Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,612

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Uzaylı avcı takımımız yeni görevlerine atanmış ve tehlikeli uzaylılar... Pit the presidency candidate in this boxing game <p>Two cubes where are in the space, which one of them belongs to your friend... <p>Ölümcül Ray 4 Oyunu ile madende süper bir heyecan fırt... Mixing the ice with bubbles <p>Adventure Time Fionna Dövüşüyor ile eğlenceli bir macera oy... <p>Daha önce ilk versiyonunu yayınladğımız oyunuhn 2.versiyonu ço... <p>Adventure Time Solucan Parçala adlı oyunda eğlenceli dakikalar sizl... <p>Uzaylı Dondurma Oyunu ile süper bir serüven yaşamaya hazırlanın.... Click on the head and score points <p>2.Dünya savaşında bir savaş pilotusunuz ve karşılaştığınız düşma... <p>Newton Kanunu Oyunu ile yerçekimsiz ortamda muhteşem bir mücad...