En Zor Koşu

Oyun Adı: En Zor Koşu

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 228

Puan: 0.00

Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu oyunla yepyeni bir koşu oyunu tarzına adım atmaya hazır olun. Üstelik iki kişilik olarakta oynayabiliyorsunuz. Eğer sende hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunu "1 PLAYER(Tek Kişilik) ve 2 PLAYER(İki Kişilik)" olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, direkt olarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız oyunu bitirmek.

Oyuncu kontrolleri:
Mavi Uzaylı:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Aşağı inme: "ALT OK TUŞU"

Pembe Uzaylı:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Aşağı inme: "S"

Oyunda birbirinden farklı sürprizlerle karşılaşacaksınız. Biz size bunların sadece birkaçından bahsedeceğiz. Örneğin; hiç ummadığınız bir yerde karşınıza yarasalar çıkabilecek veya, üstüne zıpladığınız taktirde, görünmez bir platform belirebilecek. İki katlı yerlerde, aşağı inme kontrolünü kullanarak aşağı inebilirsiniz. Sarı kutulara alt taraflarından vurarak, bonus sahibi olabilirsiniz. Ama dikkat edin, sarı kutulardan her zaman iyi bonuslar çıkmayabilir.

Oyun esnasında, oyun sesini kapatmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonuna tıklayabilirsiniz. Ana menüye dönmek için sağ en üst köşedeki butona tıklamanız yeterli.

İyi eğlenceler ve iyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Karlar Ülkesi Elsa Mide Ameliyatı ile şimdi muhteşem... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve... <p>Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların ... Kim Jong Un Fırlatmaca Oyunu ile unutulmaz, sıradışı bir oyun oynamaya hazır... <p>Bügün nehirde balık avına çıkıyoruz. Oyunumuzda tekne &uu... Köpekbalığını Kaldır 2 ile şimdi harika bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı... <p>Usta Sihirbazı Kurtar adlı oyunda sıradışı bir macera sizi bekliyor. B&uum... <p>Becerikli Balık ile çok eğlenceli bir oyun deneyimine hazır mısınız... <p>Sevdiğimiz yunus show oyunumuzun 6. serisi sizlerle. Oyunumuzda yunus g&ou... Zombi Bombala Oyunu ile çılgın bir zombi oyunu daha sizlerle! Oyun Gemisi'nd... Kedicik Zuma Oyunu ile bu şirin kediciğin kazak giymesine mani olun! Kedicik... <p><em>Reflekslerinizi de ölçebileceğiniz harika bir oyunu daha s...