Dövüşçü Kardeşler

Oyun Adı: Dövüşçü Kardeşler

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 276

Puan: 0.00

Sokaklar çetelerle doldu ve insanlar rahatça yolda yürüyemez hâle geldi. Birilerinin bu kötü adamlara dur demesi lâzım. O kişi siz olmak ister misiniz? Bu sokak dövüşünde acıma yok, affetme yok, sadece yumruk ve tekme var! Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "CLICK TO START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "START GAME" butonuyla devam edin ve oyuncu sayısını belirleyin. Hemen arkasından bölüm seçtikten sonra hiç beklemeden oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, düşmanlarınızı dur durak bilmeden haklamak! Oyuncu kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Yumruk: "J"
Tekme: "K"
Zıplama: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Yumruk: "NUM1"
Tekme: "NUM2"
Zıplama: "NUM3"

Oyun esnasında, aynı tuşla birden fazla vuruş yaptıktan sonra özel hareketler yapabilirsiniz. Havada dönerek vurmak ya da uçarak tekme atmak bunlardan sadece ikisi. Oyunu iki kişi oynarsanız işiniz daha da kolaylaşacaktır. Her bölümün sonunda, "BOSS" isimli liderler gelecektir. Onları yenmek hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak.

En güzel dövüş oyunlarını sizler için özenle sunmaya devam edeceğiz. Oyun linkini arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Bu sayede bu güzel oyunu onların da oynamasını sağlamış olursunuz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevimli tek boynuz ile eğlenceli dakikalar geçirmeye hazırmısınız. ... <p>Bu sihirli küreyi kullanan çocuğu yönlendirmeli ve engell... <p>Oyunumuzda zorlu bir beceri kabiliyeti sizleri bekliyor. 4 farklı oyun mod...   								  	Bütün dünyanın oynadığı monopoly oyununda yapmanız gereken size ... <p>Sevdiğimiz yunus show oyunumuzun 6. serisi sizlerle. Oyunumuzda yunus g&ou... <p>Mouse ile oynanİyor. Acemi asistan oyunumuzda profesör görmeden ... <p>Özel bir günde etkinlik yapan kreşteki çocuklarla birlikt... <p>Aci Biber</p>  Yuvarlak Ninja Oyunu ile oldukça güzel dakikalar geçireceğiniz bir beceri oy...  Bombacı Noel Baba Oyunu ile keyifli dakikalar ekranlarınıza geliyor. Noel Ba...  Ninja Kaçış ile şimdi müthiş bir macera başlamak üzere! Ekranlarınıza getird...  Açları Doyur Oyunu ile masalara insanlar geliyor ve onları var gücünüzle doy...