Mikro Tanklar

Oyun Adı: Mikro Tanklar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 245

Puan: 5.00

Savaş oyunları ve aksiyon tutkunlarına özel yapılmış  "Mikro Tanklar" oyununda adrenalini damarlarınızda hissedeceksiniz! Oyundaki amacınız, size verilen tankla düşmanlarınızı öldürmek ve para kazanarak tankınızı geliştirmek.

"PLAY" butonuyla devam edin. Arkasından gelen soruda "ENABLE" seçeneğini seçerseniz sesli oyun, "DISABLE" seçeneğini seçerseniz sessiz oyun açılacaktır. Daha sonra da bölüm seçtikten sonra oyunu başlatın.

Tankınızı isterseniz "W, A, S, D" tuşlarıyla, isterseniz de "OK (YÖN)" tuşlarıyla hareket ettirebilirsiniz. Tankınızı sürerken bir yandan da "MOUSE (FARE)" ile çevreyi kolaçan edip, düşman gördüğünüzde ateş etmeniz gerekmektedir. Tankınıza yeni silahlar aldığınız takdirde, bu silahları "1, 2, 3, 4, 5" veya "SPACE (BOŞLUK)" tuşuyla seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Mikro Tanklar oyunun da bazı duvarların altından, kutulardan ve tanklardan para düşecektir. Bunları toplayarak bölüm aralarında tankınızı güçlendirebilir, yeni silahlar satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir nokta da, bazı silahların mermilerinin bitiyor olmasıdır. Bunları da satın almayı unutmayın. Zaten oyun esnasında ve bölüm aralarında bunu mermi göstergesinden takip edebilirsiniz. Daha da güzeli, ikikisilikoyunlar.net sitemizde oynadığınız bölümü bitiremeseniz de o bölümde topladığınız paraların silinmiyor olması, para biriktirmenizde büyük rol oynayacaktır.

Oyun esnasında altta bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir ve ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "<strong>CONTINUE</s... <p>Daha önceki bölümde küçük kardeş Simon'... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst... <p>Onlarca Arena, yüzlerce silah ve çeşitli taktiklerin birleştiğ... <p>Hulk,Wolvorine,Captain America,Spiderman gibi müthiş kahramanların bi...             Sazan Avı ile harika bir maceraya hazır mısınız? Oyu... <p>Hep kolay isler mi yapacaksiniz :) Bircok dukkan isletme oyunundan sonra b... <p><em>Beş farklı birbirinden yetenekli Yuhu Hakusho savaşçıları ile a... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st... <p>Sünger Bob ile harika bir beysbol oyunu. Menüden "<strong>P... <p>Pou macera oyunumuzda Pou ve onun aşkı ile birlikte keyfli bir macerada il... <p><strong>Matrix dövüş stillerini</strong> konu alan bir oyun. Otu...