Çarpışma Savaşları

Oyun Adı: Çarpışma Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka güzel oyun daha sunuyoruz. Oyunda bir platformun üzerinde birbirinizi aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz. Platform üzerinde son kalan oyunu kazanıyor.

Oyunu tek kişi oynamak için, ana menüde tek oyuncu simgesinin bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra karakter seçmek için "ENTER" tuşuna basın. Oyunu "LAST STAND MAN (Hayatta kalabilen son oyuncu), "CAMPAIGN(Seri), TEAM BATTLE (Takım savaşı)" seçeneklerinde "A" tuşu ile gezebilir ve "ENTER" ile seçim yapabilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyunu iki kişi ile veya daha fazla kişi ile oynamak istiyorsanız, ana menüde dört oyuncunun bulunduğu butona tıklayın. Oyuncu eklemek için, "A,C,M,P" butonlarını kullanın. Daha sonra "ENTER" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "A"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "C"

3. Oyuncu:
Yönlendirme: "M"

4. Oyuncu:
Yönlendirme: "P"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işaretine tıklayarak oyunu durdurma menüsünü açabilir ve o menü üzerinden dilerseniz ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Severek oynadığınız Uçan Amigo serisinin 5. oyunu sizlerle... Diğer...  Ninja Kaçış ile şimdi müthiş bir macera başlamak üzere! Ekranlarınıza getird...  İmdat Zombi ile muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranların... <p><em>Alışılageldik futbol oyunlarına göre çok farklı bir tarzı ... <p>Muthis bir ciftlik oyunu ile karsinizdayiz. OyunCambazi.Com ve Google da d... <p>Bankamatik önlerinde nöbet tutup arızalı olanların çerisi...  Gumball yepyeni oyunuyla karşınızda! Gumball Gökyüzü Tırmanışı Oyunu ile Gum...  Gıcık Beyaz Top Oyunu ile sinir bozucu sizleri bekliyor! Bu beceri oyununda ... <p>Özel bir günde etkinlik yapan kreşteki çocuklarla birlikt...  Açları Doyur Oyunu ile masalara insanlar geliyor ve onları var gücünüzle doy... <p>Nüyülü iksir yapmak isteyen kızımıza yardımcı olmalı ve b&u... <p>Vampirin öfkesi oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak düşmanları...