Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,662

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Eğlenceli kedi savaşları oyununa hoşgeldiniz. "<strong>Play</strong>&... Fall into hell and destroy daemons by landing on top of them. Rampage with the bus - as the bus driver you decided to go rampage and run th... Help Wink to rescue the princess from the evil dragon <p>Sondan başlayarak bir maceranın en başına varmaya çalışmalıyız. Gar... <p>Kahraman Robotlar harekete geçiyorlar ve amansız bir savaşa başlıyo... Orcs are attacking, don <p>Sevimli okçular oyunu yüklendikten sonra "<strong>Click T... Anotehr invader clone - shoot all aliens before the 3 castles are destroyed <p>Efsane Mario oyununun biraz değişik versiyonu olan bu oyunda iki kişi oyna... <p>Ajan çocuk oyunumuzun 2. serisinde maceraya kaldığımız yerden devam... <p>Dragon prensesimiz ile topraklarımızı korumaya çalışacağız. Üs...