Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3.3

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 375

Puan: 1.00

Çizgi Kahramanlar Savaşı oyununun 3.3 bölümü çıktı! Daha ne bekliyorsun?

Oyun yüklenmesi tamamladıktan sonra, ekran otomatik olarak geçiş menüsüne gidecektir. "START" butonuna tıklayarak ana menüye ulaşabilirsiniz. Yeni bir oyuna başlamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadığınız bir oyuna devam etmek içinse "CONTINUE" butonuna tıklayın.

Yaptığınız dövüşlerden kazandığınız paralar ile, "STORE" kısmından yeni dövüşçüler satın alabilirsiniz. Aynı şekilde kazandığınız her dövüşten belirli oranda puan kazanırsınız. Bu puanlarla karakterlerinizin güçlerini "HP, ATK, SPD" kısımlarından geliştirebilirsiniz. Tek kişilik oyun için "SINGLE-PLAYER", iki kişilik oyun içinse "MULTI-PLAYER" butonuna tıklayın.

Hayatta kalma "SURVIVAL MODE" ve savaş "BATTLE MODE" seçeneklerinden oynamak istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:

1.Oyuncu
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"

Oyun ekranının sağ alt kısmında bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "MUSIC" butonu ile oyun seslerini ayarlayabilirsiniz.

Daha fazla iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Hızlı Küp Oyunu ile süper dakikalar yaşamaya hazırlanın. Bir zamanların en ü... Kaz Bakalım Oyunu ile harika bir arkeoloji oyunu sizlerle! Arkeolojiye ilgi ... Halatlı Ninja Oyunu ile keyifli bir beceri oyunu deneyimi yaşamaya hazırlanı... <p>Koş panda koş oyunumuzda sevimli pandamız ile birlikte engeller ile dolu y... Canavar Bloklar Oyunu ile renkli bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Cana... Kedicik Zuma Oyunu ile bu şirin kediciğin kazak giymesine mani olun! Kedicik...             Çılgın Hamburger 3 ile hamburger hazırlama konusunda... <p>Görünüş bakımından sade; ancak heyecan ve mücadele bak... <p>Bir kova buzlu su kampanyasının ALS hastalarına ilgi çekmek i&ccedi...             Büyü Okulunda Yaramazlık oyunu ile çok keyifli dakik... Yuvarlak Ninja Oyunu ile oldukça güzel dakikalar geçireceğiniz bir beceri oy... Martı Avcısı ile şimdi tüm yeteneklerinizi test etmeye hazır mısınız? Ekranl...