360 Tenis

Oyun Adı: 360 Tenis

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 249

Puan: 0.00

Yuvarlak bir alan üzerine yerleştirilmiş oyuncuların, birbirlerini düşürmeye çalıştıkları güzel bir oyunu daha sizlere sunuyoruz. Ayrıca bu oyunu, dört kişiye kadarda oynayabilirsiniz. Daha fazla beklemek istemiyor ve iki kişilik oyunların sunduğu bu oyuna bir an önce başlamak istiyorsanız, hadi başlayalım!

Ana menüde "P1, P2, P3, P4" seçeneklerinin hemen yanında bulunan kutucuktaki seçeneği "ON" yaparak, aktif hale getirebilirsiniz. "BOT" seçeneğini seçerseniz, oyuncu bilgisayar tarafından kontrol edilecektir. "OFF" seçeneğinde ise, oyuncu kapalı olacaktır. Oyuncuları belirledikten sonra, "BEGIN" butonuna tıklayarak, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Vurma: "1"
Eğilme: "2"

2. Oyuncu:
Vurma: "N"
Eğilme: "M"

3. Oyuncu:
Vurma: "Z"
Eğilme: "X"

4. Oyuncu:
Vurma: "8"
Eğilme: "9"

Oyun esnasında ana menüye dönmek için, "Return to Menu" butonunu kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bir başka dünya kupası turnuvası da bu oyunla geliyor! Dünya...  Zombi Bombala 2 Oyunu ile dikkat ve beceri gerektiren harika bir eğlenceye h...  Avcı Kaktüs 2 Oyunu ile birinci bölümüyle Kaktüs Adam birçok canavara karşı ... <p>Kırmızı Başlıklı Kızın Maceraları ile harika vakit geçirmeye hazırl...  Karlar arasında süper bir çizim oyunu oynamaya hazırlanın! Çöp Adam Snowboar... <p>Büyük bir arenada iki küçük dövüş&cce...  Sevimli Arkadaşlar ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz?...  Çılgın Kedi Oyunu ile deli bir profesörün elinden kaçmaya çalışan kedinin sı... <p>Oyunumuzda bir balıkçıyı kontrol ederek onun balık tutmasını ve mar... <p>Zıpla ve eğil isimli bu oyunumuzda koşmakta olan karakterimizi kontrol ede... Help Rick to collect all the stolen fuel to refuel his spaceship and fly away... <p>Oyunda polis devriyesine ait bir bisikleti çalİp kaçmaya baŞ...