Çarpışma Savaşları

Oyun Adı: Çarpışma Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 242

Puan: 0.00

Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka güzel oyun daha sunuyoruz. Oyunda bir platformun üzerinde birbirinizi aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz. Platform üzerinde son kalan oyunu kazanıyor.

Oyunu tek kişi oynamak için, ana menüde tek oyuncu simgesinin bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra karakter seçmek için "ENTER" tuşuna basın. Oyunu "LAST STAND MAN (Hayatta kalabilen son oyuncu), "CAMPAIGN(Seri), TEAM BATTLE (Takım savaşı)" seçeneklerinde "A" tuşu ile gezebilir ve "ENTER" ile seçim yapabilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyunu iki kişi ile veya daha fazla kişi ile oynamak istiyorsanız, ana menüde dört oyuncunun bulunduğu butona tıklayın. Oyuncu eklemek için, "A,C,M,P" butonlarını kullanın. Daha sonra "ENTER" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "A"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "C"

3. Oyuncu:
Yönlendirme: "M"

4. Oyuncu:
Yönlendirme: "P"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işaretine tıklayarak oyunu durdurma menüsünü açabilir ve o menü üzerinden dilerseniz ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ac Adam oyunu, iyi eğlenceler</p> <p><em>Alışılageldik futbol oyunlarına göre çok farklı bir tarzı ...             Büyü Okulunda Yaramazlık oyunu ile çok keyifli dakik... <p>Bankamatik önlerinde nöbet tutup arızalı olanların çerisi... <p>Acne Begone</p> <p><em>Dünya kupası bitmesine rağmen, hakkında yapılan iki kişilik g&uum... <p>Oyunumuzda bir balıkçıyı kontrol ederek onun balık tutmasını ve mar... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve... Miley Cyrus Diş Bakımı ile hayranı olduğunuz şarkıcının dişlerine bakım yapm... İp Adam Oyunu ile gökdelenden gökdelene uçmaya hazır mısınız? Örümcek adam g... <p>Jetpack jack ile sırtınızda takılı olan roketi kullanarak engelleri aşmalı... <p>Ninja Panda oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak ninjanın elindeki silahı...