Kale Savaşları

Oyun Adı: Kale Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 255

Puan: 0.00

Hemen arkadaşını çağır ve bu iki kişilik kale savaşı oyunu ile harika zaman geçirmeye hazır ol. Oyundaki özellikleri en iyi kullanabilen ve kalesini en iyi savunabilen oyunu kazanır. Hava saldırıları, uçan robotlar ve robot köpekler gibi silahlar kullanarak, rakibine şiddetli saldırılar gerçekleştirebilirsin.

Oyuncu kontrolleri:
Bir silahı kontrol etmek için, silahın yanına gitmelisin.

1. Oyuncu:
Silahın namlusunu "W" ve "S" tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "D"
Duvar örme: "S"

2. Oyuncu:
Silahın namlusunu "AŞAĞI" ve "YUKARI" ok tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "SOL" ok tuşu.
Duvar örme: "ALT" ok tuşu.

Oyun esnasında kutulardan; "A" harfli olanı alarak hava saldırısı düzenleyebilir. "D" ile köpek gönderebilir. "R" ile robot gönderebilirsin. Küçük kutuları toplayarakta mermi sağlayabilirsin.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Usta Sihirbazı Kurtar adlı oyunda sıradışı bir macera sizi bekliyor. B&uum... <p><em>SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıpla... Olaf Yılbaşı Hediyeleri adlı oyundaki kahramanımız Olaf'ın hediyeleri toplam... Suşi Ninja Oyunu ile uzak doğu mutfağının eşsiz malzemeleri kesilmek için bi... <p>Katil Köpekbalığı oyunumuzda denizdeki canlıları yiyerek ve engellere... Matching3, 2 minutes puzzle game. <p>Tavşanların evine girip onlara ait olan değerli altın kolyeyi çalan... <p>Kafa Yiyenlerin İstilası ile heyecan verici bir beceri oyunu oynamaya hazı... <p><strong><em>Retro-Pixel</em></strong><em> grafiklerle hazırlanmış harika b... Hızlı Daire ile muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranların...             Karlar Ülkesi Elsa Mide Ameliyatı ile şimdi muhteşem...