Arenada Çatışma 3

Oyun Adı: Arenada Çatışma 3

Kategori: Macera

Eklenme Tarihi:: 19 Aralık 2014

oynadınız: 3,617

Puan: 4.79

Aksiyon oyunu sevenlere müjde! Arenada Çatışma oyununun üçüncü bölümü çıktı! Bu bölüm diğer bölümlere kıyasla biraz daha değişik. Örneğin; savaş arenalarının tam olarak görünmesi için, karakterler ve savaş arenası biraz küçültülmüş, ama bu durum oyunun süper ötesi eğlencesini kaçırmamış tabi. Bu bölümde onlarca yepyeni silah seni bekliyor olacak. Hatta ve hatta, ilkel silahları da kullanma şansın olacak. Süper ötesi savaş haritaları ve eğlenceli bölümleri ile, Arenada Çatışma devam ediyor!

Oyuncu kontrolleri:
1.Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Hızlı Ateş etme: "Z"
Nişan alarak ateş etme: "X"

2.Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Hızlı Ateş etme: "T"
Nişan alarak ateş etme: "Y"

Oyunu dört kişiliğe kadar oynayabilirsiniz. Eğer üç kişi ya da dört kişi oynamak istiyorsanız, ilk olarak kontrollerini "Controls & Settings" menüsünden ayarlamanız gerekiyor. Daha sonrasında "Custom Game" butonu ile 2, 3 veya 4 kişilik oyunlar kurabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunların ilk çıkış tarihlerinden bu yana hiçbir zaman ö... Drop bomb and create havoc in the city <p>Ormanda büyük dev bir yaratık ile karşılaşan ninjamız ne yapacağ... <p>Smileys Savaşı adlı oyunda eğlenceli ve heyecanlı bir savaş sizi bekliyor.... <p>Portal Koruyucuları Oyunu ile sıkı bir aksiyon oyunu oynamaya hazırlanın. ... <p>Oyun yüklendikten sonra "<strong>START GAME</strong>" ... <p>Çöp Adamlar Kapışıyor ortalık karışıyor! Bu harika macera oyun... <p>Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan ç... <p>Good Game Empire Oyunu ile destansı bir savaş oyunu sizleri bekliyor! İmpa... <p>Sevimli ama bir o kadar da geçimsiz olan<strong> "Fleabag"... Rampage with the bus - as the bus driver you decided to go rampage and run th... <p>Okulda Macera ile sıradışı bir macera oyunu sizi bekliyor. Oyundaki kahram...