Isoball

Oyun Adı: Isoball

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 166

Puan: 0.00

Oynarken bir yandan zekânızı sınayabileceğiniz, bir yandan da hızınızı ölçebileceğiniz bir oyun mu arıyorsunuz? Öyleyse bu oyun tam size göre! Oyundaki amacınız, bir yapının içinde, gelişigüzel yerlerden verilen topu kırmadan her bölümde yeri değişen deliklere atmak.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp bölümünüzü seçin ve oyunu başlatın. Oyun, sadece "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Topun yuvarlanacağı bölgeye, ekranın alt köşesinde bulunan farklı şekillerdeki yapılardan kurmanız gerekmektedir. Yüksekliğe bağlı olarak büyük, küçük ya da eğimli bloklardan doğru olanı seçin. İşleminizi bitirdiğinizde "START" butonuna tıklayarak bölümü tamamlayın.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi verelim: Bazı bölümlerde uçurumlar bulunmaktadır. Buralara köprü bloklardan kurmanız gerekiyor. Ayrıca topun yönünü değiştiren "OK" şeklindeki bloklar da mevcuttur. Gerektiğinde bunları da kullanın. Blokların yönünü üstlerine tıklayarak değiştirebilirsiniz.
Oyun esnasında silgi şeklindeki butonu seçip kurduğunuz yapıyı tek tek silebilir, tümünü silmek istediğinizde de "RESTART" yazılı butona tıklayabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Süt Görevi ile şimdi harika bir maceraya ne dersiniz? Ekranların... <p>Hem eğlenmek hem de İngilizce'nizi geliştirmek ister misiniz? "<s... <p>Dönüştüğü farklı kahramanlarla gönlümüz... <p>Karşıdaki oyuncuya tekme,yumruk ve diğer birçok özel hareketle... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller... <p>Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazı... <p>Bu oyunda sizleri çeşitli bölümlerde, zorlu bulmacalar be... <p><strong>Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oy... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di... <p><em>Son zamanların en popüler zeka oyununu oynamaya hazır mısın? Eğer... <p><em>Sadece hayvanların bulunduğu bir ülkede, gazetecilik yapmaya hazı...