Angry Birds Rio

Oyun Adı: Angry Birds Rio

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerinden Angry Birds, şimdi ikikisilikoyunlar.net'de karşınızda! Hatırlarsanız, filmde kötü adamların kaçırdıkları kuşların özgürlük çabaları konu ediliyor. Artık bu maceraya siz de katılabilir ve kurtulmalarına yardım eden siz olabilirsiniz.

Oyun sadece "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Sapanda bulunan kuşa farenizin sol tuşuna basılı tutup çekiniz ve uygun açıyı ayarladığınızda bırakınız. Eğer kuşların hepsini kurtaramazsanız bölümü yeniden oynarsınız. Kurtardığınızda ise daha ileri seviyelere atlayabilir, puanlarınıza puan katabilirsiniz. Ayrıca katlanan puanlarınız sayesinde kilitli bölümleri açabilirsiniz.

Ek bir bilgi olarak; kuşların hepsini özgür bıraktığınızda atılmayan Angry Birds kalmışsa, her biri için size 10.000 puan eklenecektir. Ayrıca kurtardığınız kafeslerin her biri için de 5.000 puan gelecektir.
İkisilikoyunlar.net'deki bu oyunumuzun sol üst köşesinde bulunan oyunu duraklatma ve geçerli bölümü baştan başlatma butonlarını göreceksiniz. Duraklatma butonuna bastığınızda oyunun sesini açıp kapayabileceğiniz ve yardım alabileceğiniz butonları kullanabilirsiniz.

Haydi, siz de Rio macerasına atılarak eğlenmenin keyfini yaşayın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Dinozorlar Et Peşinde 3 Oyunu ile büyük serüven devam ediyor. Şimdi bu harik... <p>Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "<str... <p><em>Son derece çekişmeli, eğlenceli ve dört kişiliğe kadar oyn... <p>Dünya'nın çeşitli bölgelerinden <strong>5 usta dö... <p>Avatar Kalenin ikinci versionu olan avatar orman klavyenin yon tuslarini k... <p>Altİn avcİsİ amcayİ bilmeyen yok sanİrİz. Bu sevimli kİzda altİn avcİsİ am... <p><em>Birbirinden farklı yaratıklar, yaşadığın dünyaya saldırdı. Bu yar... <p>Sevilen yabancı dizi Family Guy'ın komik dövüş oyunudur. <st... <p>Su topu oyunumuzu ister tek kişi, isterseniz iki kişi oynayabilirsiniz. İl... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p>Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişili... <p><strong>Angry Birds</strong> farklı versiyonlarıyla sizlerin karşısına &cc...