Dövüşçü Kardeşler

Oyun Adı: Dövüşçü Kardeşler

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 293

Puan: 0.00

Sokaklar çetelerle doldu ve insanlar rahatça yolda yürüyemez hâle geldi. Birilerinin bu kötü adamlara dur demesi lâzım. O kişi siz olmak ister misiniz? Bu sokak dövüşünde acıma yok, affetme yok, sadece yumruk ve tekme var! Hazırsanız başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra "CLICK TO START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "START GAME" butonuyla devam edin ve oyuncu sayısını belirleyin. Hemen arkasından bölüm seçtikten sonra hiç beklemeden oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, düşmanlarınızı dur durak bilmeden haklamak! Oyuncu kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Yumruk: "J"
Tekme: "K"
Zıplama: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Yumruk: "NUM1"
Tekme: "NUM2"
Zıplama: "NUM3"

Oyun esnasında, aynı tuşla birden fazla vuruş yaptıktan sonra özel hareketler yapabilirsiniz. Havada dönerek vurmak ya da uçarak tekme atmak bunlardan sadece ikisi. Oyunu iki kişi oynarsanız işiniz daha da kolaylaşacaktır. Her bölümün sonunda, "BOSS" isimli liderler gelecektir. Onları yenmek hiç de sandığınız kadar kolay olmayacak.

En güzel dövüş oyunlarını sizler için özenle sunmaya devam edeceğiz. Oyun linkini arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Bu sayede bu güzel oyunu onların da oynamasını sağlamış olursunuz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 99 Problem Oyunu ile süper bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Beceri o... <p>Nüyülü iksir yapmak isteyen kızımıza yardımcı olmalı ve b&u...  Cesur Boğa Oyunu ile bir boğayı sevdiğine kavuşturmaya hazır mısınız? Bu güz... <p>Büyük bir arenada iki küçük dövüş&cce... <p>Yeşil Dev ile harika dakikalar sizi bekliyor. Yeşil devi fırlatın ve t&uum...  Buzdolabından Kaç Oyunu ile çılgın bir oyun oynamaya hazırlanın. Buzdolaplar... <p>Mücevher Golf Oyunu ile eğlenceli bir beceri oyunu daha sizlerle. Oyu...  Kuzu Rüyası ile eğlenceli bir serüven daha karşınızda! Eve ulaşmak isteyen k... <p>Çılgın Eğlence Treni hareket etmek üzere! Ekran karşısındaki y...  Tüylü Canavarlar Oyunu ile eğlenceli anlar şimdi sizlerle! Plaj topunu tüylü... <p>Benzin istasyonunda pompaciya yardim ederek musterilerinizi bekletmeden be...  Mücevher Golf 2 ile şimdi tüm yeteneklerinizi sergileme zamanı! Ekranlarınız...