Kale Savaşları

Oyun Adı: Kale Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 222

Puan: 0.00

Hemen arkadaşını çağır ve bu iki kişilik kale savaşı oyunu ile harika zaman geçirmeye hazır ol. Oyundaki özellikleri en iyi kullanabilen ve kalesini en iyi savunabilen oyunu kazanır. Hava saldırıları, uçan robotlar ve robot köpekler gibi silahlar kullanarak, rakibine şiddetli saldırılar gerçekleştirebilirsin.

Oyuncu kontrolleri:
Bir silahı kontrol etmek için, silahın yanına gitmelisin.

1. Oyuncu:
Silahın namlusunu "W" ve "S" tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "D"
Duvar örme: "S"

2. Oyuncu:
Silahın namlusunu "AŞAĞI" ve "YUKARI" ok tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "SOL" ok tuşu.
Duvar örme: "ALT" ok tuşu.

Oyun esnasında kutulardan; "A" harfli olanı alarak hava saldırısı düzenleyebilir. "D" ile köpek gönderebilir. "R" ile robot gönderebilirsin. Küçük kutuları toplayarakta mermi sağlayabilirsin.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Benzin istasyonunda pompaciya yardim ederek musterilerinizi bekletmeden be... <p>Mouse ile oynanİyor. Acemi asistan oyunumuzda profesör görmeden ...  99 Problem Oyunu ile süper bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Beceri o... Help Rick to collect all the stolen fuel to refuel his spaceship and fly away... <p>Bir tik ile alacak, bir tik ile satacaksiniz. Amaciniz ucuza alip pahalanm... <p>Kaptan Pilot 3 ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu deneyimine ne dersiniz?... <p>Mega çekiç oyunumuza Play butonuna tıklayarak giriş yapabili... <p>Usta Sihirbazı Kurtar adlı oyunda sıradışı bir macera sizi bekliyor. B&uum... <p><em>İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. ...  İmparatorluk Kuşatması ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersi...  Uçan Köpeğin Maceraları ile şimdi harika bir beceri oyunu ekranlarınızda! Ek...  Mario'yu Yok Et Oyunu ile böyle Mario oyunu oynamadınız. Mario oyunlarında h...