Çizgi Karekterler - Golf

Oyun Adı: Çizgi Karekterler - Golf

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 190

Puan: 0.00

Cartoon Network'ün 3 şaşkın karakteri bir araya gelerek golf oynamaya karar verirler. Bu eğlenceli ve bir o kadar da sürprizlerin karşınıza çıktığı golf oynunu tek başınıza ya da arkadaşınız ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Start" bölümüne tıklayınız. Yönergeleri "Next" bölüne tıklayarak geçiniz. Daha sonra oyunu "2 Player" olarak ayarlayınız. Her iki kişi de oyunda kullanacakları isimleri oyuna kaydetsin. Ek olarak top renginizi belirleyin ve oyun başlasın.

Oyun 9 farklı etaptan oluşuyor. Bu 9 etap birbirinden değişik ve çeşitli sürpsizlerle dolu. Oyun kontrolü yalnızca "Fare" ile sağlanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Dinozorlar Et Peşinde 3 Oyunu ile büyük serüven devam ediyor. Şimdi bu harik... <p>Oyun Pinball mantığı ile oynanıyor. Kendi bölümünüzde ... <p>Oyundaki rengarenk balonlardan aynı olanlarına mouseniz ile nişan alarak f... <p><em>Arkadaşınızla beraber reflex testi yapmaya ne dersiniz? Oyunun amacı &... <p>Bu eğlenceli masa tenisi oyununda dilerseniz tek kişilik ya da iki kişilik... <p>Kirpi kahramanımız<strong> Sonic</strong>, Dr. Robotnik (Eggman) ile m&uum... <p>Silahların gücüyle tanışmaya hazır mısınız? Arms of Revenge ile ... <p>Oyunumuzu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Her... <p>Renkli jöleler oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak ayn... <p>İster tek başına bilgisayara karşı oyna istersen arkadaşınla karşılıklı oy... <p>Her tür zemin üzerinde gidebilen tek araç olarak bilinen ... <p>Ünlü çizgi film kahramanları <strong>"Şirinler"...