Çizgi Karekterler - Golf

Oyun Adı: Çizgi Karekterler - Golf

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 216

Puan: 0.00

Cartoon Network'ün 3 şaşkın karakteri bir araya gelerek golf oynamaya karar verirler. Bu eğlenceli ve bir o kadar da sürprizlerin karşınıza çıktığı golf oynunu tek başınıza ya da arkadaşınız ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Start" bölümüne tıklayınız. Yönergeleri "Next" bölüne tıklayarak geçiniz. Daha sonra oyunu "2 Player" olarak ayarlayınız. Her iki kişi de oyunda kullanacakları isimleri oyuna kaydetsin. Ek olarak top renginizi belirleyin ve oyun başlasın.

Oyun 9 farklı etaptan oluşuyor. Bu 9 etap birbirinden değişik ve çeşitli sürpsizlerle dolu. Oyun kontrolü yalnızca "Fare" ile sağlanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki zombi buzulların üzerinde eğlenceli bir mücadeleye tutuşuyor... <p>Bu güzel macera oyununda, gizemli piramitten kaçmak içi... <p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p><em>Bu oyunumuzda ise, gerçek hayatta oldukça eğlenceli bir ... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p>Oyun bildiğimiz klasik satranç oyunudur. Oyun fare ile oynanmaktadı... <p>Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazı... <p><em>Ünlü futbol oyuncuları şimdi bir zeka oyunundalar. Drogba, R... <p>Mübarek 3 aylar olan "Recep,Şaban ve Ramazan" aylarının baş... <p><em>Sapan dünyasının renkleri, bir kurtcuk deliğinden gelen tanımsız ... <p><em>İki kişilik heyecan dolu bir koşu oyunu İki kardeş adlı oyunla sizlerl...