Son 10 Mermi

Oyun Adı: Son 10 Mermi

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 237

Puan: 0.00

10 kurşunla kaç adet gemi vurabilirsiniz? 1 mi? 10 mu? 100 mü? Yoksa binlerce mi? Çok şaşıracaksınız belki de ama bu oyunda 10 adet kurşunla binlerce gemi vurabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hiç zaman kaybetmeden başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "ARCADE", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. 2 kişilik oyun modunda 4 adet oyun seçeneği bulunmaktadır. Kısaca bu oyun modlarından bahsedelim:

MODE CLASSIC: Alışılagelmiş klasik oyun
MODE FAMINE: Az gemiden oluşan ustalara yönelik oyun
MODE TURBO: Bolca gemiden oluşan; 10 saniyede biten oyun
MODE ONE BULLET: Normâlde 10 olan kurşunu 1 kurşuna düşüren oyun

Oyun seçeneğini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Tek kişilik oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Alternatif olarak "SPACEBAR" tuşunu kullanabilirsiniz. İki kişilik oyunda ise birinci oyuncu "X", ikinci oyuncu "K" tuşu ile oynamaktadır. Vurduğunuz her gemiden, sayısı giderek artan kurşunlar saçılacaktır. Böylece bir kurşunla bolca gemi vurabilirsiniz. Önemli olan nokta, kurşunu doğru gemiye atmak. Bundan sonra işiniz, biraz da şansa kalmış.

Gemilerden düşen bonusları veya paraları, yardımcı pilotunuz toplayacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında geminizi geliştirebilir, fazladan yardımcı pilotlar alabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "EXIT" butonuyla ana menüye geri dönebilir, "P" tuşuna basarak ya da "PAUSE" butonunu kullanarak oyunu duraklatabilirsiniz. Buna benzer ilginç ve eğlenceli oyunlar için sitemizi takip etmenizi öneririz. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Futbol Doktoru Oyunu ile ilginç anlar sizleri bekliyor. Futbol takımının dok... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol...             Krala İhanet adlı oyunu oynayarak sıradışı dakikalar... <p>Sue Pasta Yapma, Sue oyunlari oyna</p> <p><strong><em>Retro-Pixel</em></strong><em> grafiklerle hazırlanmış harika b... Kedicik Zuma Oyunu ile bu şirin kediciğin kazak giymesine mani olun! Kedicik... <p>Şeytani Bloklar ile çok eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır m... <p>Ajanİnİz girdiği gizli bölümden gereken dosyalarİ çalİyor...             Şekilleri Kes Oyunu ile becerilerinizi sınama vakti ... <p>2 Many Bugs oyunu, iyi eğlenceler</p> Zombi Patlatan Uçak Oyunu ile oldukça eğlenceli bir beceri oyunu daha Oyun G... <p>Kafa Yiyenlerin İstilası ile heyecan verici bir beceri oyunu oynamaya hazı...