Yeni Tank 90

Oyun Adı: Yeni Tank 90

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 185

Puan: 0.00

 Atarinin efsane ve vazgeçilmez Tank H 1990 oyunundan esinlenilerek yapılmış harika bir oyunla karşınızdayız. Modern Tanks oyunuyla kendinizi mazide bulacaksınız. Üstelik bu eğlenceyi arkadaşınızla da paylaşabilecek, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "NEW GAME" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm izinli olacaktır. Bölümünüzü seçtikten sonra oyuncu sayısını belirleyin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "X"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR"

Oyunda düşman tankları patlatınca çıkan bonusları alarak tankınızı hızlandırabilir, daha güçlü ateş edebilirsiniz. Standart ateşle demir duvarları yıkamazsınız. Ayrıca suyun içinden geçemezsiniz. Sadece tankı değil güç topunu da korumak zorundasınız. Güç topunu vurdukları anda tüm oyun sona erer. Dikkat edin, bazı düşman tankları tek atışla patlamamaktadır.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Yunus Balığı Sirki 5 ile bu harika serinin yepyeni oyununu oynamaya ne dersi... Düşür Beni Oyunu ile eğlencesi bol bir oyun sizleri bekliyor. Oyun Gemisi ka... <p>Sevimli tek boynuz ile eğlenceli dakikalar geçirmeye hazırmısınız. ... <p>Oyunda amac ciftliginize guzel ekinler ekerek meyveler toplamak ve bunlari...             Çılgın Hamburger 3 ile hamburger hazırlama konusunda... <p>Becerikli Balık ile çok eğlenceli bir oyun deneyimine hazır mısınız...             Çamur Banyosu 2 Oyunu ile bu küçük domuzcuğun yardım... İmparatorluk Kuşatması ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersi... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol... <p><em>Dünya kupası bitmesine rağmen, hakkında yapılan iki kişilik g&uum... Have a great time playing Bubble Shooter HD, the brand new HTML5 version of B... Roketli Ajan Oyunu ile süper anlar sizleri bekliyor. Roketinizi en iyi şekil...