Çizgi Karekterler - Golf

Oyun Adı: Çizgi Karekterler - Golf

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 16 Ekim 2014

oynadınız: 253

Puan: 0.00

Cartoon Network'ün 3 şaşkın karakteri bir araya gelerek golf oynamaya karar verirler. Bu eğlenceli ve bir o kadar da sürprizlerin karşınıza çıktığı golf oynunu tek başınıza ya da arkadaşınız ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşede yer alan "Start" bölümüne tıklayınız. Yönergeleri "Next" bölüne tıklayarak geçiniz. Daha sonra oyunu "2 Player" olarak ayarlayınız. Her iki kişi de oyunda kullanacakları isimleri oyuna kaydetsin. Ek olarak top renginizi belirleyin ve oyun başlasın.

Oyun 9 farklı etaptan oluşuyor. Bu 9 etap birbirinden değişik ve çeşitli sürpsizlerle dolu. Oyun kontrolü yalnızca "Fare" ile sağlanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karargahınızı düşmanların ve canavarların saldırılarından korumanız g... <p>Renkli Jöleler oyunumuzun yeni olan 3. serisinde aynı nesneleri yok e... Tehlikeli Platform Oyunu ile harika bir 2 kişilik oyun deneyimi yaşamaya haz... <p><em>Evinde oturup gazetesini okurken gözü takvime çarpan ... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... <p><em>Koş vikingli koş! Kahvaltı zamanı! İki kişilik değişik tarzda bir yarı... <p>Bu oyunda iki inek dövüşüyor. Oyun "<strong>O,K,M"... <p>Altın avcısı seri oyunlarından 2.bölümü olan bu oyunda herş...             Küçük Yerliler ile harika vakit geçirmeye ne dersini... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik... Canavarın Kafasına Vur Oyunu ile süper bir canavar kapışmasına hazır mısınız... <p>Efsane Mortal Kombat oyununun kartlarla oynanan değişik bir flash oyununu ...