Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,703

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sahil Kuşatması ile şimdi muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Düşman... Super Fighter is a great fighting game with nice moves <p>Oyunu 2 kişi oynamak için <strong>"2 Player"</strong> se&... <p>Lego Yenilmezler Kaptan Amerika ile şimdi sizi müthiş bir maceraya da... <p>Regular Show Rigby'nin Macerası ile heyecan dolu bir macera oyunu sizi... <p>New game seçeneğini seçerek oyuna başlayın ve karakterimizi ... <p>Oyun yüklenmesi tamamlanması ile gelen bölümden <strong>&qu... You play as Spartacus, as legend says: a true warrior fighting his freedom ou... <p>İşte size çok güzel bir iki kişilik oyun... Oyun içinde... <p>Raze 3 ile harika vakit geçireceksiniz. Oyun içerisindeki ka... <p>Farklı gezegenden gelen bu canavarlar ile birlikte maceralara atılmaya haz... Help the monster eat all of the falling snowflakes.