Dövüşçü Mario

Oyun Adı: Dövüşçü Mario

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 207

Puan: 0.00

Bir Mario efsanesiyle daha karşı karşıyasınız! Ancak bu sefer normaldekinden biraz daha farklı bir savaşma tarzınız var: Prenses Peach'i kurtarmak için Bowser ve adamlarını her zaman olduğu gibi ateş atarak ya da zıplayıp ezerek değil, normal bir şekilde dövüşerek haklamanız gerekiyor.

Oyun yüklenince sırasıyla "CONTINUE" ve "PLAY" butonlarıyla başlatın. Oyundaki amacınız, kahverengi böcek Goomba'ları, yeşil kaplumbağa Koopa'ları ve diğerlerini haklayıp hem ülkenize bir hizmet sunmak, hem de Peach'i kurtarmak. Oyun kontrolleri ise şöyle:

Hareket etme: "W, A, S, D"
Yumruk: "J"
Tekme: "K"
Özel Hareket: D+D+K+K

Oyun hakkında ipuçları vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Özel hareketi her zaman yapamazsınız. Doğru zamanı tutturmanız gerekiyor. Ayrıca Koopa'lara dikkat edin. Yerde dönmeye başladıklarında kurtulamayabilirsiniz. O yüzden dönmelerine hiç fırsat vermeden hepsini birden haklayın. Bunların yanı sıra sol üst köşede bulunan enerjinize de dikkat etmeyi ihmâl etmeyin.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuz zeka ve strateji oyunlarının bir karışımı niteliğinde. Arkadaşını... <p>Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak i&cce... <p>İlk kez karşılaşacağınız bu sıradışı karakterler birbirleriyle amansız bir... <p><em>Aşağı doğru çöken kalın tabakaların üstündesiniz... <p>Kayıp İnka Krallığı'nda iki süper kahraman: Mark ve Jason. Her ik... <p><em>Arkadaşınla birlikte eğlenceli bir drift turnuvasına katılmaya hazır o... <p><em>İçindeki macera tutkusunu bir türlü yenemeyen ve her ... <p>Futbolseverler klavye başına! Atari salonlarında jeton üstüne je... <p>Çok oyunculu tank savaşlarını eğlenceli mi buluyorsun? O zaman tam ...  İki Aşık Oyunu ile süper bir eğlence evlerinize geliyor. Arkadaşınızla birli... <p>Bu eğlenceli masa tenisi oyununda dilerseniz tek kişilik ya da iki kişilik... <p><em>Küçük şövalyeler, küçük haziney...