Koca Kafalar Tenis 2

Oyun Adı: Koca Kafalar Tenis 2

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 231

Puan: 0.00

Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların gönlüne taht kurmuş olan Koca Kafalar serisine bir yenisini daha ekliyoruz; Koca Kafalar Tenis açık turnuva ile devam ediyor. ! Eğlenceye hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunun yüklenmesi ile birlikte beliren "PLAY" butonuna tıklayarak, ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW GAME" butonuna tıklayın. "Player 1" kısmında bulunan ok işaretlerini kullanarak oyunda kullanacağınız oyuncuyu belirleyin. "Difficulty" kısmında, "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Daha sonra "START" butonuna tıklayarak "TOURNAMENTS" ekranına gidebilirsiniz. "UPGRADES" kısmından, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini güçlendirebilirsiniz. "PLAY MATCH" botununa tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. "PLAYER 1" ve "PLAYER 2" kısımlarından oyuncularınızı belirleyin. "CHANGE PITCH" kısmından maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyebilir ve "CHANGE LOCATION" kısmından maçı yapacağınız ülkeyi belirleyebilirsiniz. Daha sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Raket sallama: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Raket sallama: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "PAUSE" butonu ile oyunu duraklatabilirsiniz. Müzik ikonları ile de, oyun seslerini kontrol edebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Patlat Bakalım Oyunu ile ne kadar hızlı bir fare kullanıcısısınız görelim! O... <p>Tembel Hırsız ile eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyund...  Karlar arasında süper bir çizim oyunu oynamaya hazırlanın! Çöp Adam Snowboar...  Kırmalı parçalamalı oyun severler ekran başına! Şimdi ekranlarınıza getirdiğ... <p>Aç örümcek oyunumuzun 2. serisinde örümceğimizi...  Düşür Beni Oyunu ile eğlencesi bol bir oyun sizleri bekliyor. Oyun Gemisi ka...  Dora Scooter Oyunu ile sevilen çizgi dizi kahramanı Dora Scooter'una biniyor...  Hırsızlar Kralı ile şimdi başından kalkamayacağınız bir beceri oyunu sizlerl...  Flappy Futbol ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız? Eğer siz... Have a great time playing Bubble Shooter HD, the brand new HTML5 version of B... <p>Şeytani Bloklar ile çok eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır m...  Buzdolabından Kaç Oyunu ile çılgın bir oyun oynamaya hazırlanın. Buzdolaplar...