Kale Savaşları

Oyun Adı: Kale Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 231

Puan: 0.00

Hemen arkadaşını çağır ve bu iki kişilik kale savaşı oyunu ile harika zaman geçirmeye hazır ol. Oyundaki özellikleri en iyi kullanabilen ve kalesini en iyi savunabilen oyunu kazanır. Hava saldırıları, uçan robotlar ve robot köpekler gibi silahlar kullanarak, rakibine şiddetli saldırılar gerçekleştirebilirsin.

Oyuncu kontrolleri:
Bir silahı kontrol etmek için, silahın yanına gitmelisin.

1. Oyuncu:
Silahın namlusunu "W" ve "S" tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "D"
Duvar örme: "S"

2. Oyuncu:
Silahın namlusunu "AŞAĞI" ve "YUKARI" ok tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "SOL" ok tuşu.
Duvar örme: "ALT" ok tuşu.

Oyun esnasında kutulardan; "A" harfli olanı alarak hava saldırısı düzenleyebilir. "D" ile köpek gönderebilir. "R" ile robot gönderebilirsin. Küçük kutuları toplayarakta mermi sağlayabilirsin.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Usta Sihirbazı Kurtar adlı oyunda sıradışı bir macera sizi bekliyor. B&uum... Matching3, 2 minutes puzzle game. Basketbol Kral Yapboz oyunu zevkle puzzle tamamlamak isteyeceğiniz türden <p>Adam Ezme , Adam Ezme oyunu, Adam Ezme oyunu oyna, iyi eğlenceler</p>  Zombi Bombala Oyunu ile çılgın bir zombi oyunu daha sizlerle! Oyun Gemisi'nd... <p>Sevdiğimiz yunus show oyunumuzun 6. serisi sizlerle. Oyunumuzda yunus g&ou...  Sınırsız Peçete Oyunu ile peçete koparmaya hazır olun! Sınırlı bir süre içer...  Worldcraft ile sıradışı bir beceri oyunu sizleri bekliyor! Daha önce oynadığ...  Youtube Troll Fırlatmaca Oyunu ile oyun dünyasının ve video dünyasının en si... <p>Kule dikme oyunumuzun yeni bir versiyonunda ekranın sağından ve solundan g... <p>Hamburgerci Sünger Bob adlı oyunda eğlenceli bir koşturmaca sizi bekl... <p>Yeşil Dev ile harika dakikalar sizi bekliyor. Yeşil devi fırlatın ve t&uum...