Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,645

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Punch the enemy robots to damage them while avoid being punched yourself. <p><em>Astronot kardeşlerin son görevi Yıldızlar Arası olarak devam ediy... <p>Sünger Bob ve arkadaşları bu oyunda da macerandan maceraya koşuyor. O... Clone of the arcade fighting game - Super Fighter <p>Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman ö... <p>SüngerBob ve arkadaşları Patrick, Squidward ve Sandy maceradan macera... <p><strong>Flash oyun severler müjde!</strong> Ateş oğlan ve Su kızın ye... <p>Savaş Çığlığı ile muhteşem bir savaş oyunu oynamaya ne dersiniz? Ek... Complete the missions in your trusted helicopter <p>Aşçımız mahallesindeki zombileri avlamak için iş başına ge&c... Ready for some air action? As one of the last surviving people in this apocal...