Yeni Tank 90

Oyun Adı: Yeni Tank 90

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 239

Puan: 0.00

 Atarinin efsane ve vazgeçilmez Tank H 1990 oyunundan esinlenilerek yapılmış harika bir oyunla karşınızdayız. Modern Tanks oyunuyla kendinizi mazide bulacaksınız. Üstelik bu eğlenceyi arkadaşınızla da paylaşabilecek, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "NEW GAME" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm izinli olacaktır. Bölümünüzü seçtikten sonra oyuncu sayısını belirleyin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "X"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR"

Oyunda düşman tankları patlatınca çıkan bonusları alarak tankınızı hızlandırabilir, daha güçlü ateş edebilirsiniz. Standart ateşle demir duvarları yıkamazsınız. Ayrıca suyun içinden geçemezsiniz. Sadece tankı değil güç topunu da korumak zorundasınız. Güç topunu vurdukları anda tüm oyun sona erer. Dikkat edin, bazı düşman tankları tek atışla patlamamaktadır.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevdiğimiz yunus show oyunumuzun 6. serisi sizlerle. Oyunumuzda yunus g&ou... Matching3, 2 minutes puzzle game. <p>Sevimli tek boynuz ile eğlenceli dakikalar geçirmeye hazırmısınız. ... Well if you have ever wanted to work in a warehouse as a Forklift driver then...             Krala İhanet adlı oyunu oynayarak sıradışı dakikalar... If you’re sick of the same old parking games but still want a challenge. Why ... <p>Sevimli faremizi engellerle dolu labirent içerisinde peynirin peşin... <p>Mouse ile oynanİyor. Acemi asistan oyunumuzda profesör görmeden ...             Büyü Okulunda Yaramazlık oyunu ile çok keyifli dakik... Miley Cyrus Diş Bakımı ile hayranı olduğunuz şarkıcının dişlerine bakım yapm... <p>Bankamatik önlerinde nöbet tutup arızalı olanların çerisi... <p>Tehlikeli gibi görünmeslerde kara kedileri pembe kedilerden koru...