Kale Savaşları

Oyun Adı: Kale Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 265

Puan: 0.00

Hemen arkadaşını çağır ve bu iki kişilik kale savaşı oyunu ile harika zaman geçirmeye hazır ol. Oyundaki özellikleri en iyi kullanabilen ve kalesini en iyi savunabilen oyunu kazanır. Hava saldırıları, uçan robotlar ve robot köpekler gibi silahlar kullanarak, rakibine şiddetli saldırılar gerçekleştirebilirsin.

Oyuncu kontrolleri:
Bir silahı kontrol etmek için, silahın yanına gitmelisin.

1. Oyuncu:
Silahın namlusunu "W" ve "S" tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "D"
Duvar örme: "S"

2. Oyuncu:
Silahın namlusunu "AŞAĞI" ve "YUKARI" ok tuşu ile ayarlayabilirsin.
Ateş etme: "SOL" ok tuşu.
Duvar örme: "ALT" ok tuşu.

Oyun esnasında kutulardan; "A" harfli olanı alarak hava saldırısı düzenleyebilir. "D" ile köpek gönderebilir. "R" ile robot gönderebilirsin. Küçük kutuları toplayarakta mermi sağlayabilirsin.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mücevher Golf Oyunu ile eğlenceli bir beceri oyunu daha sizlerle. Oyu... <p>Büyük bir arenada iki küçük dövüş&cce... <p>Kule dikme oyunumuzun yeni bir versiyonunda ekranın sağından ve solundan g... <p>Usta Sihirbazı Kurtar adlı oyunda sıradışı bir macera sizi bekliyor. B&uum... <p>Top yuvarla oyunumuzda yuvarlamak istediğiniz topu seçerek başlangı...  Flappy Futbol ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız? Eğer siz... <p>Unlu Amy Winehouse akil hastanesinde diger delilerden ve engellerden siyri...  Para Babası Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Çizerek ol... <p>Tavşanların evine girip onlara ait olan değerli altın kolyeyi çalan... <p><em>İki kılıç ustası arasında büyük bir savaş başladı. Bu... <p>Otopark oyunları çok eğlenceli olmamıştı! Artık 3D Plane ile gitmek...