Son 10 Mermi

Oyun Adı: Son 10 Mermi

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

10 kurşunla kaç adet gemi vurabilirsiniz? 1 mi? 10 mu? 100 mü? Yoksa binlerce mi? Çok şaşıracaksınız belki de ama bu oyunda 10 adet kurşunla binlerce gemi vurabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hiç zaman kaybetmeden başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "ARCADE", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. 2 kişilik oyun modunda 4 adet oyun seçeneği bulunmaktadır. Kısaca bu oyun modlarından bahsedelim:

MODE CLASSIC: Alışılagelmiş klasik oyun
MODE FAMINE: Az gemiden oluşan ustalara yönelik oyun
MODE TURBO: Bolca gemiden oluşan; 10 saniyede biten oyun
MODE ONE BULLET: Normâlde 10 olan kurşunu 1 kurşuna düşüren oyun

Oyun seçeneğini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Tek kişilik oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Alternatif olarak "SPACEBAR" tuşunu kullanabilirsiniz. İki kişilik oyunda ise birinci oyuncu "X", ikinci oyuncu "K" tuşu ile oynamaktadır. Vurduğunuz her gemiden, sayısı giderek artan kurşunlar saçılacaktır. Böylece bir kurşunla bolca gemi vurabilirsiniz. Önemli olan nokta, kurşunu doğru gemiye atmak. Bundan sonra işiniz, biraz da şansa kalmış.

Gemilerden düşen bonusları veya paraları, yardımcı pilotunuz toplayacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında geminizi geliştirebilir, fazladan yardımcı pilotlar alabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "EXIT" butonuyla ana menüye geri dönebilir, "P" tuşuna basarak ya da "PAUSE" butonunu kullanarak oyunu duraklatabilirsiniz. Buna benzer ilginç ve eğlenceli oyunlar için sitemizi takip etmenizi öneririz. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte...  Jetpack Jack ile şimdi çok eğlenceli bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ek...  99 Problem Oyunu ile süper bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Beceri o... <p>Canarları uyut oyunumuzun 3. olan yeni serisinde bilim adamlarının yanlışl...  Hazel Bebek Mutfakta Oyunu ile Hazel bebek bu sefer de mutfağa giriyor ve eğ... <p>Lazer Silahı 3 oyunu ile macera kaldığı yerden son sürat devam ediyor... <p><em>Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu ...  Para Babası Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Çizerek ol... <p>Koş panda koş oyunumuzda sevimli pandamız ile birlikte engeller ile dolu y... <p>Aç yaratıklar oyunumuzda birbirinden farklı renklerde ve şekillerde... <p>Ekranın altında ve üstündeki iki sülük anası kü&c...  Yeşil Top Macera ile süper anlar yaşamaya hazır olun! Şekilleri değiştirin v...