Kukla Futbolu 2014

Oyun Adı: Kukla Futbolu 2014

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 163

Puan: 0.00

Dünya kupası bitmesine rağmen, hakkında yapılan iki kişilik güzel futbol oyunları bitmiyor. Bir güzel futbol oyunuyla daha, Dünya kupasında şampiyon yapmak istediğin takımı seçerek turnuvadaki yerini alabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan mavi ekranın boş kısımlarından herhangi bir yerine tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik oynamak için ok işaretine tıklayın. Oyunu iki kişilik oynamak için, iki futbolcunun simgesinin bulunduğu butona tıklayın.

Tek kişilik modu seçtiyseniz, şu adımları takip edin; oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ülke bayraklarının bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra temsil etmek istediğiniz ülkeyi seçin. Başlangıç parası olarak iki bin oyun paranız olacaktır. Bu para ile futbolcunuzun özelliklerini geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ok işareti şeklindeki butonları takip ederek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişilik oyun modunu seçtiyseniz, şu adımları takip edin. Futbolcularınızı belirleyin ve dilerseniz futbolcularınızın güçlerini iki kişilik oyun modunda da geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonu kullanarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE" veya "ALT OK TUŞU"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "S"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işareti ile pause menüsünü açabilir ve isterseniz o menü vasıtası ile oyundan çıkabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Good Game Big Farm Oyunu ile büyük bir çiftliği yönetmeye ne dersin? Bu çift... Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal... <p>Işıltılı yüz yıkama oyunumuzda çocukların kirli yüzlerini... <p>Bankamatik önlerinde nöbet tutup arızalı olanların çerisi... Zombi Bombala 2 Oyunu ile dikkat ve beceri gerektiren harika bir eğlenceye h...             Çılgın Hamburger 3 ile hamburger hazırlama konusunda... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol... Avcı Kaktüs 2 Oyunu ile birinci bölümüyle Kaktüs Adam birçok canavara karşı ... <p>Kasaba şerifi büyük bir olayı çözmek için giz... Halatı Kes ile şimdi benzersiz bir beceri oyunu daha sizlerle! Ekranlarınıza... Noel Baba'nın Kızakları ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız... Flappy Pou Oyunu ile ünlü oyun kahramanı Pou bu sefer Flappy Bird oluyor ve ...