Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Oyun Adı: Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 221

Puan: 5.00

Bir başka dünya kupası turnuvası da bu oyunla geliyor! Dünya kupasında bulunan birbirinden zorlu takımlardan dilediğini seç ve turnuvadaki yerini bu oyunla sende al. Üstelik iki kişilikte oynayabiliyorsun. Hadi çağır arkadaşını ve bu heyecana onu da dahil et!

Oyunun yüklenmesinin ardından, oyun penceresinin alt kısmında beliren "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişilik(Şampiyona) ve iki kişilik olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Takımınızı belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Ardından tekrar "PLAY" butonuna tıklayın. Maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. Takımlarınızı ve maç sahasını belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan butonlarla, soru işareti ile oyuncu kontrollerini görebilir, ses ve müzik ikonları ile oyun seslerini ayarlayabilir kapı işaretine tıklayarak bir üst menüye dönebilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kafa Yiyenlerin İstilası ile heyecan verici bir beceri oyunu oynamaya hazı... <p><em>Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güze... <p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte... <p>Sonsuz bir labirentli yolda nereye kadar kaçabileceksin. Kendi refl...  Baloncuk Aşıklar Oyunu ile aşıkları birbirine kavuşturmak için becerileriniz... <p>Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların ... <p>Unlu Amy Winehouse akil hastanesinde diger delilerden ve engellerden siyri... <p>Maceradan maceraya koşan <strong>Mario</strong> ve arkadaşlı, şimdi de tra...  Barbie Saç Kesimi Oyunu ile Barbie'nin çok önemli bir konuda yardımınıza iht... <p>Zıpla ve eğil isimli bu oyunumuzda koşmakta olan karakterimizi kontrol ede... <p><em>Halat çekme yarışına benzeyen, heyecan dolu bir oyunla tanışmay... <p>Kovboy Görevi adlı oyunda kırmızı nesneyi hedef alın ve ateş edip kap...