Çarpışma Savaşları

Oyun Adı: Çarpışma Savaşları

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 239

Puan: 0.00

Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka güzel oyun daha sunuyoruz. Oyunda bir platformun üzerinde birbirinizi aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz. Platform üzerinde son kalan oyunu kazanıyor.

Oyunu tek kişi oynamak için, ana menüde tek oyuncu simgesinin bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra karakter seçmek için "ENTER" tuşuna basın. Oyunu "LAST STAND MAN (Hayatta kalabilen son oyuncu), "CAMPAIGN(Seri), TEAM BATTLE (Takım savaşı)" seçeneklerinde "A" tuşu ile gezebilir ve "ENTER" ile seçim yapabilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyunu iki kişi ile veya daha fazla kişi ile oynamak istiyorsanız, ana menüde dört oyuncunun bulunduğu butona tıklayın. Oyuncu eklemek için, "A,C,M,P" butonlarını kullanın. Daha sonra "ENTER" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "A"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "C"

3. Oyuncu:
Yönlendirme: "M"

4. Oyuncu:
Yönlendirme: "P"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işaretine tıklayarak oyunu durdurma menüsünü açabilir ve o menü üzerinden dilerseniz ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kırmızı Başlıklı Kızın Maceraları ile harika vakit geçirmeye hazırl...             Arıyı Uçur ile çok eğlenmeye hazır mısınız? Ekranlar... Civciv Topu Oyunu ile müthiş bir eğlence sizleri bekliyor. Civcivleri havuza... Açları Doyur Oyunu ile masalara insanlar geliyor ve onları var gücünüzle doy... <p>Sevdiğimiz yunus show oyunumuzun 6. serisi sizlerle. Oyunumuzda yunus g&ou... Kedicik Zuma Oyunu ile bu şirin kediciğin kazak giymesine mani olun! Kedicik... Avcı Kaktüs 2 Oyunu ile birinci bölümüyle Kaktüs Adam birçok canavara karşı ... Uçan Köpeğin Maceraları ile şimdi harika bir beceri oyunu ekranlarınızda! Ek... <p>Fareleri zehirle oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak mutfak... Kim Jong Un Fırlatmaca Oyunu ile unutulmaz, sıradışı bir oyun oynamaya hazır...  								 	Bütün dünyanın oynadığı monopoly oyununda yapmanız gereken size ...             Büyü Okulunda Yaramazlık oyunu ile çok keyifli dakik...