Kukla Futbolu 2014

Oyun Adı: Kukla Futbolu 2014

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Dünya kupası bitmesine rağmen, hakkında yapılan iki kişilik güzel futbol oyunları bitmiyor. Bir güzel futbol oyunuyla daha, Dünya kupasında şampiyon yapmak istediğin takımı seçerek turnuvadaki yerini alabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra açılan mavi ekranın boş kısımlarından herhangi bir yerine tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik oynamak için ok işaretine tıklayın. Oyunu iki kişilik oynamak için, iki futbolcunun simgesinin bulunduğu butona tıklayın.

Tek kişilik modu seçtiyseniz, şu adımları takip edin; oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ülke bayraklarının bulunduğu butona tıklayın. Daha sonra temsil etmek istediğiniz ülkeyi seçin. Başlangıç parası olarak iki bin oyun paranız olacaktır. Bu para ile futbolcunuzun özelliklerini geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan ok işareti şeklindeki butonları takip ederek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişilik oyun modunu seçtiyseniz, şu adımları takip edin. Futbolcularınızı belirleyin ve dilerseniz futbolcularınızın güçlerini iki kişilik oyun modunda da geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonu kullanarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE" veya "ALT OK TUŞU"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "S"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan çark işareti ile pause menüsünü açabilir ve isterseniz o menü vasıtası ile oyundan çıkabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Jetpack Jack ile şimdi çok eğlenceli bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ek...             Karlar Ülkesi Elsa Mide Ameliyatı ile şimdi muhteşem... <p><strong>Çizgi Kahramanların Savaşı 3.4</strong> çıktı! Yepye... <p><em>Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu ... <p>Otopark oyunları çok eğlenceli olmamıştı! Artık 3D Plane ile gitmek... Flappy Pou Oyunu ile ünlü oyun kahramanı Pou bu sefer Flappy Bird oluyor ve ... <p>Silahı va kalkanı olmayan şovalyemiz bulunduğu yerde ölüm kalım ... <p>Oyunumuzda zorlu bir beceri kabiliyeti sizleri bekliyor. 4 farklı oyun mod... Süper Basket Görevi Oyunu ile süper bir beceri oyunu oynamaya hazırlanın. Bu... <p>Kasaba şerifi büyük bir olayı çözmek için giz... <p>Becerikli Balık ile çok eğlenceli bir oyun deneyimine hazır mısınız...             Çamur Banyosu 2 Oyunu ile bu küçük domuzcuğun yardım...