Koca Kafalar Multi Basket

Oyun Adı: Koca Kafalar Multi Basket

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 349

Puan: 0.00

İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. Bu defa, en çok basket atan kazanacak. Arkadaşını çağır ve oyuna başla!

Oyunu bir kişilik oynamak için "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçimini yaptıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "W"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "ÜST OK TUŞU"

Şut çekerken, şut çekme tuşuna basılı tutarak topu daha yükseğe gönderebilirsiniz. Bazı potalarda bonuslar bulunacaktır. Bu bonuslara, potaya basket atarak sahip olabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Yuvarlak bir alan üzerine yerleştirilmiş oyuncuların, birbirlerin...  Uçan Köpeğin Maceraları ile şimdi harika bir beceri oyunu ekranlarınızda! Ek... <p>14 Şubat Sevgililer gününde AŞkİnİzİ Ölçmek istermis... <p>Sue Pasta Yapma, Sue oyunlari oyna</p> <p>2 Many Bugs oyunu, iyi eğlenceler</p> <p><em>Alışılageldik futbol oyunlarına göre çok farklı bir tarzı ... <p><em>Halat çekme yarışına benzeyen, heyecan dolu bir oyunla tanışmay...  Civciv Topu Oyunu ile müthiş bir eğlence sizleri bekliyor. Civcivleri havuza...  Patlat Bakalım Oyunu ile ne kadar hızlı bir fare kullanıcısısınız görelim! O... <p>2012 Filmi oyunu, 2012 filminin oyun versiyonu, araba ile sehirden kacİyor...  Baloncuk Aşıklar Oyunu ile aşıkları birbirine kavuşturmak için becerileriniz... <p>Oyundaki karakterimizin uykuya dalmasını sağlamalı ve günlerce uykuda...