En Zor Koşu

Oyun Adı: En Zor Koşu

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 180

Puan: 0.00

Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu oyunla yepyeni bir koşu oyunu tarzına adım atmaya hazır olun. Üstelik iki kişilik olarakta oynayabiliyorsunuz. Eğer sende hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunu "1 PLAYER(Tek Kişilik) ve 2 PLAYER(İki Kişilik)" olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, direkt olarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız oyunu bitirmek.

Oyuncu kontrolleri:
Mavi Uzaylı:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Aşağı inme: "ALT OK TUŞU"

Pembe Uzaylı:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Aşağı inme: "S"

Oyunda birbirinden farklı sürprizlerle karşılaşacaksınız. Biz size bunların sadece birkaçından bahsedeceğiz. Örneğin; hiç ummadığınız bir yerde karşınıza yarasalar çıkabilecek veya, üstüne zıpladığınız taktirde, görünmez bir platform belirebilecek. İki katlı yerlerde, aşağı inme kontrolünü kullanarak aşağı inebilirsiniz. Sarı kutulara alt taraflarından vurarak, bonus sahibi olabilirsiniz. Ama dikkat edin, sarı kutulardan her zaman iyi bonuslar çıkmayabilir.

Oyun esnasında, oyun sesini kapatmak için, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan ses ikonuna tıklayabilirsiniz. Ana menüye dönmek için sağ en üst köşedeki butona tıklamanız yeterli.

İyi eğlenceler ve iyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Bol koyunlu harika bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Koyun Shaun muht... <p>Yön TuŞlarİ ile oynanİyor. ÇalİŞkan fare ile canlarİ ve kurabi...  Yeşil Top Macera ile süper anlar yaşamaya hazır olun! Şekilleri değiştirin v... <p>Büyük bir arenada iki küçük dövüş&cce... <p>Severek oynadığınız Uçan Amigo serisinin 5. oyunu sizlerle... Diğer...  Çizgi Top ile şimdi sıradışı bir oyun deneyimine hazır mısınız? Ekranlarınız...  Düşür Beni Oyunu ile eğlencesi bol bir oyun sizleri bekliyor. Oyun Gemisi ka... <p>Kung Fu Panda Oyunu ile eğlenceli anlar sizlerle! Sevdiğiniz animasyon fil...  Olaf Yılbaşı Hediyeleri adlı oyundaki kahramanımız Olaf'ın hediyeleri toplam...  Köpekbalığını Kaldır 2 ile şimdi harika bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı... <p>Çöp polisi oyunumuzda hapishaneden kaçmış suçlu ...  Gumball Bowling ile Cartoon Network'ün sevilen çizgi dizisi Gumball size har...