Koca Kafalar Multi Basket

Oyun Adı: Koca Kafalar Multi Basket

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 364

Puan: 0.00

İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. Bu defa, en çok basket atan kazanacak. Arkadaşını çağır ve oyuna başla!

Oyunu bir kişilik oynamak için "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçimini yaptıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "W"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "ÜST OK TUŞU"

Şut çekerken, şut çekme tuşuna basılı tutarak topu daha yükseğe gönderebilirsiniz. Bazı potalarda bonuslar bulunacaktır. Bu bonuslara, potaya basket atarak sahip olabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hamburgerci Sünger Bob adlı oyunda eğlenceli bir koşturmaca sizi bekl...             Çılgın Hamburger 3 ile hamburger hazırlama konusunda... Gıcık Beyaz Top Oyunu ile sinir bozucu sizleri bekliyor! Bu beceri oyununda ... <p>Yeşil dev oyunumuzun 2. serisinde yeşil olan devimizi olabildiğince uzağa ... <p>Bu kahraman çöp adamın ilerlemesinde yardımcı olmalısınız Fare... Youtube Troll Fırlatmaca Oyunu ile oyun dünyasının ve video dünyasının en si... <p>Çılgın Eğlence Treni hareket etmek üzere! Ekran karşısındaki y... Çılgın Amigo 6 ile şimdi sizi bu muhteşem oyun serisinin yepyeni oyunu ile b... <p>Altın yumruk, oyunumuzda bu yumruğu kontrol ederek tüm haşereleri ezm... Tüylü Canavarlar Oyunu ile eğlenceli anlar şimdi sizlerle! Plaj topunu tüylü... <p><em>Alışılageldik futbol oyunlarına göre çok farklı bir tarzı ... Tatlı Cadı Bulmaca Oyunu ile beyin gıdıklayıcı harika bir zeka oyunu deneyim...