Koca Kafalar Multi Basket

Oyun Adı: Koca Kafalar Multi Basket

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 352

Puan: 0.00

İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. Bu defa, en çok basket atan kazanacak. Arkadaşını çağır ve oyuna başla!

Oyunu bir kişilik oynamak için "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçimini yaptıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "W"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "ÜST OK TUŞU"

Şut çekerken, şut çekme tuşuna basılı tutarak topu daha yükseğe gönderebilirsiniz. Bazı potalarda bonuslar bulunacaktır. Bu bonuslara, potaya basket atarak sahip olabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Zorlu Şekiller Oyunu ile süper bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Mobi... <p>Oyunumuza seçeceğimiz bir savaşçı ile başlayabilir ve labire... <p><em>Reflekslerinizi de ölçebileceğiniz harika bir oyunu daha s... Have a great time playing Bubble Shooter HD, the brand new HTML5 version of B... <p>Acayip burger, isletme oyunlarina benzer sekilde oynayabileceginiz eglence...  Yayaları Karşıya Geçir ile harika bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekr... <p>Otopark oyunları çok eğlenceli olmamıştı! Artık 3D Plane ile gitmek... <p>Zombiler bombala oyunumuzda engeller arkasında saklanan zombilere asker ad... <p><em>Dünya kupası bitmesine rağmen, hakkında yapılan iki kişilik g&uum...  Good Game Big Farm Oyunu ile büyük bir çiftliği yönetmeye ne dersin? Bu çift...  Mario'yu Yok Et Oyunu ile böyle Mario oyunu oynamadınız. Mario oyunlarında h...  Angry Birds Stella ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu daha ekranlarınızda! ...