Yeni Tank 90

Oyun Adı: Yeni Tank 90

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

 Atarinin efsane ve vazgeçilmez Tank H 1990 oyunundan esinlenilerek yapılmış harika bir oyunla karşınızdayız. Modern Tanks oyunuyla kendinizi mazide bulacaksınız. Üstelik bu eğlenceyi arkadaşınızla da paylaşabilecek, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "NEW GAME" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm izinli olacaktır. Bölümünüzü seçtikten sonra oyuncu sayısını belirleyin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "X"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR"

Oyunda düşman tankları patlatınca çıkan bonusları alarak tankınızı hızlandırabilir, daha güçlü ateş edebilirsiniz. Standart ateşle demir duvarları yıkamazsınız. Ayrıca suyun içinden geçemezsiniz. Sadece tankı değil güç topunu da korumak zorundasınız. Güç topunu vurdukları anda tüm oyun sona erer. Dikkat edin, bazı düşman tankları tek atışla patlamamaktadır.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Regular Show Parti Evi Oyunu ile eğlenmeye hazır mısınız? Mordecai, Rigby ve... <p>Zombiler bombala oyunumuzda engeller arkasında saklanan zombilere asker ad...  Hazel Bebek Mutfakta Oyunu ile Hazel bebek bu sefer de mutfağa giriyor ve eğ...  Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal...  Karlar arasında süper bir çizim oyunu oynamaya hazırlanın! Çöp Adam Snowboar... Have a great time playing Bubble Shooter HD, the brand new HTML5 version of B...  Zombi Kafası ile şimdi harika bir beceri oyununa ne dersiniz? Ekranlarınıza ... <p>Zarları yuvarla, bilgisayara karşı oyunu kazan. Haydi göster kendini!... <p>Neşeli sinekler oyunumuzda sineklerimize mouse'umuz ile yön ve g&...  Çılgın Amigo 6 ile şimdi sizi bu muhteşem oyun serisinin yepyeni oyunu ile b... <p>Vampirin öfkesi oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak düşmanları... <p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte...