Koca Kafalar Multi Basket

Oyun Adı: Koca Kafalar Multi Basket

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 340

Puan: 0.00

İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. Bu defa, en çok basket atan kazanacak. Arkadaşını çağır ve oyuna başla!

Oyunu bir kişilik oynamak için "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçimini yaptıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "W"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "ÜST OK TUŞU"

Şut çekerken, şut çekme tuşuna basılı tutarak topu daha yükseğe gönderebilirsiniz. Bazı potalarda bonuslar bulunacaktır. Bu bonuslara, potaya basket atarak sahip olabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>14 Şubat Sevgililer gününde AŞkİnİzİ Ölçmek istermis... Noel Baba Yılbaşı Dükkanı Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazır mısınız... Ninja Kaçış ile şimdi müthiş bir macera başlamak üzere! Ekranlarınıza getird...             Kamyon Yükleyici 2 oyunu ile bu çok eğlenceli oyunun... <p>Maceradan maceraya koşan <strong>Mario</strong> ve arkadaşlı, şimdi de tra... <p>Oyundaki karakterimizin uykuya dalmasını sağlamalı ve günlerce uykuda... Tatlı Rüyalar ile sıradışı bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlar... Civciv Topu Oyunu ile müthiş bir eğlence sizleri bekliyor. Civcivleri havuza... <p>İnşaatçı kral oyunumuzda kralımız yeni krallık binaları inşa ederek... <p>Okul İşlet Oyunu ile şimdi iş başına! Beceri oyunları kategorisinde yer al... Help Rick to collect all the stolen fuel to refuel his spaceship and fly away...