En Zor Koşu

Oyun Adı: En Zor Koşu

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu oyunla yepyeni bir koşu oyunu tarzına adım atmaya hazır olun. Üstelik iki kişilik olarakta oynayabiliyorsunuz. Eğer sende hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunu "1 PLAYER(Tek Kişilik) ve 2 PLAYER(İki Kişilik)" olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, direkt olarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız oyunu bitirmek.

Oyuncu kontrolleri:
Mavi Uzaylı:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Aşağı inme: "ALT OK TUŞU"

Pembe Uzaylı:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Aşağı inme: "S"

Oyunda birbirinden farklı sürprizlerle karşılaşacaksınız. Biz size bunların sadece birkaçından bahsedeceğiz. Örneğin; hiç ummadığınız bir yerde karşınıza yarasalar çıkabilecek veya, üstüne zıpladığınız taktirde, görünmez bir platform belirebilecek. İki katlı yerlerde, aşağı inme kontrolünü kullanarak aşağı inebilirsiniz. Sarı kutulara alt taraflarından vurarak, bonus sahibi olabilirsiniz. Ama dikkat edin, sarı kutulardan her zaman iyi bonuslar çıkmayabilir.

Oyun esnasında, oyun sesini kapatmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonuna tıklayabilirsiniz. Ana menüye dönmek için sağ en üst köşedeki butona tıklamanız yeterli.

İyi eğlenceler ve iyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hamburgerci Sünger Bob adlı oyunda eğlenceli bir koşturmaca sizi bekl... <p>Oyunumuzda kırmızı arabayı kontrol ederek onun diğer araçlara &cced... <p><em>İki kılıç ustası arasında büyük bir savaş başladı. Bu...  Para Babası Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Çizerek ol... <p>Aero acrobat orjinal isimli oyunda 20 level boyunca sizden istenilen akrob... <p>Çöp polisi oyunumuzda hapishaneden kaçmış suçlu ... <p>Hızlı şovalye oyunumuzun 2. serisinde atı ile engelleri aşarak tüm el... <p>Yeni İphone modelinin oyunu ile kirlenmiş olan iphone 6 yı mouse'unuzu...  Muz Çılgınlığı Oyunu ile gorilleri beslemeye hazır mısınız? Hızla dönen halk... <p><em>Sokaklar çetelerle doldu ve insanlar rahatça yolda y&uum... <p>Kızgın büyük anne ile yeni bir maceraya hazırmısınız. Akıl hasta...  Çikolatalı Kurabiye Oyunu ile birbirinden lezzetli kurabiyeler yapmaya hazır...