Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 410

Puan: 1.00

Çizgi Kahramanlar Savaşı oyununun 3.3 bölümü çıktı! Daha ne bekliyorsun?

Oyun yüklenmesi tamamladıktan sonra, ekran otomatik olarak geçiş menüsüne gidecektir. "START" butonuna tıklayarak ana menüye ulaşabilirsiniz. Yeni bir oyuna başlamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadığınız bir oyuna devam etmek içinse "CONTINUE" butonuna tıklayın.

Yaptığınız dövüşlerden kazandığınız paralar ile, "STORE" kısmından yeni dövüşçüler satın alabilirsiniz. Aynı şekilde kazandığınız her dövüşten belirli oranda puan kazanırsınız. Bu puanlarla karakterlerinizin güçlerini "HP, ATK, SPD" kısımlarından geliştirebilirsiniz. Tek kişilik oyun için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik oyun içinse "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın.

Hayatta kalma "SURVIVAL MODE" ve savaş "BATTLE MODE" seçeneklerinden oynamak istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:

1.Oyuncu
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"

Oyun ekranının sağ alt kısmında bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "MUSIC" butonu ile oyun seslerini ayarlayabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mega çekiç oyunumuza Play butonuna tıklayarak giriş yapabili... Well if you have ever wanted to work in a warehouse as a Forklift driver then... Sevimli Arkadaşlar ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz?... Kuzu Rüyası ile eğlenceli bir serüven daha karşınızda! Eve ulaşmak isteyen k... Açları Doyur Oyunu ile masalara insanlar geliyor ve onları var gücünüzle doy... İp Adam Oyunu ile gökdelenden gökdelene uçmaya hazır mısınız? Örümcek adam g... <p>Ajanİnİz girdiği gizli bölümden gereken dosyalarİ çalİyor... <p>Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların ... Kaz Bakalım Oyunu ile harika bir arkeoloji oyunu sizlerle! Arkeolojiye ilgi ... <p>Becerikli Balık ile çok eğlenceli bir oyun deneyimine hazır mısınız... <p>Babalar gününde tembellik oyunumuzda babası ile balık tutmaya &c...             Fare İstilası 2 Oyunu ile onlar geri dönüyor! Farele...