Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Oyun Adı: Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 243

Puan: 5.00

Bir başka dünya kupası turnuvası da bu oyunla geliyor! Dünya kupasında bulunan birbirinden zorlu takımlardan dilediğini seç ve turnuvadaki yerini bu oyunla sende al. Üstelik iki kişilikte oynayabiliyorsun. Hadi çağır arkadaşını ve bu heyecana onu da dahil et!

Oyunun yüklenmesinin ardından, oyun penceresinin alt kısmında beliren "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişilik(Şampiyona) ve iki kişilik olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Takımınızı belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Ardından tekrar "PLAY" butonuna tıklayın. Maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. Takımlarınızı ve maç sahasını belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan butonlarla, soru işareti ile oyuncu kontrollerini görebilir, ses ve müzik ikonları ile oyun seslerini ayarlayabilir kapı işaretine tıklayarak bir üst menüye dönebilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kaptan Pilot 3 ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu deneyimine ne dersiniz?... Mario'yu Yok Et Oyunu ile böyle Mario oyunu oynamadınız. Mario oyunlarında h... <p><em>SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıpla... <p>Bügün nehirde balık avına çıkıyoruz. Oyunumuzda tekne &uu... <p>Kule dikme oyunumuzun yeni bir versiyonunda ekranın sağından ve solundan g... Regular Show Parti Evi Oyunu ile eğlenmeye hazır mısınız? Mordecai, Rigby ve... <p>Katil Köpekbalığı oyunumuzda denizdeki canlıları yiyerek ve engellere... <p>Kırmızı Başlıklı Kızın Maceraları ile harika vakit geçirmeye hazırl...             Fare İstilası 2 Oyunu ile onlar geri dönüyor! Farele... <p><em>10 kurşunla kaç adet gemi vurabilirsiniz? 1 mi? 10 mu? 100 m&uu... <p>Süper Noel Baba oyunumuzda noel babanın kızağını kontrol ederek evler... <p><strong><em>Retro-Pixel</em></strong><em> grafiklerle hazırlanmış harika b...