Angry Birds Rio

Oyun Adı: Angry Birds Rio

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 204

Puan: 0.00

Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerinden Angry Birds, şimdi ikikisilikoyunlar.net'de karşınızda! Hatırlarsanız, filmde kötü adamların kaçırdıkları kuşların özgürlük çabaları konu ediliyor. Artık bu maceraya siz de katılabilir ve kurtulmalarına yardım eden siz olabilirsiniz.

Oyun sadece "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Sapanda bulunan kuşa farenizin sol tuşuna basılı tutup çekiniz ve uygun açıyı ayarladığınızda bırakınız. Eğer kuşların hepsini kurtaramazsanız bölümü yeniden oynarsınız. Kurtardığınızda ise daha ileri seviyelere atlayabilir, puanlarınıza puan katabilirsiniz. Ayrıca katlanan puanlarınız sayesinde kilitli bölümleri açabilirsiniz.

Ek bir bilgi olarak; kuşların hepsini özgür bıraktığınızda atılmayan Angry Birds kalmışsa, her biri için size 10.000 puan eklenecektir. Ayrıca kurtardığınız kafeslerin her biri için de 5.000 puan gelecektir.
İkisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzun sol üst köşesinde bulunan oyunu duraklatma ve geçerli bölümü baştan başlatma butonlarını göreceksiniz. Duraklatma butonuna bastığınızda oyunun sesini açıp kapayabileceğiniz ve yardım alabileceğiniz butonları kullanabilirsiniz.

Haydi, siz de Rio macerasına atılarak eğlenmenin keyfini yaşayın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Dinozorlar Et Peşinde 3 Oyunu ile büyük serüven devam ediyor. Şimdi bu harik... <p>Go Kart Go Turbo oyunun ikinci bölümü (Nitro) ile yarış kar... <p><strong>Super Mario Go Kart</strong> heyecanı, 2.oyun devam ediyor. &Ccedi... <p>Oyunda aynı renkteki toplardan iki tane bulunuyor. Size düşen gö... <p>Mario traktör yarışı oyunumuzda kahramanımız mario ile onun düny... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>Mezarından kalkmış olan bu kırık kafalı ölüyü adrenaline bo... <p>İki sevimli kardeş kedi Lunar ve Lemurs'un maceralarına ortak olmaya h... Yanına bir arkadaşını al ve doyasıya dövüş, eğlen! Hem iki kişilik hem de döv... <p>Rengarenk oyuncular ile karşı tarafın potasına Basket atmaya çalışı... <p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ...