Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 346

Puan: 1.00

Çizgi Kahramanlar Savaşı oyununun 3.3 bölümü çıktı! Daha ne bekliyorsun?

Oyun yüklenmesi tamamladıktan sonra, ekran otomatik olarak geçiş menüsüne gidecektir. "START" butonuna tıklayarak ana menüye ulaşabilirsiniz. Yeni bir oyuna başlamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadığınız bir oyuna devam etmek içinse "CONTINUE" butonuna tıklayın.

Yaptığınız dövüşlerden kazandığınız paralar ile, "STORE" kısmından yeni dövüşçüler satın alabilirsiniz. Aynı şekilde kazandığınız her dövüşten belirli oranda puan kazanırsınız. Bu puanlarla karakterlerinizin güçlerini "HP, ATK, SPD" kısımlarından geliştirebilirsiniz. Tek kişilik oyun için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik oyun içinse "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın.

Hayatta kalma "SURVIVAL MODE" ve savaş "BATTLE MODE" seçeneklerinden oynamak istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:

1.Oyuncu
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"

Oyun ekranının sağ alt kısmında bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "MUSIC" butonu ile oyun seslerini ayarlayabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bu sefer güzel kızımız barbie süper kahraman tarzında bir kost&u... Denizde Fırtına Oyunu ile korkunç dalgalı bir suda, bir hortumun çok yakınla... Flappy Top Oyunu ile zorlu koşullarda top sektirmeye hazırlanın. Dünyaca ünl... jogo sendo desenvolvido em breve posto o projeto... <p>Yeşil Dev ile harika dakikalar sizi bekliyor. Yeşil devi fırlatın ve t&uum...             Çamur Banyosu 2 Oyunu ile bu küçük domuzcuğun yardım... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve... Tatlı Cadı Bulmaca Oyunu ile beyin gıdıklayıcı harika bir zeka oyunu deneyim... <p>Usta Sihirbazı Kurtar adlı oyunda sıradışı bir macera sizi bekliyor. B&uum... <p><em>Birbirine kilitlenmiş olan iki güreşçinin güreşmeye &... Köpekbalığını Kaldır 2 ile şimdi harika bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı...