Mario Go Kart

Oyun Adı: Mario Go Kart

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 157

Puan: 0.00

Çocukluğumuzun efsane oyunlarından Super Mario ile go-kart yarışlarına katılmaya ne dersiniz? Bu oyunda go-kartınızla ile maceranın doruklarına ulaşacaksınız. Oyundaki amacınız, bütün go-kart yarışlarını kazanmak. Oyun açılınca "PLAY" butonuna tıkladıktan sonra zorluk derecenizi ve pilotunuzu belirleyip oyunu başlatın. Bu arada, oyunkalem.com'daki bu oyuna sadece Mario ile yarışmak zorunda değilsiniz. İsterseniz Şeftali Prenses ya da Bowser gibi diğer kahramanları da seçebilirsiniz. Oyunda aracınızı hareket ettirmek için "OK (YÖN)" tuşlarını, zıplamak için "SPACE (BOŞLUK)" tuşunu, ateş etmek için de "C" tuşunu kullanacaksınız.

Oyunla ilgili biraz ipucu verelim: Yarış esnasında mümkün oldukça yoldan gitmeye çalışın. Eğer çimlere girerseniz, aracınız yavaşlayacaktır. Bu da rakipleriniz için büyük bir avantaja dönüşür. Puan kazanmak için yolda bulunan "MANTAR" gibi bonusları toplayabilirsiniz. Eğer önünüze geçen rakip olursa, onu iyice ortalayıp ateş edin. Böylece rakibiniz sersemleyecektir.

Oyun esnasında solda bulunan göstergelerle hızınızı ve kaçıncı olduğunuzu takip etmeyi unutmayın. Sağ üst köşede bulunan "OPTIONS" butonu ile de açıklamalar bölümüne ulaşabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, kim birinci gelecek? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Otoparka giren adamİn patronu için araçlarİ kaçİrmasİ... <p>Arabanı tasarla oyunu yüklendikten sonra "<strong>Play Game</str... <p>Lunaparklarda heyecanla bindiğimiz roller coasterlar her zaman güvenl... <p>Farklı oyun seçeneklerine sahip DartMaster, dartseverlerin zevkle o... <p> Herkesin sevdiği "<strong>Kung Fu</strong>" dövü... <p>Alisveris merkezi isletme oyunu, ?ngilterenin Baskenti Londra'da geciy... <p>İşte size hem eğlenceli hem de zeka geliştirici güzel bir oyun daha..... <p>Kuran okumanın ilk adımı olan Elifba'yı bu oyun ile sesli ve görs... <p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Oy... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj...