Kukla Futbolu 2014

Oyun Adı: Kukla Futbolu 2014

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 201

Puan: 0.00

Dünya kupası bitmesine rağmen, hakkında yapılan iki kişilik güzel futbol oyunları bitmiyor. Bir güzel futbol oyunuyla daha, Dünya kupasında şampiyon yapmak istediğin takımı seçerek turnuvadaki yerini alabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan mavi ekranın boş kısımlarından herhangi bir yerine tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik oynamak için ok işaretine tıklayın. Oyunu iki kişilik oynamak için, iki futbolcunun simgesinin bulunduğu butona tıklayın.

Tek kişilik modu seçtiyseniz, şu adımları takip edin; oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ülke bayraklarının bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra temsil etmek istediğiniz ülkeyi seçin. Başlangıç parası olarak iki bin oyun paranız olacaktır. Bu para ile futbolcunuzun özelliklerini geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ok işareti şeklindeki butonları takip ederek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişilik oyun modunu seçtiyseniz, şu adımları takip edin. Futbolcularınızı belirleyin ve dilerseniz futbolcularınızın güçlerini iki kişilik oyun modunda da geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonu kullanarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE" veya "ALT OK TUŞU"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "S"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işareti ile pause menüsünü açabilir ve isterseniz o menü vasıtası ile oyundan çıkabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yeni bir Flappy Bird tarzı ve daha da zor olan yeni bir oyun ile karşınızd... <p>Oyunda polis devriyesine ait bir bisikleti çalİp kaçmaya baŞ...  Para Babası Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Çizerek ol... <p>Tarlarda bahçede ektiğimiz sebze ve meyveleri kuşlardan korumak i&c...  Karlar arasında süper bir çizim oyunu oynamaya hazırlanın! Çöp Adam Snowboar... <p>Bu sihirli küreyi kullanan çocuğu yönlendirmeli ve engell... <p>Running fred engelli yolda arkasında onu kovalayan zebaniden kaçmay... <p><em>İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. ...  Roketle 2 ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölümü ile buluşturuyoruz. ...  Yunus Balığı Sirki 5 ile bu harika serinin yepyeni oyununu oynamaya ne dersi...  Martı Avcısı ile şimdi tüm yeteneklerinizi test etmeye hazır mısınız? Ekranl... <p>Sonsuz yol oyunumuzda yön tuşlarını kullanarak gittikçe hızlan...