Dövüşün Kralları 5

Oyun Adı: Dövüşün Kralları 5

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 1,142

Puan: 5.00

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Hırsızlar Kralı ile şimdi başından kalkamayacağınız bir beceri oyunu sizlerl...  Olaf Yılbaşı Hediyeleri adlı oyundaki kahramanımız Olaf'ın hediyeleri toplam...  Flappy Futbol ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız? Eğer siz... <p>Kasaba şerifi büyük bir olayı çözmek için giz... <p>Oyundaki karakterimizin uykuya dalmasını sağlamalı ve günlerce uykuda... <p>Işıltılı yüz yıkama oyunumuzda çocukların kirli yüzlerini... Tek Tekerlekli Bisikleti kullanmaya çalışıyoruz <p>Aci Biber</p>  Youtube Troll Fırlatmaca Oyunu ile oyun dünyasının ve video dünyasının en si...  Hazel Bebek Mutfakta Oyunu ile Hazel bebek bu sefer de mutfağa giriyor ve eğ... Help Rick to collect all the stolen fuel to refuel his spaceship and fly away... Have a great time playing Bubble Shooter HD, the brand new HTML5 version of B...