Çarpışma Savaşları

Oyun Adı: Çarpışma Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 198

Puan: 0.00

Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka güzel oyun daha sunuyoruz. Oyunda bir platformun üzerinde birbirinizi aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz. Platform üzerinde son kalan oyunu kazanıyor.

Oyunu tek kişi oynamak için, ana menüde tek oyuncu simgesinin bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra karakter seçmek için "ENTER" tuşuna basın. Oyunu "LAST STAND MAN (Hayatta kalabilen son oyuncu), "CAMPAIGN(Seri), TEAM BATTLE (Takım savaşı)" seçeneklerinde "A" tuşu ile gezebilir ve "ENTER" ile seçim yapabilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyunu iki kişi ile veya daha fazla kişi ile oynamak istiyorsanız, ana menüde dört oyuncunun bulunduğu butona tıklayın. Oyuncu eklemek için, "A,C,M,P" butonlarını kullanın. Daha sonra "ENTER" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "A"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "C"

3. Oyuncu:
Yönlendirme: "M"

4. Oyuncu:
Yönlendirme: "P"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işaretine tıklayarak oyunu durdurma menüsünü açabilir ve o menü üzerinden dilerseniz ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Youtube Troll Fırlatmaca Oyunu ile oyun dünyasının ve video dünyasının en si...  Halatı Kes ile şimdi benzersiz bir beceri oyunu daha sizlerle! Ekranlarınıza... Well if you have ever wanted to work in a warehouse as a Forklift driver then... <p>Aero acrobat orjinal isimli oyunda 20 level boyunca sizden istenilen akrob... <p>Balıkçı Dükkanı İşletme ile eğlenceli bir beceri oyunu sizi be...  İmparatorluk Kuşatması ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersi... <p>Kafa Yiyenlerin İstilası ile heyecan verici bir beceri oyunu oynamaya hazı...  Baloncuk Aşıklar Oyunu ile aşıkları birbirine kavuşturmak için becerileriniz... <p>Muthis bir ciftlik oyunu ile karsinizdayiz. OyunCambazi.Com ve Google da d... <p>Prensesimiz kaçırıldı ve onu kurtaracak tek bir şovalye var oda siz... <p>Oyun buyuk oldugundan yuklenirken lutfen bekleyiniz.Oyunu mouse kullanarak... <p>Bankamatik önlerinde nöbet tutup arızalı olanların çerisi...