Mario Go Kart

Oyun Adı: Mario Go Kart

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 174

Puan: 0.00

Çocukluğumuzun efsane oyunlarından Super Mario ile go-kart yarışlarına katılmaya ne dersiniz? Bu oyunda go-kartınızla ile maceranın doruklarına ulaşacaksınız. Oyundaki amacınız, bütün go-kart yarışlarını kazanmak. Oyun açılınca "PLAY" butonuna tıkladıktan sonra zorluk derecenizi ve pilotunuzu belirleyip oyunu başlatın. Bu arada, oyunkalem.com'daki bu oyuna sadece Mario ile yarışmak zorunda değilsiniz. İsterseniz Şeftali Prenses ya da Bowser gibi diğer kahramanları da seçebilirsiniz. Oyunda aracınızı hareket ettirmek için "OK (YÖN)" tuşlarını, zıplamak için "SPACE (BOŞLUK)" tuşunu, ateş etmek için de "C" tuşunu kullanacaksınız.

Oyunla ilgili biraz ipucu verelim: Yarış esnasında mümkün oldukça yoldan gitmeye çalışın. Eğer çimlere girerseniz, aracınız yavaşlayacaktır. Bu da rakipleriniz için büyük bir avantaja dönüşür. Puan kazanmak için yolda bulunan "MANTAR" gibi bonusları toplayabilirsiniz. Eğer önünüze geçen rakip olursa, onu iyice ortalayıp ateş edin. Böylece rakibiniz sersemleyecektir.

Oyun esnasında solda bulunan göstergelerle hızınızı ve kaçıncı olduğunuzu takip etmeyi unutmayın. Sağ üst köşede bulunan "OPTIONS" butonu ile de açıklamalar bölümüne ulaşabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, kim birinci gelecek? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İster bilgisayara karşı ister arkadaşına karşı oyuna, bu oyunda acıma yok.... <p>Mezarından kalkmış olan bu kırık kafalı ölüyü adrenaline bo... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p>Sünger Bob ile harika bir beysbol oyunu. Menüden "<strong>P... <p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü... <p>Oyun bir hikayeden esinlenerek hazırlanmış. Toplam 6 farklı dövü... <p>Efsane Mortal Kombat oyununun kartlarla oynanan değişik bir flash oyununu ... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ... <p>Çok eskiden beri oynadığımız klasik bir oyun sizlerle... "<str... <p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p>Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in oyun... <p><em>Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayall...