Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Oyun Adı: Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 267

Puan: 5.00

Bir başka dünya kupası turnuvası da bu oyunla geliyor! Dünya kupasında bulunan birbirinden zorlu takımlardan dilediğini seç ve turnuvadaki yerini bu oyunla sende al. Üstelik iki kişilikte oynayabiliyorsun. Hadi çağır arkadaşını ve bu heyecana onu da dahil et!

Oyunun yüklenmesinin ardından, oyun penceresinin alt kısmında beliren "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişilik(Şampiyona) ve iki kişilik olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Takımınızı belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Ardından tekrar "PLAY" butonuna tıklayın. Maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. Takımlarınızı ve maç sahasını belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan butonlarla, soru işareti ile oyuncu kontrollerini görebilir, ses ve müzik ikonları ile oyun seslerini ayarlayabilir kapı işaretine tıklayarak bir üst menüye dönebilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çöp polisi oyunumuzda hapishaneden kaçmış suçlu ... <p>Bir kova buzlu su kampanyasının ALS hastalarına ilgi çekmek i&ccedi... Küçük Noktalar Oyunu ile noktaları düzgün yerleştirmeye hazırlanın. Noktalar... Matching3, 2 minutes puzzle game. <p><em>Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güze... <p>Usta Sihirbazı Kurtar adlı oyunda sıradışı bir macera sizi bekliyor. B&uum... Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal...             Fare İstilası 2 Oyunu ile onlar geri dönüyor! Farele... Aşık Köpek Oyunu ile Pug cinsi bir köpeğin başından geçen eğlenceli bir aşk ... <p>Zombiler bombala oyunumuzda engeller arkasında saklanan zombilere asker ad... Buzdolabından Kaç Oyunu ile çılgın bir oyun oynamaya hazırlanın. Buzdolaplar... <p>Running fred engelli yolda arkasında onu kovalayan zebaniden kaçmay...