En Zor Koşu

Oyun Adı: En Zor Koşu

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 216

Puan: 0.00

Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu oyunla yepyeni bir koşu oyunu tarzına adım atmaya hazır olun. Üstelik iki kişilik olarakta oynayabiliyorsunuz. Eğer sende hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunu "1 PLAYER(Tek Kişilik) ve 2 PLAYER(İki Kişilik)" olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, direkt olarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız oyunu bitirmek.

Oyuncu kontrolleri:
Mavi Uzaylı:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Aşağı inme: "ALT OK TUŞU"

Pembe Uzaylı:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Aşağı inme: "S"

Oyunda birbirinden farklı sürprizlerle karşılaşacaksınız. Biz size bunların sadece birkaçından bahsedeceğiz. Örneğin; hiç ummadığınız bir yerde karşınıza yarasalar çıkabilecek veya, üstüne zıpladığınız taktirde, görünmez bir platform belirebilecek. İki katlı yerlerde, aşağı inme kontrolünü kullanarak aşağı inebilirsiniz. Sarı kutulara alt taraflarından vurarak, bonus sahibi olabilirsiniz. Ama dikkat edin, sarı kutulardan her zaman iyi bonuslar çıkmayabilir.

Oyun esnasında, oyun sesini kapatmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonuna tıklayabilirsiniz. Ana menüye dönmek için sağ en üst köşedeki butona tıklamanız yeterli.

İyi eğlenceler ve iyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Beyzbolu şehir içinde oynamak oldukça tehlikelidir ve etrafa... <p>Topuklu ayakkabılardan dolayı ağrı çeken ayakları rahatlatmalıyız. ... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol... Zombi Bombala 2 Oyunu ile dikkat ve beceri gerektiren harika bir eğlenceye h...             Kamyon Yükleyici 2 oyunu ile bu çok eğlenceli oyunun... Ninja Kaçış ile şimdi müthiş bir macera başlamak üzere! Ekranlarınıza getird...             Çamur Banyosu 2 Oyunu ile bu küçük domuzcuğun yardım... Noel Baba'nın Kızakları ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız... <p>Yeşil Dev ile harika dakikalar sizi bekliyor. Yeşil devi fırlatın ve t&uum... Küçük Siyah Ninja 2 ile şimdi sizi bu muhteşem oyunun yeni bölümü ile buluşt... <p>Özel bir günde etkinlik yapan kreşteki çocuklarla birlikt...