Koca Kafalar Tenis 2

Oyun Adı: Koca Kafalar Tenis 2

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 242

Puan: 0.00

Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların gönlüne taht kurmuş olan Koca Kafalar serisine bir yenisini daha ekliyoruz; Koca Kafalar Tenis açık turnuva ile devam ediyor. ! Eğlenceye hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunun yüklenmesi ile birlikte beliren "PLAY" butonuna tıklayarak, ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW GAME" butonuna tıklayın. "Player 1" kısmında bulunan ok işaretlerini kullanarak oyunda kullanacağınız oyuncuyu belirleyin. "Difficulty" kısmında, "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Daha sonra "START" butonuna tıklayarak "TOURNAMENTS" ekranına gidebilirsiniz. "UPGRADES" kısmından, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini güçlendirebilirsiniz. "PLAY MATCH" botununa tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. "PLAYER 1" ve "PLAYER 2" kısımlarından oyuncularınızı belirleyin. "CHANGE PITCH" kısmından maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyebilir ve "CHANGE LOCATION" kısmından maçı yapacağınız ülkeyi belirleyebilirsiniz. Daha sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Raket sallama: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Raket sallama: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "PAUSE" butonu ile oyunu duraklatabilirsiniz. Müzik ikonları ile de, oyun seslerini kontrol edebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Koş robot koş oyunumuzda karakterimiz bir robot. Onun kaçmasında ve... <p>Altın yumruk, oyunumuzda bu yumruğu kontrol ederek tüm haşereleri ezm... <p>Ninja Panda oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak ninjanın elindeki silahı... <p>MOUSE ile oynanan oyun. Akİllİ bombalar ile kask takİlİ olan askerleri vey...             Arıyı Uçur ile çok eğlenmeye hazır mısınız? Ekranlar... Sıcak Modern Fantezi resimlerinde kısıtlı zaman süresi içinde tüm gizli yıldı... Patlayan Bloklar 2015 ile çok eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı... <p>Mega çekiç oyunumuza Play butonuna tıklayarak giriş yapabili... Sakın Eşyaları Kırma ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı... <p>3D Pool oyunu</p> <p><em>Oyunun isminden de gördüğünüz üzere, hikaye b... aa Oyunu ile dünyaca ünlü mobil oyun şimdi Oyun Gemisi'nde! Birbirlerine çar...