Yeni Tank 90

Oyun Adı: Yeni Tank 90

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 210

Puan: 0.00

 Atarinin efsane ve vazgeçilmez Tank H 1990 oyunundan esinlenilerek yapılmış harika bir oyunla karşınızdayız. Modern Tanks oyunuyla kendinizi mazide bulacaksınız. Üstelik bu eğlenceyi arkadaşınızla da paylaşabilecek, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra "NEW GAME" butonuyla devam edin ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm izinli olacaktır. Bölümünüzü seçtikten sonra oyuncu sayısını belirleyin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Ateş Etme: "X"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Ateş Etme: "SPACEBAR"

Oyunda düşman tankları patlatınca çıkan bonusları alarak tankınızı hızlandırabilir, daha güçlü ateş edebilirsiniz. Standart ateşle demir duvarları yıkamazsınız. Ayrıca suyun içinden geçemezsiniz. Sadece tankı değil güç topunu da korumak zorundasınız. Güç topunu vurdukları anda tüm oyun sona erer. Dikkat edin, bazı düşman tankları tek atışla patlamamaktadır.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>MOUSE ile oynanİyor. Kaynayan kazanlarİn içine kukla adamlarİ atİp ... Bombacı Noel Baba Oyunu ile keyifli dakikalar ekranlarınıza geliyor. Noel Ba... <p>Ekranın altında ve üstündeki iki sülük anası kü&c... Matching3, 2 minutes puzzle game. Noel Baba'nın Kızakları ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız... <p>Koş robot koş oyunumuzda karakterimiz bir robot. Onun kaçmasında ve... Muz Çılgınlığı Oyunu ile gorilleri beslemeye hazır mısınız? Hızla dönen halk...             Fare İstilası 2 Oyunu ile onlar geri dönüyor! Farele... Youtube Troll Fırlatmaca Oyunu ile oyun dünyasının ve video dünyasının en si... <p>Acayip burger, isletme oyunlarina benzer sekilde oynayabileceginiz eglence... <p><strong>Çizgi Kahramanların Savaşı 3.4</strong> çıktı! Yepye... <p>Sonsuz yol oyunumuzda yön tuşlarını kullanarak gittikçe hızlan...