Çizgi Karekterler - Golf

Oyun Adı: Çizgi Karekterler - Golf

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 220

Puan: 0.00

Cartoon Network'ün 3 şaşkın karakteri bir araya gelerek golf oynamaya karar verirler. Bu eğlenceli ve bir o kadar da sürprizlerin karşınıza çıktığı golf oynunu tek başınıza ya da arkadaşınız ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Start" bölümüne tıklayınız. Yönergeleri "Next" bölüne tıklayarak geçiniz. Daha sonra oyunu "2 Player" olarak ayarlayınız. Her iki kişi de oyunda kullanacakları isimleri oyuna kaydetsin. Ek olarak top renginizi belirleyin ve oyun başlasın.

Oyun 9 farklı etaptan oluşuyor. Bu 9 etap birbirinden değişik ve çeşitli sürpsizlerle dolu. Oyun kontrolü yalnızca "Fare" ile sağlanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p>Birbirinden farklı birçok çevrimiçi oyun sunucusu bul... <p>İlk oyunumuzda; New York'ta yaptığımız temiz yıkım işinden sonra, ekib... <p><strong>"Naruto"</strong> anime serisinin ninja savaşçıla... <p>Oyunu <strong>2 Kişilik</strong> oynamak için "<strong>Local M... An hard game in the IWBTG style made for the insanity jam in less then a week. Meet Panda! ( ^ - ^ ) Your new beloved virtual pet! <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p><em>Sadece klavye ile oynanan dört kişilik çekişmeli bir oyun ... <p>Issız ve gizemli bir gecede yola koyulan "<strong>Puffy </strong><str... <p>Sıradışı bir zeka ve beceri oyunu daha sizlerle. Oyunun amacı çubuk... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ...