Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,683

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Nerden geldiği belli olmayan kötülük taşı yaratıklar oluştu... <p>Oyunu 2 kişi oynamak için <strong>"2 Player"</strong> se&... <p>Uzaylı Büyük Kaçış Oyunu ile sevimli dostumuz uzaylıya ev... <p>Savaş Çığlığı ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ek... <p>Kötü büyücü tarafından esir alınan yaratığa yardı... Lamb Chop Drop is a fast action skydiving game where you must control Lamb Ch... <p>Atarilerin efsanevi oyununu ister tek kişi isterseniz arkadaşınızla berabe... <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... <p>Bu yeşil laboratuvar canlısının 3. ve yeni macerasında onunla birlikte yol... <p>Nöbetçi Şovalye oyunumuzun 2. serisinde mücadele kaldığı ... Super Fighter is a great fighting game with nice moves <p>İki kişilik olarak da oynanabilen bu oyunda rakibimizin kalesini altta &cc...