Angry Birds

Oyun Adı: Angry Birds

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 159

Puan: 0.00

Angry Birds farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Kahramanlarımız her zaman olduğu gibi yine zor durumda. Ne duruyorsunuz, bu çılgın kuşlarla siz de bu maceraya katılın!

Sadece "MOUSE (FARE)" kullanarak oynayabileceğiniz bu oyunumuzda, sapanda bulunan kuşlarınızın üzerine gelip farenin sol tuşuna basılı tutarak geri çekmelisiniz. Böylelikle attığınız kızgın kuşların gidiş hızını ve yönünü ayarlayarak düşmanları haklayabilirsiniz.

Kuşları attıktan sonra yok ettiğiniz her bir domuzcuk için 5000 puan, ayrıca bölümü bitirdiğinizde kullanmadığınız kahramanlarınız için 10000 puan kazanabilirsiniz. Aldığınız puanları pencerenin sağ üst köşesinden takip edebilir, bölümü tekrar başa almak veya dondurmak için de sol üst köşedeki butonları kullanabilirsiniz. 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gelişen tıpla birlikte birçok hastalık ve soruna tedavi yolu ü... <p>Bejeveled, Candy Crush tarzı zeka oyunu sevenler için güzel bi... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st... <p>Süper beyzbolcular heyecanlı bir macera için bir aradalar. Bu ... <p>Elmas savaşçılarından birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz.... <p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ... <p>İki kişilik oyunlar kategorisinin en sevilen oyun karakterlerinden olan At... <p>Renkli Jöleler oyunumuzun yeni olan 3. serisinde aynı nesneleri yok e... <p>Ünlü çizgi film kahramanları <strong>"Şirinler"... <p><strong>"Naruto"</strong> anime serisinin ninja savaşçıla... <p>Fatih Harbiye dizisinin baş rollerinde oynayan Neriman ve Macit karakterle... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &...