Çizgi Karekterler - Golf

Oyun Adı: Çizgi Karekterler - Golf

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 228

Puan: 0.00

Cartoon Network'ün 3 şaşkın karakteri bir araya gelerek golf oynamaya karar verirler. Bu eğlenceli ve bir o kadar da sürprizlerin karşınıza çıktığı golf oynunu tek başınıza ya da arkadaşınız ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Start" bölümüne tıklayınız. Yönergeleri "Next" bölüne tıklayarak geçiniz. Daha sonra oyunu "2 Player" olarak ayarlayınız. Her iki kişi de oyunda kullanacakları isimleri oyuna kaydetsin. Ek olarak top renginizi belirleyin ve oyun başlasın.

Oyun 9 farklı etaptan oluşuyor. Bu 9 etap birbirinden değişik ve çeşitli sürpsizlerle dolu. Oyun kontrolü yalnızca "Fare" ile sağlanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Küçük kahramanlar tuzağa düşürülüp es... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü... <p>60 saniye oyunu</p>   								  	Kim düşünürki kurt ile kuzunun bir macerada birli... <p>İki kişi karşılıklı foklar ile oynayabileceğiniz bir voleybola ne dersiniz... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni... <p>İlk defa Nintendo tarafından <strong>1985</strong>'te piyasaya sü... <p>Oyunumuzda iki avare uzay roketi kullanıyor. Amaçları göky&uum... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle... <p><em>Birbirinden farklı yaratıklar, yaşadığın dünyaya saldırdı. Bu yar... <p>PLAY GAME butonuna ve sol altta bulunan GO butonuna tİklİyoruz. MOUSE yard...