Koca Kafalar Multi Basket

Oyun Adı: Koca Kafalar Multi Basket

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 331

Puan: 0.00

İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. Bu defa, en çok basket atan kazanacak. Arkadaşını çağır ve oyuna başla!

Oyunu bir kişilik oynamak için "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçimini yaptıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "W"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "ÜST OK TUŞU"

Şut çekerken, şut çekme tuşuna basılı tutarak topu daha yükseğe gönderebilirsiniz. Bazı potalarda bonuslar bulunacaktır. Bu bonuslara, potaya basket atarak sahip olabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu ...             Şekilleri Kes Oyunu ile becerilerinizi sınama vakti ... <p><em>Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka gü... <p>Canarları uyut oyunumuzun 3. olan yeni serisinde bilim adamlarının yanlışl... Sevimli Arkadaşlar ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz?... <p>Nüyülü iksir yapmak isteyen kızımıza yardımcı olmalı ve b&u... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve... Hızlı Daire ile muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranların... Noel Baba Yılbaşı Dükkanı Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazır mısınız... Küçük Noktalar Oyunu ile noktaları düzgün yerleştirmeye hazırlanın. Noktalar... <p>Görünüş bakımından sade; ancak heyecan ve mücadele bak... Uçan Köpeğin Maceraları ile şimdi harika bir beceri oyunu ekranlarınızda! Ek...