Dövüşçü Kardeşler

Oyun Adı: Dövüşçü Kardeşler

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 239

Puan: 0.00

Sokaklar çetelerle doldu ve insanlar rahatça yolda yürüyemez hâle geldi. Birilerinin bu kötü adamlara dur demesi lâzım. O kişi siz olmak ister misiniz? Bu sokak dövüşünde acıma yok, affetme yok, sadece yumruk ve tekme var! Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "CLICK TO START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "START GAME" butonuyla devam edin ve oyuncu sayısını belirleyin. Hemen arkasından bölüm seçtikten sonra hiç beklemeden oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, düşmanlarınızı dur durak bilmeden haklamak! Oyuncu kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Yumruk: "J"
Tekme: "K"
Zıplama: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Yumruk: "NUM1"
Tekme: "NUM2"
Zıplama: "NUM3"

Oyun esnasında, aynı tuşla birden fazla vuruş yaptıktan sonra özel hareketler yapabilirsiniz. Havada dönerek vurmak ya da uçarak tekme atmak bunlardan sadece ikisi. Oyunu iki kişi oynarsanız işiniz daha da kolaylaşacaktır. Her bölümün sonunda, "BOSS" isimli liderler gelecektir. Onları yenmek hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak.

En güzel dövüş oyunlarını sizler için özenle sunmaya devam edeceğiz. Oyun linkini arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Bu sayede bu güzel oyunu onların da oynamasını sağlamış olursunuz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Kuzu Rüyası ile eğlenceli bir serüven daha karşınızda! Eve ulaşmak isteyen k...             Kamyon Yükleyici 2 oyunu ile bu çok eğlenceli oyunun... <p>Oyunda amac ciftliginize guzel ekinler ekerek meyveler toplamak ve bunlari... <p>Topuklu ayakkabılardan dolayı ağrı çeken ayakları rahatlatmalıyız. ... <p>Bu sefer güzel kızımız barbie süper kahraman tarzında bir kost&u... Wow! Now turtles can run very fast! Jump over the cactuses and help the turtl... Baloncuk Aşıklar Oyunu ile aşıkları birbirine kavuşturmak için becerileriniz...             Çılgın Hamburger 3 ile hamburger hazırlama konusunda... Kırmalı parçalamalı oyun severler ekran başına! Şimdi ekranlarınıza getirdiğ... Help Rick to collect all the stolen fuel to refuel his spaceship and fly away... <p>Koş dion koş oyunumuzda dinazoru kontrol ederek engelleri geçmeye &... Çikolatalı Kurabiye Oyunu ile birbirinden lezzetli kurabiyeler yapmaya hazır...