Son 10 Mermi

Oyun Adı: Son 10 Mermi

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 226

Puan: 0.00

10 kurşunla kaç adet gemi vurabilirsiniz? 1 mi? 10 mu? 100 mü? Yoksa binlerce mi? Çok şaşıracaksınız belki de ama bu oyunda 10 adet kurşunla binlerce gemi vurabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hiç zaman kaybetmeden başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "ARCADE", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. 2 kişilik oyun modunda 4 adet oyun seçeneği bulunmaktadır. Kısaca bu oyun modlarından bahsedelim:

MODE CLASSIC: Alışılagelmiş klasik oyun
MODE FAMINE: Az gemiden oluşan ustalara yönelik oyun
MODE TURBO: Bolca gemiden oluşan; 10 saniyede biten oyun
MODE ONE BULLET: Normâlde 10 olan kurşunu 1 kurşuna düşüren oyun

Oyun seçeneğini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Tek kişilik oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Alternatif olarak "SPACEBAR" tuşunu kullanabilirsiniz. İki kişilik oyunda ise birinci oyuncu "X", ikinci oyuncu "K" tuşu ile oynamaktadır. Vurduğunuz her gemiden, sayısı giderek artan kurşunlar saçılacaktır. Böylece bir kurşunla bolca gemi vurabilirsiniz. Önemli olan nokta, kurşunu doğru gemiye atmak. Bundan sonra işiniz, biraz da şansa kalmış.

Gemilerden düşen bonusları veya paraları, yardımcı pilotunuz toplayacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında geminizi geliştirebilir, fazladan yardımcı pilotlar alabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "EXIT" butonuyla ana menüye geri dönebilir, "P" tuşuna basarak ya da "PAUSE" butonunu kullanarak oyunu duraklatabilirsiniz. Buna benzer ilginç ve eğlenceli oyunlar için sitemizi takip etmenizi öneririz. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çılgın Eğlence Treni hareket etmek üzere! Ekran karşısındaki y... <p>Zıpla ve eğil isimli bu oyunumuzda koşmakta olan karakterimizi kontrol ede... <p>Bügün nehirde balık avına çıkıyoruz. Oyunumuzda tekne &uu... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve...  Kedicik Zuma Oyunu ile bu şirin kediciğin kazak giymesine mani olun! Kedicik...  Tatlı Cadı Bulmaca Oyunu ile beyin gıdıklayıcı harika bir zeka oyunu deneyim...  Dora Scooter Oyunu ile sevilen çizgi dizi kahramanı Dora Scooter'una biniyor... <p>Abbasona Mission oyunu</p> <p>Bankamatik önlerinde nöbet tutup arızalı olanların çerisi... <p>Yeşil Dev ile harika dakikalar sizi bekliyor. Yeşil devi fırlatın ve t&uum... <p>Birbirinden farklı renklerde olan bu sevimli canavarların karınları biraz ... <p><em>Hatırlarsanız, Kukla Futbolcular daha önce Dünya kupasına ka...