Koca Kafalar Multi Basket

Oyun Adı: Koca Kafalar Multi Basket

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 390

Puan: 0.00

İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. Bu defa, en çok basket atan kazanacak. Arkadaşını çağır ve oyuna başla!

Oyunu bir kişilik oynamak için "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçimini yaptıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "W"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "ÜST OK TUŞU"

Şut çekerken, şut çekme tuşuna basılı tutarak topu daha yükseğe gönderebilirsiniz. Bazı potalarda bonuslar bulunacaktır. Bu bonuslara, potaya basket atarak sahip olabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mücevher Golf Oyunu ile eğlenceli bir beceri oyunu daha sizlerle. Oyu... <p>Mega çekiç oyunumuza Play butonuna tıklayarak giriş yapabili... <p><em>Hiç daha önce arkadaşına karşı atıcılıkta yarışmak istedin... <p>Beyzbolu şehir içinde oynamak oldukça tehlikelidir ve etrafa... <p>Unlu Amy Winehouse akil hastanesinde diger delilerden ve engellerden siyri...  Vanguards 2 Macera Oyunu ile ünlü çizgi romanının çılgın karakterleri geri d...  Yunus Balığı Sirki 5 ile bu harika serinin yepyeni oyununu oynamaya ne dersi...  Sevimli Arkadaşlar ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz?...  Zıplayan Adam ile şimdi çok eğlenceli bir beceri oyununa ne dersiniz? Ekranl...  Noel Baba'nın Kızakları ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol...  Tatlı Cadı Bulmaca Oyunu ile beyin gıdıklayıcı harika bir zeka oyunu deneyim...