Dövüşçü Kardeşler

Oyun Adı: Dövüşçü Kardeşler

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 260

Puan: 0.00

Sokaklar çetelerle doldu ve insanlar rahatça yolda yürüyemez hâle geldi. Birilerinin bu kötü adamlara dur demesi lâzım. O kişi siz olmak ister misiniz? Bu sokak dövüşünde acıma yok, affetme yok, sadece yumruk ve tekme var! Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "CLICK TO START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "START GAME" butonuyla devam edin ve oyuncu sayısını belirleyin. Hemen arkasından bölüm seçtikten sonra hiç beklemeden oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, düşmanlarınızı dur durak bilmeden haklamak! Oyuncu kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Yumruk: "J"
Tekme: "K"
Zıplama: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Yumruk: "NUM1"
Tekme: "NUM2"
Zıplama: "NUM3"

Oyun esnasında, aynı tuşla birden fazla vuruş yaptıktan sonra özel hareketler yapabilirsiniz. Havada dönerek vurmak ya da uçarak tekme atmak bunlardan sadece ikisi. Oyunu iki kişi oynarsanız işiniz daha da kolaylaşacaktır. Her bölümün sonunda, "BOSS" isimli liderler gelecektir. Onları yenmek hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak.

En güzel dövüş oyunlarını sizler için özenle sunmaya devam edeceğiz. Oyun linkini arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Bu sayede bu güzel oyunu onların da oynamasını sağlamış olursunuz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Kamyon Yükleyici 4 Oyunu ile bir kamyonla oynanabilecek en eğlenceli platfor... <p><em>Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güze...  Uçan Köpeğin Maceraları ile şimdi harika bir beceri oyunu ekranlarınızda! Ek...  Hırsızlar Kralı ile şimdi başından kalkamayacağınız bir beceri oyunu sizlerl...  Zombi Bombala Oyunu ile çılgın bir zombi oyunu daha sizlerle! Oyun Gemisi'nd... <p>Benzin istasyonunda pompaciya yardim ederek musterilerinizi bekletmeden be...  Kulak Zarı Ameliyatı Oyunu ile doktor olmanın zamanı geldi! İlerde doktor ol... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve... <p>Balıkçı Dükkanı İşletme ile eğlenceli bir beceri oyunu sizi be...  Civciv Topu Oyunu ile müthiş bir eğlence sizleri bekliyor. Civcivleri havuza... <p>Yön TuŞlarİ ile oynanİyor. ÇalİŞkan fare ile canlarİ ve kurabi...  Okul Vakti Oyunu ile okula gitmeden önce bu tatlı kıza hazırlanmasında yardı...