Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Oyun Adı: Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 255

Puan: 5.00

Bir başka dünya kupası turnuvası da bu oyunla geliyor! Dünya kupasında bulunan birbirinden zorlu takımlardan dilediğini seç ve turnuvadaki yerini bu oyunla sende al. Üstelik iki kişilikte oynayabiliyorsun. Hadi çağır arkadaşını ve bu heyecana onu da dahil et!

Oyunun yüklenmesinin ardından, oyun penceresinin alt kısmında beliren "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişilik(Şampiyona) ve iki kişilik olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Takımınızı belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Ardından tekrar "PLAY" butonuna tıklayın. Maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. Takımlarınızı ve maç sahasını belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan butonlarla, soru işareti ile oyuncu kontrollerini görebilir, ses ve müzik ikonları ile oyun seslerini ayarlayabilir kapı işaretine tıklayarak bir üst menüye dönebilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Ağır Kamyon Parkı Oyunu ile mükemmel bir park oyunu oynamaya ne dersiniz? Bu... Matching3, 2 minutes puzzle game. <p>Yeşil dev oyunumuzun 2. serisinde yeşil olan devimizi olabildiğince uzağa ...             Kamyon Yükleyici 1 ile şimdi sizi harika bir oyun de... <p><em>Daha önce sitemizde bulunan Koca Kafalar Futbol, basketbol, tenis... Kulak Zarı Ameliyatı Oyunu ile doktor olmanın zamanı geldi! İlerde doktor ol... <p><em>Çizgi Kahramanlar Savaşı oyununun <strong>3.3 </strong>böl... <p>MOUSE ile oynanİyor. Kaynayan kazanlarİn içine kukla adamlarİ atİp ... <p>Top yuvarla oyunumuzda yuvarlamak istediğiniz topu seçerek başlangı... Buzdolabından Kaç Oyunu ile çılgın bir oyun oynamaya hazırlanın. Buzdolaplar... <p><em>Yuvarlak bir alan üzerine yerleştirilmiş oyuncuların, birbirlerin... Help Rick to collect all the stolen fuel to refuel his spaceship and fly away...