Dövüşün Kralları 5

Oyun Adı: Dövüşün Kralları 5

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 1,170

Puan: 5.00

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Good Game Big Farm Oyunu ile büyük bir çiftliği yönetmeye ne dersin? Bu çift... <p>Becerikli Balık ile çok eğlenceli bir oyun deneyimine hazır mısınız... <p>Çöp polisi oyunumuzda hapishaneden kaçmış suçlu ...  Uzay Tüneli Oyunu ile süper bir macera sizleri bekliyor. Uzay tünelinde iler...  Miley Cyrus Diş Bakımı ile hayranı olduğunuz şarkıcının dişlerine bakım yapm... <p>Ninjamız çok çalışıp diğer ninjaları geçmesi gerekmek... <p>Prensesimiz kaçırıldı ve onu kurtaracak tek bir şovalye var oda siz...  Avcı Kaktüs 2 Oyunu ile birinci bölümüyle Kaktüs Adam birçok canavara karşı ...  Kulak Zarı Ameliyatı Oyunu ile doktor olmanın zamanı geldi! İlerde doktor ol...  Cesur Boğa Oyunu ile bir boğayı sevdiğine kavuşturmaya hazır mısınız? Bu güz...  Halatı Kes ile şimdi benzersiz bir beceri oyunu daha sizlerle! Ekranlarınıza...