Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 395

Puan: 1.00

Çizgi Kahramanlar Savaşı oyununun 3.3 bölümü çıktı! Daha ne bekliyorsun?

Oyun yüklenmesi tamamladıktan sonra, ekran otomatik olarak geçiş menüsüne gidecektir. "START" butonuna tıklayarak ana menüye ulaşabilirsiniz. Yeni bir oyuna başlamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadığınız bir oyuna devam etmek içinse "CONTINUE" butonuna tıklayın.

Yaptığınız dövüşlerden kazandığınız paralar ile, "STORE" kısmından yeni dövüşçüler satın alabilirsiniz. Aynı şekilde kazandığınız her dövüşten belirli oranda puan kazanırsınız. Bu puanlarla karakterlerinizin güçlerini "HP, ATK, SPD" kısımlarından geliştirebilirsiniz. Tek kişilik oyun için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik oyun içinse "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın.

Hayatta kalma "SURVIVAL MODE" ve savaş "BATTLE MODE" seçeneklerinden oynamak istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:

1.Oyuncu
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"

Oyun ekranının sağ alt kısmında bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "MUSIC" butonu ile oyun seslerini ayarlayabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Süper Noel Baba oyunumuzda noel babanın kızağını kontrol ederek evler...  Çikolatalı Kurabiye Oyunu ile birbirinden lezzetli kurabiyeler yapmaya hazır... <p>Oyunda polis devriyesine ait bir bisikleti çalİp kaçmaya baŞ...  Para Babası Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Çizerek ol...  Çılgın Amigo 6 ile şimdi sizi bu muhteşem oyun serisinin yepyeni oyunu ile b... <p>Babalar gününde tembellik oyunumuzda babası ile balık tutmaya &c...  Noel Baba'nın Kızakları ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız... <p>Adamlarİ DüŞür oyunu, MOUSE ile oynanİyor. Adamlarİ ekrandaki ze...  Çizgi Top ile şimdi sıradışı bir oyun deneyimine hazır mısınız? Ekranlarınız...  Omuz Ameliyatı Oyunu ile ameliyat oyunları tüm hızıyla sizlerle olmaya devam... <p>Koş panda koş oyunumuzda sevimli pandamız ile birlikte engeller ile dolu y...  Tüylü Canavarlar Oyunu ile eğlenceli anlar şimdi sizlerle! Plaj topunu tüylü...