Kukla Futbolu 2014

Oyun Adı: Kukla Futbolu 2014

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Dünya kupası bitmesine rağmen, hakkında yapılan iki kişilik güzel futbol oyunları bitmiyor. Bir güzel futbol oyunuyla daha, Dünya kupasında şampiyon yapmak istediğin takımı seçerek turnuvadaki yerini alabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan mavi ekranın boş kısımlarından herhangi bir yerine tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik oynamak için ok işaretine tıklayın. Oyunu iki kişilik oynamak için, iki futbolcunun simgesinin bulunduğu butona tıklayın.

Tek kişilik modu seçtiyseniz, şu adımları takip edin; oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ülke bayraklarının bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra temsil etmek istediğiniz ülkeyi seçin. Başlangıç parası olarak iki bin oyun paranız olacaktır. Bu para ile futbolcunuzun özelliklerini geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ok işareti şeklindeki butonları takip ederek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişilik oyun modunu seçtiyseniz, şu adımları takip edin. Futbolcularınızı belirleyin ve dilerseniz futbolcularınızın güçlerini iki kişilik oyun modunda da geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonu kullanarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE" veya "ALT OK TUŞU"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "S"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işareti ile pause menüsünü açabilir ve isterseniz o menü vasıtası ile oyundan çıkabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Düşür Beni Oyunu ile eğlencesi bol bir oyun sizleri bekliyor. Oyun Gemisi ka... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve... <p>Oyunumuza seçeceğimiz bir savaşçı ile başlayabilir ve labire...  Hızlı Küp Oyunu ile süper dakikalar yaşamaya hazırlanın. Bir zamanların en ü... <p>Babalar gününde tembellik oyunumuzda babası ile balık tutmaya &c...  Jetpack Jack ile şimdi çok eğlenceli bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ek... <p>Oyunumuzda bir balıkçıyı kontrol ederek onun balık tutmasını ve mar... <p>Hamburgerci Sünger Bob adlı oyunda eğlenceli bir koşturmaca sizi bekl...  Dora Scooter Oyunu ile sevilen çizgi dizi kahramanı Dora Scooter'una biniyor...  Açları Doyur Oyunu ile masalara insanlar geliyor ve onları var gücünüzle doy... Wow! Now turtles can run very fast! Jump over the cactuses and help the turtl... <p>Engeller ile dolu platformda mouse'unuzu kullanarak topa yön ve g...