Mario Go Kart

Oyun Adı: Mario Go Kart

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 134

Puan: 0.00

Çocukluğumuzun efsane oyunlarından Super Mario ile go-kart yarışlarına katılmaya ne dersiniz? Bu oyunda go-kartınızla ile maceranın doruklarına ulaşacaksınız. Oyundaki amacınız, bütün go-kart yarışlarını kazanmak. Oyun açılınca "PLAY" butonuna tıkladıktan sonra zorluk derecenizi ve pilotunuzu belirleyip oyunu başlatın. Bu arada, oyunkalem.com'daki bu oyuna sadece Mario ile yarışmak zorunda değilsiniz. İsterseniz Şeftali Prenses ya da Bowser gibi diğer kahramanları da seçebilirsiniz. Oyunda aracınızı hareket ettirmek için "OK (YÖN)" tuşlarını, zıplamak için "SPACE (BOŞLUK)" tuşunu, ateş etmek için de "C" tuşunu kullanacaksınız.

Oyunla ilgili biraz ipucu verelim: Yarış esnasında mümkün oldukça yoldan gitmeye çalışın. Eğer çimlere girerseniz, aracınız yavaşlayacaktır. Bu da rakipleriniz için büyük bir avantaja dönüşür. Puan kazanmak için yolda bulunan "MANTAR" gibi bonusları toplayabilirsiniz. Eğer önünüze geçen rakip olursa, onu iyice ortalayıp ateş edin. Böylece rakibiniz sersemleyecektir.

Oyun esnasında solda bulunan göstergelerle hızınızı ve kaçıncı olduğunuzu takip etmeyi unutmayın. Sağ üst köşede bulunan "OPTIONS" butonu ile de açıklamalar bölümüne ulaşabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, kim birinci gelecek? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Birbirinden farklı birçok çevrimiçi oyun sunucusu bul... <p>Kızıldereli bir savaşçı gölde <strong>balık tutarken</strong> ...  Dinozorlar Et Peşinde 3 Oyunu ile büyük serüven devam ediyor. Şimdi bu harik... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ...  Bulut Şövalyeleri Oyunu ile süper bir 2 kişilik oyun karşınızda! Arkadaşınız... <p>Anime kahramanların müthiş hareketlerini sergilediği güzel bir d... <p>Masa çekmece oyunumuzda Bir veya İki kişilik oyun modlarından birin... <p>İkiz yıldızların bir numaralı düşmanı olan Doktor Kötü, iki... <p>İki tankın bir arazide savaştığı ve birbirlerini bombaladığı bir oyun. Oyu... <p>Vahşi yaratıklarla dolu gizemli ormanın derinliklerine saklanmış büy&... <p>Otoparka giren adamİn patronu için araçlarİ kaçİrmasİ... <p><em>Bu gördüğünüz iki sevimli karakter, aynı bölg...