Kale Savaşları

Oyun Adı: Kale Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 235

Puan: 0.00

Hemen arkadaşını çağır ve bu iki kişilik kale savaşı oyunu ile harika zaman geçirmeye hazır ol. Oyundaki özellikleri en iyi kullanabilen ve kalesini en iyi savunabilen oyunu kazanır. Hava saldırıları, uçan robotlar ve robot köpekler gibi silahlar kullanarak, rakibine şiddetli saldırılar gerçekleştirebilirsin.

Oyuncu kontrolleri:
Bir silahı kontrol etmek için, silahın yanına gitmelisin.

1. Oyuncu:
Silahın namlusunu "W" ve "S" tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "D"
Duvar örme: "S"

2. Oyuncu:
Silahın namlusunu "AŞAĞI" ve "YUKARI" ok tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "SOL" ok tuşu.
Duvar örme: "ALT" ok tuşu.

Oyun esnasında kutulardan; "A" harfli olanı alarak hava saldırısı düzenleyebilir. "D" ile köpek gönderebilir. "R" ile robot gönderebilirsin. Küçük kutuları toplayarakta mermi sağlayabilirsin.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Karlar Ülkesi Elsa Mide Ameliyatı ile şimdi muhteşem... <p>Tembel Hırsız ile eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyund... Zombi Kafası ile şimdi harika bir beceri oyununa ne dersiniz? Ekranlarınıza ... İmdat Zombi ile muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranların... Kırmalı parçalamalı oyun severler ekran başına! Şimdi ekranlarınıza getirdiğ... <p>2 Many Bugs oyunu, iyi eğlenceler</p> Angry Birds Cezalandırıcı ile şimdi harika bir beceri oyunu daha sizlerle! Ç... <p>Aero acrobat orjinal isimli oyunda 20 level boyunca sizden istenilen akrob... Jetpack Jack ile şimdi çok eğlenceli bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ek... <p>Prensesimiz kaçırıldı ve onu kurtaracak tek bir şovalye var oda siz... Aşık Köpek Oyunu ile Pug cinsi bir köpeğin başından geçen eğlenceli bir aşk ... Yayaları Karşıya Geçir ile harika bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekr...