Çarpışma Savaşları

Oyun Adı: Çarpışma Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 222

Puan: 0.00

Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka güzel oyun daha sunuyoruz. Oyunda bir platformun üzerinde birbirinizi aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz. Platform üzerinde son kalan oyunu kazanıyor.

Oyunu tek kişi oynamak için, ana menüde tek oyuncu simgesinin bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra karakter seçmek için "ENTER" tuşuna basın. Oyunu "LAST STAND MAN (Hayatta kalabilen son oyuncu), "CAMPAIGN(Seri), TEAM BATTLE (Takım savaşı)" seçeneklerinde "A" tuşu ile gezebilir ve "ENTER" ile seçim yapabilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyunu iki kişi ile veya daha fazla kişi ile oynamak istiyorsanız, ana menüde dört oyuncunun bulunduğu butona tıklayın. Oyuncu eklemek için, "A,C,M,P" butonlarını kullanın. Daha sonra "ENTER" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "A"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "C"

3. Oyuncu:
Yönlendirme: "M"

4. Oyuncu:
Yönlendirme: "P"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işaretine tıklayarak oyunu durdurma menüsünü açabilir ve o menü üzerinden dilerseniz ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aç örümcek oyunumuzun 2. serisinde örümceğimizi... aa Oyunu ile dünyaca ünlü mobil oyun şimdi Oyun Gemisi'nde! Birbirlerine çar... Mario'yu Yok Et Oyunu ile böyle Mario oyunu oynamadınız. Mario oyunlarında h...             Arıyı Uçur ile çok eğlenmeye hazır mısınız? Ekranlar... Kırmalı parçalamalı oyun severler ekran başına! Şimdi ekranlarınıza getirdiğ... Pepe Çiftlik Evi Oyunu ile sevilen çizgi film karakteri Pepe'nin çiftlik evi... <p>İnşaatçı kral oyunumuzda kralımız yeni krallık binaları inşa ederek... Köpekbalığını Kaldır 2 ile şimdi harika bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı...             Kamyon Yükleyici 2 oyunu ile bu çok eğlenceli oyunun... <p>Yeşil dev oyunumuzun 2. serisinde yeşil olan devimizi olabildiğince uzağa ... <p>Ac Adam oyunu, iyi eğlenceler</p> <p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte...