Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Oyun Adı: Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 276

Puan: 5.00

Bir başka dünya kupası turnuvası da bu oyunla geliyor! Dünya kupasında bulunan birbirinden zorlu takımlardan dilediğini seç ve turnuvadaki yerini bu oyunla sende al. Üstelik iki kişilikte oynayabiliyorsun. Hadi çağır arkadaşını ve bu heyecana onu da dahil et!

Oyunun yüklenmesinin ardından, oyun penceresinin alt kısmında beliren "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişilik(Şampiyona) ve iki kişilik olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Takımınızı belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Ardından tekrar "PLAY" butonuna tıklayın. Maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. Takımlarınızı ve maç sahasını belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan butonlarla, soru işareti ile oyuncu kontrollerini görebilir, ses ve müzik ikonları ile oyun seslerini ayarlayabilir kapı işaretine tıklayarak bir üst menüye dönebilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 99 Problem Oyunu ile süper bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Beceri o... <p>Kasaba şerifi büyük bir olayı çözmek için giz... <p>Bu sihirli küreyi kullanan çocuğu yönlendirmeli ve engell... <p>Koş panda koş oyunumuzda sevimli pandamız ile birlikte engeller ile dolu y... <p>Yeşil top oyununda 3D görüntü kalitesi ile mouse'unuzu ...  Tüylü Canavarlar Oyunu ile eğlenceli anlar şimdi sizlerle! Plaj topunu tüylü... <p>Büyük bir arenada iki küçük dövüş&cce... <p>Korsan sincaplar ananasın peşindeler. Onlara bu ananası almaları iç... <p>Ninja Panda oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak ninjanın elindeki silahı... <p>Sonsuz bir labirentli yolda nereye kadar kaçabileceksin. Kendi refl...  Canavar Yılan Oyunu ile daha önce oynadığınız yılan oyunlarını unutun. Eskin...  Tatlı Rüyalar ile sıradışı bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlar...