Koca Kafalar Multi Basket

Oyun Adı: Koca Kafalar Multi Basket

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 383

Puan: 0.00

İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. Bu defa, en çok basket atan kazanacak. Arkadaşını çağır ve oyuna başla!

Oyunu bir kişilik oynamak için "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçtikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Karakter seçimini yaptıktan sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "W"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "ÜST OK TUŞU"

Şut çekerken, şut çekme tuşuna basılı tutarak topu daha yükseğe gönderebilirsiniz. Bazı potalarda bonuslar bulunacaktır. Bu bonuslara, potaya basket atarak sahip olabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Kuzu Rüyası ile eğlenceli bir serüven daha karşınızda! Eve ulaşmak isteyen k... <p><em>İki kılıç ustası arasında büyük bir savaş başladı. Bu... <p>Bügün nehirde balık avına çıkıyoruz. Oyunumuzda tekne &uu...  Roketli Ajan Oyunu ile süper anlar sizleri bekliyor. Roketinizi en iyi şekil...  Zıplayan Adam ile şimdi çok eğlenceli bir beceri oyununa ne dersiniz? Ekranl... <p>Sevimli faremizi engellerle dolu labirent içerisinde peynirin peşin... <p>Kung Fu Panda Oyunu ile eğlenceli anlar sizlerle! Sevdiğiniz animasyon fil... Sıcak Modern Fantezi resimlerinde kısıtlı zaman süresi içinde tüm gizli yıldı... <p>Sonsuz bir labirentli yolda nereye kadar kaçabileceksin. Kendi refl... <p>Ninja Panda oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak ninjanın elindeki silahı...  Zombi Kafası ile şimdi harika bir beceri oyununa ne dersiniz? Ekranlarınıza ... <p><em>Yuvarlak bir alan üzerine yerleştirilmiş oyuncuların, birbirlerin...