Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 356

Puan: 1.00

Çizgi Kahramanlar Savaşı oyununun 3.3 bölümü çıktı! Daha ne bekliyorsun?

Oyun yüklenmesi tamamladıktan sonra, ekran otomatik olarak geçiş menüsüne gidecektir. "START" butonuna tıklayarak ana menüye ulaşabilirsiniz. Yeni bir oyuna başlamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadığınız bir oyuna devam etmek içinse "CONTINUE" butonuna tıklayın.

Yaptığınız dövüşlerden kazandığınız paralar ile, "STORE" kısmından yeni dövüşçüler satın alabilirsiniz. Aynı şekilde kazandığınız her dövüşten belirli oranda puan kazanırsınız. Bu puanlarla karakterlerinizin güçlerini "HP, ATK, SPD" kısımlarından geliştirebilirsiniz. Tek kişilik oyun için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik oyun içinse "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın.

Hayatta kalma "SURVIVAL MODE" ve savaş "BATTLE MODE" seçeneklerinden oynamak istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:

1.Oyuncu
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"

Oyun ekranının sağ alt kısmında bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "MUSIC" butonu ile oyun seslerini ayarlayabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Canavar Bloklar Oyunu ile renkli bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Cana... İmparatorluk Kuşatması ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersi... <p><em>Yuvarlak bir alan üzerine yerleştirilmiş oyuncuların, birbirlerin... <p>Kızgın büyük anne ile yeni bir maceraya hazırmısınız. Akıl hasta... Kedicik Zuma Oyunu ile bu şirin kediciğin kazak giymesine mani olun! Kedicik... <p>Top yuvarla oyunumuzda yuvarlamak istediğiniz topu seçerek başlangı... <p>Beyzbolu şehir içinde oynamak oldukça tehlikelidir ve etrafa...             Karlar Ülkesi Elsa Mide Ameliyatı ile şimdi muhteşem... Karşıdan karşıya geçmek hiç bu kadar zor olmamıştı! Karşıya Geç Oyunu ile ha... Sıcak Modern Fantezi resimlerinde kısıtlı zaman süresi içinde tüm gizli yıldı... Aşık Köpek Oyunu ile Pug cinsi bir köpeğin başından geçen eğlenceli bir aşk ... Omuz Ameliyatı Oyunu ile ameliyat oyunları tüm hızıyla sizlerle olmaya devam...