Belalı Balon Avcıları 2.5

Oyun Adı: Belalı Balon Avcıları 2.5

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 233

Puan: 0.00

Belalı Balon Avcıları oyunumuz 2.5 versiyonu ile devam ediyor. Bu sefer yanınızda yardımcınız olarak arkadaşınız maalesef yok. Yani oyunun bu sürümü tek kişi oynanabiliyor.Oyundaki amacımız yine diğer oyunlarda olduğu gibi büyük balonu vuruşlar ile teker teker parçalanmasını sağlamak. Bu sürümde biraz daha farklı atraksiyonlar yaşayabilirsiniz.

Oyun "Yön Tuşları" ve "Boşluk Tuşu" ile oynanmaktadır. Ayrıca menü içinde yer alan "Help" sekmesinden oyun içindeki extraların ne anlama geldiğini öğrenmenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Hack n' Slash with Tower Defense elements and Steampunk Pirates theme! 1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p><em>Süper motorcularla süper bir oyuna hazır ol. Oldukça ... <p>Uzakdoğu dövüş sanatının müthiş görsellerle birleştiği... <p>Oyunumuz atarilerde oynadığımız efsanevi Süper Mario oyunu. Oyuna baş... <p>90'lı yılların unutulmaz oyunu <strong>Battle Tank</strong>, flash ver... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p>Brezilya 2014 dünya kupası oyunları içerisinde şimdi komik ve ... <p><strong>Matrix dövüş stillerini</strong> konu alan bir oyun. Otu... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i...