Çizgi Karekterler - Golf

Oyun Adı: Çizgi Karekterler - Golf

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 201

Puan: 0.00

Cartoon Network'ün 3 şaşkın karakteri bir araya gelerek golf oynamaya karar verirler. Bu eğlenceli ve bir o kadar da sürprizlerin karşınıza çıktığı golf oynunu tek başınıza ya da arkadaşınız ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Start" bölümüne tıklayınız. Yönergeleri "Next" bölüne tıklayarak geçiniz. Daha sonra oyunu "2 Player" olarak ayarlayınız. Her iki kişi de oyunda kullanacakları isimleri oyuna kaydetsin. Ek olarak top renginizi belirleyin ve oyun başlasın.

Oyun 9 farklı etaptan oluşuyor. Bu 9 etap birbirinden değişik ve çeşitli sürpsizlerle dolu. Oyun kontrolü yalnızca "Fare" ile sağlanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Direksiyonun başına geç ve son derece çekişmeli bir ma&c... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne tıklayarak oyuna... <p>Yeni yıla girerken sende hediyelerini noel babadan kap.Zamanınızı hızlı ku... <p>Yepyeni bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Amacınız yukarı doğru &c... <p>İçinde bir çok aksiyonun bulunduğu ilginç döv&uu... <p>Yılbaşında noel baba ve kardanadam kavgaya tutuşmuş durumda, bu kavganın g... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... The sequel for Mad Burger. <p><em>Taş devri zamanında yaşayan kahramanımızın aklına, tekerleği görd... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>Mübarek 3 aylar olan "Recep,Şaban ve Ramazan" aylarının baş... <p>Savaşçı robotlara altı Ninja Robot daha eklendi. Macera kaldığı yer...