Koca Kafalar Tenis 2

Oyun Adı: Koca Kafalar Tenis 2

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 207

Puan: 0.00

Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların gönlüne taht kurmuş olan Koca Kafalar serisine bir yenisini daha ekliyoruz; Koca Kafalar Tenis açık turnuva ile devam ediyor. ! Eğlenceye hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunun yüklenmesi ile birlikte beliren "PLAY" butonuna tıklayarak, ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW GAME" butonuna tıklayın. "Player 1" kısmında bulunan ok işaretlerini kullanarak oyunda kullanacağınız oyuncuyu belirleyin. "Difficulty" kısmında, "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Daha sonra "START" butonuna tıklayarak "TOURNAMENTS" ekranına gidebilirsiniz. "UPGRADES" kısmından, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini güçlendirebilirsiniz. "PLAY MATCH" botununa tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. "PLAYER 1" ve "PLAYER 2" kısımlarından oyuncularınızı belirleyin. "CHANGE PITCH" kısmından maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyebilir ve "CHANGE LOCATION" kısmından maçı yapacağınız ülkeyi belirleyebilirsiniz. Daha sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Raket sallama: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Raket sallama: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "PAUSE" butonu ile oyunu duraklatabilirsiniz. Müzik ikonları ile de, oyun seslerini kontrol edebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çılgın Eğlence Treni hareket etmek üzere! Ekran karşısındaki y... <p>Şeytani Bloklar ile çok eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır m... Civciv Topu Oyunu ile müthiş bir eğlence sizleri bekliyor. Civcivleri havuza... Patlayan Bloklar 2015 ile çok eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı... <p>Canarları uyut oyunumuzun 3. olan yeni serisinde bilim adamlarının yanlışl... <p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte... Pepe Çiftlik Evi Oyunu ile sevilen çizgi film karakteri Pepe'nin çiftlik evi... Çılgın Uzaylı Yılan Oyunu ile uzayın derinliklerindeki bir gezegene gidiyoru... Help Rick to collect all the stolen fuel to refuel his spaceship and fly away...             Krala İhanet adlı oyunu oynayarak sıradışı dakikalar... <p>İnşaatçı kral oyunumuzda kralımız yeni krallık binaları inşa ederek... Roketle 2 ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölümü ile buluşturuyoruz. ...