Kristal Taşlar

Oyun Adı: Kristal Taşlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 193

Puan: 0.00

Efsane elmas yok etme oyunlarının bir başka versiyonuyla karşınızdayız. Hem dikkat yeteneğinizi hem de zamana karşı gösterdiğiniz direnci ölçen bu oyunumuzun bağımlısı olacaksınız.

Oyun açıldığında renkli taşları göreceksiniz. Amaç, oyunda ikiden fazla aynı renkte taşları yan yana ya da üst üste getirerek patlatmak.

"MOUSE (FARE)" yardımıyla, üçlemek istediğiniz taşları sadece bir adım ötesindeki taşla değiştirebilirsiniz. Sizin yapmanız gereken; arka temada kiremit rengi olan ve yanıp sönen taşları patlatarak bitirmek. Bununla birlikte zamana karşı mücadele ettiğinizi de unutmayın! Bölümü 5 dakikadan az bir sürede bitirerek bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.

Ekranın üst kısmında, kalan zamanınızı görebilirsiniz. Altta ise aldığınız puan ve hangi seviyede olduğunuzu gösteren kısım bulunacaktır. Ayrıca oyun sesini ayarlayabileceğiniz ve menüye ulaşabileceğiniz butonları da kullanabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyuna başladığımız andan itibaren ekranın sol kısmında yere monte edilmiş ... <p><strong>"Play Now"</strong> yazısına tıklayarak şirin patenci oy... <p> Birisi golf mü oynalım dedi? O zaman doğru adrese geldiniz. Bir... <p><strong> Alim Çocuk Bilgi Yarışması</strong> oyununa hoşgeldin... <p>Oyun yüklenince PLAY, PLAY butonlarİna tİklayİp 1. bölüm&uu... <p>Dünya şampiyonasını 3 boyutlu yaşamaya hazır mısınız? Dünyanın e... <p>İkiz yıldızların bir numaralı düşmanı olan Doktor Kötü, iki... <p><em>Son derece çekişmeli iki kişilik harika bir oyun oynamaya hazır...  Langırt Dünya Kupası ile harika bir 2 kişilik oyun sizlerle buluşuyor. Langı... <p>Hem eğlenmek hem de İngilizce'nizi geliştirmek ister misiniz? "<s... <p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ... <p>Dünyanın en büyük kanunlarından olan yerçekimi kanun...