Kukla Futbolu 2014

Oyun Adı: Kukla Futbolu 2014

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 174

Puan: 0.00

Dünya kupası bitmesine rağmen, hakkında yapılan iki kişilik güzel futbol oyunları bitmiyor. Bir güzel futbol oyunuyla daha, Dünya kupasında şampiyon yapmak istediğin takımı seçerek turnuvadaki yerini alabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan mavi ekranın boş kısımlarından herhangi bir yerine tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik oynamak için ok işaretine tıklayın. Oyunu iki kişilik oynamak için, iki futbolcunun simgesinin bulunduğu butona tıklayın.

Tek kişilik modu seçtiyseniz, şu adımları takip edin; oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ülke bayraklarının bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra temsil etmek istediğiniz ülkeyi seçin. Başlangıç parası olarak iki bin oyun paranız olacaktır. Bu para ile futbolcunuzun özelliklerini geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ok işareti şeklindeki butonları takip ederek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişilik oyun modunu seçtiyseniz, şu adımları takip edin. Futbolcularınızı belirleyin ve dilerseniz futbolcularınızın güçlerini iki kişilik oyun modunda da geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonu kullanarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE" veya "ALT OK TUŞU"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "S"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işareti ile pause menüsünü açabilir ve isterseniz o menü vasıtası ile oyundan çıkabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Karşıdan karşıya geçmek hiç bu kadar zor olmamıştı! Karşıya Geç Oyunu ile ha... Matching3, 2 minutes puzzle game. <p>Babalar gününde tembellik oyunumuzda babası ile balık tutmaya &c... <p><em>İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. ... <p>Bügün nehirde balık avına çıkıyoruz. Oyunumuzda tekne &uu... <p>Koş dion koş oyunumuzda dinazoru kontrol ederek engelleri geçmeye &... <p>Hızlı muhafız oyunumuzda cesur muhafızı kontrol ederek bölümlerd... <p>Top yuvarla oyunumuzda yuvarlamak istediğiniz topu seçerek başlangı... <p><em>10 kurşunla kaç adet gemi vurabilirsiniz? 1 mi? 10 mu? 100 m&uu... <p>Birbirinden farklı renklerde olan bu sevimli canavarların karınları biraz ...  Halatlı Ninja Oyunu ile keyifli bir beceri oyunu deneyimi yaşamaya hazırlanı...  Bombacı Noel Baba Oyunu ile keyifli dakikalar ekranlarınıza geliyor. Noel Ba...