oyunu başlatın. Oyun, sadece "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Topun yuvarlanacağı bölgeye, ekranın alt köşesinde bulunan farklı şekillerdeki yapılardan kurmanız gerekmektedir. Yüksekliğe bağlı olarak büyük, küçük ya da eğimli bloklardan doğru olanı seçin. İşleminizi bitirdiğinizde "START" butonuna tıklayarak bölümü tamamlayın.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi verelim: Bazı bölümlerde uçurumlar bulunmaktadır. Buralara köprü bloklardan kurmanız gerekiyor. Ayrıca topun yönünü değiştiren "OK" şeklindeki bloklar da mevcuttur. Gerektiğinde bunları da kullanın. Blokların yönünü üstlerine tıklayarak değiştirebilirsiniz.
Oyun esnasında silgi şeklindeki butonu seçip kurduğunuz yapıyı tek tek silebilir, tümünü silmek istediğinizde de "RESTART" yazılı butona tıklayabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mübarek kutsal kitabımız <strong>Kuran-ı Kerim</strong>'in harfle... <p>Karışılıklı oynayabileceğiniz güzel bir futbol oyunudur.</p> <p>Mobil platformlarda ortalığı kasıp kavuran <strong>2048</strong>'in <s... <p> Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya kara... <p>Renkli vampirler oyunumuzun 2. serisinde aynı türden olan vampirleri ... <p>Kırmızı sürücü oyunumuza başlamak içni öncelikl... <p>Hex Taşları oyunu 1 ya da 2 kişi oynanabilen bir oyundur.2 kişi oynamak i&... <p><strong>4</strong> Kişiye kadar oynanabilen bu oyunda diğer fillerin ö... <p>Dragon ekibinden kendinize bir takım oluşturarak futbol maçı yapaca... <p>Bu oyunda iki goril birbirine muz atarak savaşıyor. İlk etapta boşluklara ... <p>Yepyeni bir zeka oyunumuz sizlerle. Oyuncu sayısını, zorluk seviyesini ve ... <p>Popüler Ateş ve Su oyunu serisinin dördüncü versiyonun...