Dövüşçü Mario

Oyun Adı: Dövüşçü Mario

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Bir Mario efsanesiyle daha karşı karşıyasınız! Ancak bu sefer normaldekinden biraz daha farklı bir savaşma tarzınız var: Prenses Peach'i kurtarmak için Bowser ve adamlarını her zaman olduğu gibi ateş atarak ya da zıplayıp ezerek değil, normal bir şekilde dövüşerek haklamanız gerekiyor.

Oyun yüklenince sırasıyla "CONTINUE" ve "PLAY" butonlarıyla başlatın. Oyundaki amacınız, kahverengi böcek Goomba'ları, yeşil kaplumbağa Koopa'ları ve diğerlerini haklayıp hem ülkenize bir hizmet sunmak, hem de Peach'i kurtarmak. Oyun kontrolleri ise şöyle:

Hareket etme: "W, A, S, D"
Yumruk: "J"
Tekme: "K"
Özel Hareket: D+D+K+K

Oyun hakkında ipuçları vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Özel hareketi her zaman yapamazsınız. Doğru zamanı tutturmanız gerekiyor. Ayrıca Koopa'lara dikkat edin. Yerde dönmeye başladıklarında kurtulamayabilirsiniz. O yüzden dönmelerine hiç fırsat vermeden hepsini birden haklayın. Bunların yanı sıra sol üst köşede bulunan enerjinize de dikkat etmeyi ihmâl etmeyin.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yılan oyunu, çok eskilerden kalan efsanevi oyunlardan biridir. Oyun... <p>AteŞi Söndür Oyunu. Bu Oyunumuzda Kahramanİmİz ile Yangİnlarİ S&... <p>Süt Görevi ile şimdi harika bir maceraya ne dersiniz? Ekranların... <p>Okyanusta çeşitli balıkları size verilen kısıtlı zamanda "<str... <p>3 boyutlu görünüme sahip ve özel hareketleri olan bir ... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&... <p>Sevenleri birleştir oyunumuzda Jill ve Jane isimli iki karakteri arkadaşın... <p>Penguenler ile sumo görüşleri yapmaya hazır mısınız? "<stro... <p>Gumball arkadaşları ile nefeslerinizi kesecek yeni macera oyunları ile siz... <p>En son 2.3 seride bıraktığımız <strong>Yanloong</strong> efsanesi yeni oyu... <p>Yeşil Dev Hulk Oyunu ile sinirli çizgi roman kahramanımıza yardım e... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo...