Koca Kafalar Tenis 2

Oyun Adı: Koca Kafalar Tenis 2

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 217

Puan: 0.00

Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli spor oyunları ile oyuncuların gönlüne taht kurmuş olan Koca Kafalar serisine bir yenisini daha ekliyoruz; Koca Kafalar Tenis açık turnuva ile devam ediyor. ! Eğlenceye hazırsan, hadi başlayalım!

Oyunun yüklenmesi ile birlikte beliren "PLAY" butonuna tıklayarak, ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "NEW GAME" butonuna tıklayın. "Player 1" kısmında bulunan ok işaretlerini kullanarak oyunda kullanacağınız oyuncuyu belirleyin. "Difficulty" kısmında, "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Daha sonra "START" butonuna tıklayarak "TOURNAMENTS" ekranına gidebilirsiniz. "UPGRADES" kısmından, oyunda kazandığınız paralar ile karakterinizin özelliklerini güçlendirebilirsiniz. "PLAY MATCH" botununa tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak için "2 PLAYER" butonuna tıklayın. "PLAYER 1" ve "PLAYER 2" kısımlarından oyuncularınızı belirleyin. "CHANGE PITCH" kısmından maçı yapmak istediğiniz sahayı belirleyebilir ve "CHANGE LOCATION" kısmından maçı yapacağınız ülkeyi belirleyebilirsiniz. Daha sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Raket sallama: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Raket sallama: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "PAUSE" butonu ile oyunu duraklatabilirsiniz. Müzik ikonları ile de, oyun seslerini kontrol edebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Matching3, 2 minutes puzzle game.  Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal... <p>Aci Biber</p> <p>Oyunda polis devriyesine ait bir bisikleti çalİp kaçmaya baŞ... <p>Tembel kızımız bu kez cadılar bayramında muzurluk peşindedir. Yapacağı yar... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve... <p>Kızgın büyük anne ile yeni bir maceraya hazırmısınız. Akıl hasta... <p>Acne Begone</p>  Youtube Troll Fırlatmaca Oyunu ile oyun dünyasının ve video dünyasının en si... <p><em>Alışılageldik futbol oyunlarına göre çok farklı bir tarzı ... <p>Aç örümcek oyunumuzun 2. serisinde örümceğimizi...  Roketle 2 ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölümü ile buluşturuyoruz. ...