Son 10 Mermi

Oyun Adı: Son 10 Mermi

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 199

Puan: 0.00

10 kurşunla kaç adet gemi vurabilirsiniz? 1 mi? 10 mu? 100 mü? Yoksa binlerce mi? Çok şaşıracaksınız belki de ama bu oyunda 10 adet kurşunla binlerce gemi vurabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hiç zaman kaybetmeden başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "ARCADE", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. 2 kişilik oyun modunda 4 adet oyun seçeneği bulunmaktadır. Kısaca bu oyun modlarından bahsedelim:

MODE CLASSIC: Alışılagelmiş klasik oyun
MODE FAMINE: Az gemiden oluşan ustalara yönelik oyun
MODE TURBO: Bolca gemiden oluşan; 10 saniyede biten oyun
MODE ONE BULLET: Normâlde 10 olan kurşunu 1 kurşuna düşüren oyun

Oyun seçeneğini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Tek kişilik oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Alternatif olarak "SPACEBAR" tuşunu kullanabilirsiniz. İki kişilik oyunda ise birinci oyuncu "X", ikinci oyuncu "K" tuşu ile oynamaktadır. Vurduğunuz her gemiden, sayısı giderek artan kurşunlar saçılacaktır. Böylece bir kurşunla bolca gemi vurabilirsiniz. Önemli olan nokta, kurşunu doğru gemiye atmak. Bundan sonra işiniz, biraz da şansa kalmış.

Gemilerden düşen bonusları veya paraları, yardımcı pilotunuz toplayacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında geminizi geliştirebilir, fazladan yardımcı pilotlar alabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "EXIT" butonuyla ana menüye geri dönebilir, "P" tuşuna basarak ya da "PAUSE" butonunu kullanarak oyunu duraklatabilirsiniz. Buna benzer ilginç ve eğlenceli oyunlar için sitemizi takip etmenizi öneririz. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Balıkçı Dükkanı İşletme 2 Oyunu ile süper bir balık tutma oyunu daha Oyun Ge... Noel Baba Yılbaşı Dükkanı Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazır mısınız... <p>MOUSE ile oynanan oyun. Akİllİ bombalar ile kask takİlİ olan askerleri vey... Tatlı Cadı Bulmaca Oyunu ile beyin gıdıklayıcı harika bir zeka oyunu deneyim... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol... Hazel Bebek Mutfakta Oyunu ile Hazel bebek bu sefer de mutfağa giriyor ve eğ...             Kamyon Yükleyici 1 ile şimdi sizi harika bir oyun de... <p>Canarları uyut oyunumuzun 3. olan yeni serisinde bilim adamlarının yanlışl... <p>Oyundaki karakterimizin uykuya dalmasını sağlamalı ve günlerce uykuda... <p>Unlu Amy Winehouse akil hastanesinde diger delilerden ve engellerden siyri... Wow! Now turtles can run very fast! Jump over the cactuses and help the turtl... <p>Balıkçı Dükkanı İşletme ile eğlenceli bir beceri oyunu sizi be...