Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Oyun Adı: Futbolcu Kafalar Dünya Kupası

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 240

Puan: 5.00

Bir başka dünya kupası turnuvası da bu oyunla geliyor! Dünya kupasında bulunan birbirinden zorlu takımlardan dilediğini seç ve turnuvadaki yerini bu oyunla sende al. Üstelik iki kişilikte oynayabiliyorsun. Hadi çağır arkadaşını ve bu heyecana onu da dahil et!

Oyunun yüklenmesinin ardından, oyun penceresinin alt kısmında beliren "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişilik(Şampiyona) ve iki kişilik olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Takımınızı belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın. Ardından tekrar "PLAY" butonuna tıklayın. Maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. Takımlarınızı ve maç sahasını belirledikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan butonlarla, soru işareti ile oyuncu kontrollerini görebilir, ses ve müzik ikonları ile oyun seslerini ayarlayabilir kapı işaretine tıklayarak bir üst menüye dönebilirsiniz.

Oyunu çok beğendiyseniz ve arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız, lütfen Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Çılgın Kedi Oyunu ile deli bir profesörün elinden kaçmaya çalışan kedinin sı...  Omuz Ameliyatı Oyunu ile ameliyat oyunları tüm hızıyla sizlerle olmaya devam...  Muz Çılgınlığı Oyunu ile gorilleri beslemeye hazır mısınız? Hızla dönen halk...  Hırsızlar Kralı ile şimdi başından kalkamayacağınız bir beceri oyunu sizlerl...  Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal... <p>Süper Noel Baba oyunumuzda noel babanın kızağını kontrol ederek evler... <p>Canarları uyut oyunumuzun 3. olan yeni serisinde bilim adamlarının yanlışl... <p>Şehirde engeller arkasında saklanmış olan zombileri patlatmalıyız. Bunun i... <p>Oyunda amac ciftliginize guzel ekinler ekerek meyveler toplamak ve bunlari... <p>Yeni İphone modelinin oyunu ile kirlenmiş olan iphone 6 yı mouse'unuzu... <p>Yeşil top oyununda 3D görüntü kalitesi ile mouse'unuzu ... <p>Balıkçı Dükkanı İşletme ile eğlenceli bir beceri oyunu sizi be...