Çizgi Karekterler - Golf

Oyun Adı: Çizgi Karekterler - Golf

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 246

Puan: 0.00

Cartoon Network'ün 3 şaşkın karakteri bir araya gelerek golf oynamaya karar verirler. Bu eğlenceli ve bir o kadar da sürprizlerin karşınıza çıktığı golf oynunu tek başınıza ya da arkadaşınız ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Start" bölümüne tıklayınız. Yönergeleri "Next" bölüne tıklayarak geçiniz. Daha sonra oyunu "2 Player" olarak ayarlayınız. Her iki kişi de oyunda kullanacakları isimleri oyuna kaydetsin. Ek olarak top renginizi belirleyin ve oyun başlasın.

Oyun 9 farklı etaptan oluşuyor. Bu 9 etap birbirinden değişik ve çeşitli sürpsizlerle dolu. Oyun kontrolü yalnızca "Fare" ile sağlanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Solda karışık halde verilen Ezan sözlerini sağdaki satırlara doğru bi... <p>Oyun Çinliler tarafından bulunan Çin damasının 2 kişilik ver... <p>Kaktüs Adam'ın macerası 2.oyunla tekrar başlıyor ve aynı heyecan ... <p>Penguenler ile sumo görüşleri yapmaya hazır mısınız? "<stro... <p>Renkli vampirler oyunumuzun 2. serisinde aynı türden olan vampirleri ... <p>Efsane Mortal Kombat oyununun kartlarla oynanan değişik bir flash oyununu ... <p>Büyük macera tüm hızıyla sürüyor. Adem ile Havva ... <p>Drift tutkunluğu ile kıyasıya bir savaş mücadelesi vermeye hazırmısın... <p>Balon patlatma tarzı oyunları sevenler için harika bir oyunla yine ... <p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st...