Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,624

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Build up the level of your stick character in this RPG <p><em>Rengarenk bombalar arasında tanklarla amansız bir mücadele etmeye... <p>Maceracı Bitki Oyunu ile et yiyen bir bitkinin çılgın serüvenl... <p>Matematik kralı oyunumuzda matematik işlemlerini tam yaparak size saldıran... <p>İki mini tank bu oyunda birbirleri ile savaşıyor. Ayrıca harita random ate... <p>Smileys Savaşı adlı oyunda eğlenceli ve heyecanlı bir savaş sizi bekliyor.... Check your patients heartbeat, remove bullets from their body, reduce swellin... Pinball table with Jurassic Park theme <p>Son zamanların en gözde oyunlarından<strong> Arenada Çatışma</... As a gang member your objective is to one day rise to the top of the underworld! <p>Evet pijamalı çocuğun yeni macerasına hoşgeldiniz. Sıradan birg&uum... <p>Matrix filmindeki gibi ağır çekimde vuruşlar sergileyebileceğiniz i...