360 Tenis

Oyun Adı: 360 Tenis

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 212

Puan: 0.00

Yuvarlak bir alan üzerine yerleştirilmiş oyuncuların, birbirlerini düşürmeye çalıştıkları güzel bir oyunu daha sizlere sunuyoruz. Ayrıca bu oyunu, dört kişiye kadarda oynayabilirsiniz. Daha fazla beklemek istemiyor ve iki kişilik oyunların sunduğu bu oyuna bir an önce başlamak istiyorsanız, hadi başlayalım!

Ana menüde "P1, P2, P3, P4" seçeneklerinin hemen yanında bulunan kutucuktaki seçeneği "ON" yaparak, aktif hale getirebilirsiniz. "BOT" seçeneğini seçerseniz, oyuncu bilgisayar tarafından kontrol edilecektir. "OFF" seçeneğinde ise, oyuncu kapalı olacaktır. Oyuncuları belirledikten sonra, "BEGIN" butonuna tıklayarak, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Vurma: "1"
Eğilme: "2"

2. Oyuncu:
Vurma: "N"
Eğilme: "M"

3. Oyuncu:
Vurma: "Z"
Eğilme: "X"

4. Oyuncu:
Vurma: "8"
Eğilme: "9"

Oyun esnasında ana menüye dönmek için, "Return to Menu" butonunu kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Ağır Kamyon Parkı Oyunu ile mükemmel bir park oyunu oynamaya ne dersiniz? Bu... <p>Oyunda polis devriyesine ait bir bisikleti çalİp kaçmaya baŞ...  Hazel Bebek Mutfakta Oyunu ile Hazel bebek bu sefer de mutfağa giriyor ve eğ...  Yayaları Karşıya Geçir ile harika bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekr... <p>Canarları uyut oyunumuzun 3. olan yeni serisinde bilim adamlarının yanlışl... Sıcak Modern Fantezi resimlerinde kısıtlı zaman süresi içinde tüm gizli yıldı... <p>Acayip burger, isletme oyunlarina benzer sekilde oynayabileceginiz eglence... <p>Benzin istasyonunda pompaciya yardim ederek musterilerinizi bekletmeden be... <p>Zarları yuvarla, bilgisayara karşı oyunu kazan. Haydi göster kendini!... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol... <p>Korsan sincaplar ananasın peşindeler. Onlara bu ananası almaları iç... <p>Hızlı muhafız oyunumuzda cesur muhafızı kontrol ederek bölümlerd...