Kale Savaşları

Oyun Adı: Kale Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 276

Puan: 0.00

Hemen arkadaşını çağır ve bu iki kişilik kale savaşı oyunu ile harika zaman geçirmeye hazır ol. Oyundaki özellikleri en iyi kullanabilen ve kalesini en iyi savunabilen oyunu kazanır. Hava saldırıları, uçan robotlar ve robot köpekler gibi silahlar kullanarak, rakibine şiddetli saldırılar gerçekleştirebilirsin.

Oyuncu kontrolleri:
Bir silahı kontrol etmek için, silahın yanına gitmelisin.

1. Oyuncu:
Silahın namlusunu "W" ve "S" tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "D"
Duvar örme: "S"

2. Oyuncu:
Silahın namlusunu "AŞAĞI" ve "YUKARI" ok tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "SOL" ok tuşu.
Duvar örme: "ALT" ok tuşu.

Oyun esnasında kutulardan; "A" harfli olanı alarak hava saldırısı düzenleyebilir. "D" ile köpek gönderebilir. "R" ile robot gönderebilirsin. Küçük kutuları toplayarakta mermi sağlayabilirsin.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 								 	Bütün dünyanın oynadığı monopoly oyununda yapmanız gereken size ... Barbie Saç Kesimi Oyunu ile Barbie'nin çok önemli bir konuda yardımınıza iht... Kuzu Rüyası ile eğlenceli bir serüven daha karşınızda! Eve ulaşmak isteyen k... Okul Vakti Oyunu ile okula gitmeden önce bu tatlı kıza hazırlanmasında yardı...             Çılgın Hamburger 3 ile hamburger hazırlama konusunda... Çılgın Yıkım Ekibi ile şimdi harika bir yıkım macerasına hazır mısınız? Ekra... <p>Korsan sincaplar ananasın peşindeler. Onlara bu ananası almaları iç... Miley Cyrus Diş Bakımı ile hayranı olduğunuz şarkıcının dişlerine bakım yapm... <p>Yapışkan yaratık oyunumuzda ismindende anlaşılacağı gibi yapışankanlık &ou... <p>Kung Fu Panda Oyunu ile eğlenceli anlar sizlerle! Sevdiğiniz animasyon fil... <p>Hamburgerci Sünger Bob adlı oyunda eğlenceli bir koşturmaca sizi bekl... <p>Okul İşlet Oyunu ile şimdi iş başına! Beceri oyunları kategorisinde yer al...