Kristal Taşlar

Oyun Adı: Kristal Taşlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

Efsane elmas yok etme oyunlarının bir başka versiyonuyla karşınızdayız. Hem dikkat yeteneğinizi hem de zamana karşı gösterdiğiniz direnci ölçen bu oyunumuzun bağımlısı olacaksınız.

Oyun açıldığında renkli taşları göreceksiniz. Amaç, oyunda ikiden fazla aynı renkte taşları yan yana ya da üst üste getirerek patlatmak.

"MOUSE (FARE)" yardımıyla, üçlemek istediğiniz taşları sadece bir adım ötesindeki taşla değiştirebilirsiniz. Sizin yapmanız gereken; arka temada kiremit rengi olan ve yanıp sönen taşları patlatarak bitirmek. Bununla birlikte zamana karşı mücadele ettiğinizi de unutmayın! Bölümü 5 dakikadan az bir sürede bitirerek bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.

Ekranın üst kısmında, kalan zamanınızı görebilirsiniz. Altta ise aldığınız puan ve hangi seviyede olduğunuzu gösteren kısım bulunacaktır. Ayrıca oyun sesini ayarlayabileceğiniz ve menüye ulaşabileceğiniz butonları da kullanabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Hatırlarsan, bir önceki bölümde, toplamda 27 adet s&uum... <p>Dünya'ya, Dünya dışından gelen, yabancı varlıklarla saldırı ... <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da... <p><em>Son zamanların en popüler zeka oyununu oynamaya hazır mısın? Eğer... <p>AŞK ŞARKISI, Love Sound orjinal isimli oyunda sevgilinizin aŞkİnİ kazanmak... <p>Dünya'nın çeşitli bölgelerinden <strong>5 usta dö... <p>Bu oyunda iki goril birbirine muz atarak savaşıyor. İlk etapta boşluklara ... <p>Yumurtadan yeni çıkmış civcivler ile güzel bir voleybol oyunu ... <p>Oyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra... <p>Renkli taşlar oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkden taşları y... <p>90'lı yılların oyun konsolu Atari'nin değişmez oyunu olan <strong>... <p><em>Daha önceki bölümde dedesinin doğum günün&uum...