Son 10 Mermi

Oyun Adı: Son 10 Mermi

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 211

Puan: 0.00

10 kurşunla kaç adet gemi vurabilirsiniz? 1 mi? 10 mu? 100 mü? Yoksa binlerce mi? Çok şaşıracaksınız belki de ama bu oyunda 10 adet kurşunla binlerce gemi vurabiliyorsunuz. Nasıl mı? Hiç zaman kaybetmeden başlayalım.

Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "ARCADE", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonuna tıklayın. 2 kişilik oyun modunda 4 adet oyun seçeneği bulunmaktadır. Kısaca bu oyun modlarından bahsedelim:

MODE CLASSIC: Alışılagelmiş klasik oyun
MODE FAMINE: Az gemiden oluşan ustalara yönelik oyun
MODE TURBO: Bolca gemiden oluşan; 10 saniyede biten oyun
MODE ONE BULLET: Normâlde 10 olan kurşunu 1 kurşuna düşüren oyun

Oyun seçeneğini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Tek kişilik oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Alternatif olarak "SPACEBAR" tuşunu kullanabilirsiniz. İki kişilik oyunda ise birinci oyuncu "X", ikinci oyuncu "K" tuşu ile oynamaktadır. Vurduğunuz her gemiden, sayısı giderek artan kurşunlar saçılacaktır. Böylece bir kurşunla bolca gemi vurabilirsiniz. Önemli olan nokta, kurşunu doğru gemiye atmak. Bundan sonra işiniz, biraz da şansa kalmış.

Gemilerden düşen bonusları veya paraları, yardımcı pilotunuz toplayacaktır. Kazandığınız paralarla bölüm aralarında geminizi geliştirebilir, fazladan yardımcı pilotlar alabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "EXIT" butonuyla ana menüye geri dönebilir, "P" tuşuna basarak ya da "PAUSE" butonunu kullanarak oyunu duraklatabilirsiniz. Buna benzer ilginç ve eğlenceli oyunlar için sitemizi takip etmenizi öneririz. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Usta Sihirbazı Kurtar adlı oyunda sıradışı bir macera sizi bekliyor. B&uum... <p>Farenizi kullanarak elektirik akımını kontrol ederek engelleri aşmalı ve b...  Olaf Yılbaşı Hediyeleri adlı oyundaki kahramanımız Olaf'ın hediyeleri toplam... <p>Yeni bir Flappy Bird tarzı ve daha da zor olan yeni bir oyun ile karşınızd...  Pepe Çiftlik Evi Oyunu ile sevilen çizgi film karakteri Pepe'nin çiftlik evi...  Omuz Ameliyatı Oyunu ile ameliyat oyunları tüm hızıyla sizlerle olmaya devam... <p><em>Alışılageldik futbol oyunlarına göre çok farklı bir tarzı ... <p>2012 Filmi oyunu, YÖN tuŞlarİ ile oynanİr.Mayalarİn ünlü 20...  Noel Baba Yılbaşı Dükkanı Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazır mısınız... <p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte... <p>Zıpla ve eğil isimli bu oyunumuzda koşmakta olan karakterimizi kontrol ede... Tek Tekerlekli Bisikleti kullanmaya çalışıyoruz