Yeni Tank 90

Oyun Adı: Yeni Tank 90

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 232

Puan: 0.00

 Atarinin efsane ve vazgeçilmez Tank H 1990 oyunundan esinlenilerek yapılmış harika bir oyunla karşınızdayız. Modern Tanks oyunuyla kendinizi mazide bulacaksınız. Üstelik bu eğlenceyi arkadaşınızla da paylaşabilecek, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "NEW GAME" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm izinli olacaktır. Bölümünüzü seçtikten sonra oyuncu sayısını belirleyin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "X"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR"

Oyunda düşman tankları patlatınca çıkan bonusları alarak tankınızı hızlandırabilir, daha güçlü ateş edebilirsiniz. Standart ateşle demir duvarları yıkamazsınız. Ayrıca suyun içinden geçemezsiniz. Sadece tankı değil güç topunu da korumak zorundasınız. Güç topunu vurdukları anda tüm oyun sona erer. Dikkat edin, bazı düşman tankları tek atışla patlamamaktadır.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Barbie Saç Kesimi Oyunu ile Barbie'nin çok önemli bir konuda yardımınıza iht...  Youtube Troll Fırlatmaca Oyunu ile oyun dünyasının ve video dünyasının en si... <p>Oyunumuzda bir balıkçıyı kontrol ederek onun balık tutmasını ve mar... <p>Oyundaki karakterimizin uykuya dalmasını sağlamalı ve günlerce uykuda... <p>Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların ...  Sakın Eşyaları Kırma ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı...  Zombi Bombala 2 Oyunu ile dikkat ve beceri gerektiren harika bir eğlenceye h... <p>Tembel Hırsız ile eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyund... <p>Kule dikme oyunumuzun yeni bir versiyonunda ekranın sağından ve solundan g...  Avcı Kaktüs 2 Oyunu ile birinci bölümüyle Kaktüs Adam birçok canavara karşı ...  Ağaç Kesici ile sizi hem eğlenceli hem zorlu bir oyun oynamaya davet ediyoru...