Çarpışma Savaşları

Oyun Adı: Çarpışma Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 203

Puan: 0.00

Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka güzel oyun daha sunuyoruz. Oyunda bir platformun üzerinde birbirinizi aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz. Platform üzerinde son kalan oyunu kazanıyor.

Oyunu tek kişi oynamak için, ana menüde tek oyuncu simgesinin bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra karakter seçmek için "ENTER" tuşuna basın. Oyunu "LAST STAND MAN (Hayatta kalabilen son oyuncu), "CAMPAIGN(Seri), TEAM BATTLE (Takım savaşı)" seçeneklerinde "A" tuşu ile gezebilir ve "ENTER" ile seçim yapabilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyunu iki kişi ile veya daha fazla kişi ile oynamak istiyorsanız, ana menüde dört oyuncunun bulunduğu butona tıklayın. Oyuncu eklemek için, "A,C,M,P" butonlarını kullanın. Daha sonra "ENTER" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "A"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "C"

3. Oyuncu:
Yönlendirme: "M"

4. Oyuncu:
Yönlendirme: "P"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işaretine tıklayarak oyunu durdurma menüsünü açabilir ve o menü üzerinden dilerseniz ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Noel Baba'nın Kızakları ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız... <p>Sonsuz yol oyunumuzda yön tuşlarını kullanarak gittikçe hızlan... <p>Yapışkan yaratık oyunumuzda ismindende anlaşılacağı gibi yapışankanlık &ou... <p>Adamlarİ DüŞür oyunu, MOUSE ile oynanİyor. Adamlarİ ekrandaki ze...             Şekilleri Kes Oyunu ile becerilerinizi sınama vakti ... <p>Oyunumuzda bir balıkçıyı kontrol ederek onun balık tutmasını ve mar... Ağaç Kesici ile sizi hem eğlenceli hem zorlu bir oyun oynamaya davet ediyoru... <p>Aç örümcek oyunumuzun 2. serisinde örümceğimizi... Zombi Bombala 2 Oyunu ile dikkat ve beceri gerektiren harika bir eğlenceye h... <p>Hamburgerci Sünger Bob adlı oyunda eğlenceli bir koşturmaca sizi bekl... <p><em>Oyunun isminden de gördüğünüz üzere, hikaye b... <p>Yön TuŞlarİ ile oynanİyor. ÇalİŞkan fare ile canlarİ ve kurabi...