Fireman 3

Oyun Adı: Fireman 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Atarilerinizde zevkle oynadığınız klasik Bomberman oyun türlerinin bir başka versiyonu ile sizinleyiz. Oyundaki amacınız, bildiğiniz üzere koyduğunuz bombalarla rakiplerinizi yok etmek. Bunu yapmak hiç de kolay olmayacak. Daha önce ilk 2 serisini ikikisilikoyunla.net'de yayınladığımız oyun 3.serisi ile devam ediyor. Bu seri ise tek kişi oynanabiliyor.

Oyun açılınca "START GAME" butonuyla oyunu başlatın. Arkasından sırasıyla rakip sayınızı, bölümünüzü ve zorluk derecesini ayarlayın. Tuş kombinasyonları ise şöyle:
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)" tuşu
Müziği Açıp Kapatma: "M"

Oyun hakkında bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Oyuna farklı türde özellikler eklenerek daha heyecanlı hale getirilmiş. Mesela, bölüm içinde patlattığınız blokların altından çıkan ekstra bonusları alarak bölümü aniden karartabilir, karanlıkta daha büyük tehlike altında oynayabilirsiniz. Tabii bu tehlike, rakibiniz için de geçerli. Bazı bölümlerde ışınlanma bölgeleri bulunmaktadır. Buraları kullanarak rakibinizi bombaların arasında sıkıştırmaya çalışın.

Sol tarafta bulunan göstergelerle hem kendinizin, hem de rakiplerinizin kalan canlarını kontrol edebilir, puanınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca "QUIT" butonuyla da ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun bir hikayeden esinlenerek hazırlanmış. Toplam 6 farklı dövü... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... <p>Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçula... <p>İçinde bir çok aksiyonun bulunduğu ilginç döv&uu... <p>Altın avcısı seri oyunlarından 2.bölümü olan bu oyunda herş...             Sazan Avı ile harika bir maceraya hazır mısınız? Oyu... <p>Ajan zero nun çatışmanın ortasından kaçarak olay yerinden sa... <p>Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazı... <p>Ateş ve Su oyununun üçüncü versiyonunu sizlerle payl... <p>Arkadaşınızla birlikte yıllardır kâğıt üzerinde oynadığınız efs... <p>Oyunda en hızlı şekilde bölüm içinde beliren yıldızları t... <p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı...