360 Tenis

Oyun Adı: 360 Tenis

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 203

Puan: 0.00

Yuvarlak bir alan üzerine yerleştirilmiş oyuncuların, birbirlerini düşürmeye çalıştıkları güzel bir oyunu daha sizlere sunuyoruz. Ayrıca bu oyunu, dört kişiye kadarda oynayabilirsiniz. Daha fazla beklemek istemiyor ve iki kişilik oyunların sunduğu bu oyuna bir an önce başlamak istiyorsanız, hadi başlayalım!

Ana menüde "P1, P2, P3, P4" seçeneklerinin hemen yanında bulunan kutucuktaki seçeneği "ON" yaparak, aktif hale getirebilirsiniz. "BOT" seçeneğini seçerseniz, oyuncu bilgisayar tarafından kontrol edilecektir. "OFF" seçeneğinde ise, oyuncu kapalı olacaktır. Oyuncuları belirledikten sonra, "BEGIN" butonuna tıklayarak, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Vurma: "1"
Eğilme: "2"

2. Oyuncu:
Vurma: "N"
Eğilme: "M"

3. Oyuncu:
Vurma: "Z"
Eğilme: "X"

4. Oyuncu:
Vurma: "8"
Eğilme: "9"

Oyun esnasında ana menüye dönmek için, "Return to Menu" butonunu kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aero acrobat orjinal isimli oyunda 20 level boyunca sizden istenilen akrob... Düşür Beni Oyunu ile eğlencesi bol bir oyun sizleri bekliyor. Oyun Gemisi ka... Kulak Zarı Ameliyatı Oyunu ile doktor olmanın zamanı geldi! İlerde doktor ol... <p>Severek oynadığınız Uçan Amigo serisinin 5. oyunu sizlerle... Diğer... Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal...             Büyü Okulunda Yaramazlık oyunu ile çok keyifli dakik... <p>Bu sihirli küreyi kullanan çocuğu yönlendirmeli ve engell... <p>Bu sefer güzel kızımız barbie süper kahraman tarzında bir kost&u... Hızlı Daire ile muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranların... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol... Küçük Siyah Ninja 2 ile şimdi sizi bu muhteşem oyunun yeni bölümü ile buluşt... Ninja Kaçış ile şimdi müthiş bir macera başlamak üzere! Ekranlarınıza getird...