Koca Kafalar Tenis 2

Oyun Adı: Koca Kafalar Tenis 2

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 262

Puan: 0.00

Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların gönlüne taht kurmuş olan Koca Kafalar serisine bir yenisini daha ekliyoruz; Koca Kafalar Tenis açık turnuva ile devam ediyor. ! Eğlenceye hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunun yüklenmesi ile birlikte beliren "PLAY" butonuna tıklayarak, ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW GAME" butonuna tıklayın. "Player 1" kısmında bulunan ok işaretlerini kullanarak oyunda kullanacağınız oyuncuyu belirleyin. "Difficulty" kısmında, "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Daha sonra "START" butonuna tıklayarak "TOURNAMENTS" ekranına gidebilirsiniz. "UPGRADES" kısmından, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini güçlendirebilirsiniz. "PLAY MATCH" botununa tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. "PLAYER 1" ve "PLAYER 2" kısımlarından oyuncularınızı belirleyin. "CHANGE PITCH" kısmından maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyebilir ve "CHANGE LOCATION" kısmından maçı yapacağınız ülkeyi belirleyebilirsiniz. Daha sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Raket sallama: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Raket sallama: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "PAUSE" butonu ile oyunu duraklatabilirsiniz. Müzik ikonları ile de, oyun seslerini kontrol edebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
If you’re sick of the same old parking games but still want a challenge. Why ... <p>Acayip burger, isletme oyunlarina benzer sekilde oynayabileceginiz eglence...  Sevimli Arkadaşlar ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz?... <p>Tarlarda bahçede ektiğimiz sebze ve meyveleri kuşlardan korumak i&c...  Youtube Troll Fırlatmaca Oyunu ile oyun dünyasının ve video dünyasının en si...  Dora Scooter Oyunu ile sevilen çizgi dizi kahramanı Dora Scooter'una biniyor... <p>Silahı va kalkanı olmayan şovalyemiz bulunduğu yerde ölüm kalım ... <p>Sevimli tek boynuz ile eğlenceli dakikalar geçirmeye hazırmısınız. ...  Civciv Topu Oyunu ile müthiş bir eğlence sizleri bekliyor. Civcivleri havuza... <p>Fareleri zehirle oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak mutfak... Have a great time playing Bubble Shooter HD, the brand new HTML5 version of B... <p>Yeşil Dev ile harika dakikalar sizi bekliyor. Yeşil devi fırlatın ve t&uum...