Hotel İşletme

Oyun Adı: Hotel İşletme

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 26 Kasım 2014

oynadınız: 233

Puan: 0.00

Küçük sermayelerle başlayıp paranıza para katmak ister misiniz? İşletme zekanızı sınamak ve geliştirmek için sizlere sunduğumuz bu oyunun bağımlısı olacaksınız! Oyunumuzu sesli oynamak istiyorsanız "With Sound", sessiz oynamak istiyorsanız "Muted" butonuna tıklayın. "Play" butonuna tıklayıp isminizi yazın ve oyunu başlatın.

Oyundaki amacınız, müşterileri memnun bırakmak ve otelinizi en kısa zamanda beş yıldızlı hâle getirmek. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Ayrıca ekranda gezmek için "W, A, S, D" ya da "OK (YÖN)" tuşlarını kullanabilirsiniz. Alt tarafta bulunan butonlarla oda, eğlence merkezleri, asansör gibi müşteri memnuniyetini sağlayabilecek alanlar inşaa edebilir ve buralara işçilerini yerleştirebilirsiniz. Ayrıca yine aynı yerden istatistiksel bilgilerinizi kontrol edebilir, ekranı büyültüp küçültebilir ve oyunu duraklatabilirsiniz.

 Oyunda en önemli ögelerden biri asansörlerdir. Asansör sıkıntısı çekmemek için aralara mümkün olduğunca çok asansör kurun. Ayrıca elektronik alanlarda mühendis, restaurantlarda da garson sıkıntısı yaşanabilmektedir. O yüzden bu alanlara oldukça dikkat edin. Ayrıca odalarınızın dizilimine de dikkat etmeyi unutmayın.

Son olarak sol üst köşede bulunan butonlarla ana menüye dönebilir, oyununuzu kaydedebilir ve oyun sesini açıp kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>90'lı yılların oyun konsolu Atari'nin değişmez oyunu olan <strong>... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy... <p>Anime kahramanların müthiş hareketlerini sergilediği güzel bir d... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p><em>Salyangoz Bob, bir gün ormanda giderken bir poster görü... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu...  İki Aşık Oyunu ile süper bir eğlence evlerinize geliyor. Arkadaşınızla birli... <p>Boya savaşlarına katılmak için geri sayım başladı. Dilerseniz tek b... <p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena... <p>Rengarenk oyuncular ile karşı tarafın potasına Basket atmaya çalışı... <p>Onlarca Arena, yüzlerce silah ve çeşitli taktiklerin birleştiğ... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni...