Dövüşün Kralları 5

Oyun Adı: Dövüşün Kralları 5

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 1,342

Puan: 5.00

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Tatlı Rüyalar ile sıradışı bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlar... <p>2 Many Bugs oyunu, iyi eğlenceler</p> Tetris İntikam Oyunu ile Rus çarının Tetris bloklarına olan öfkesine tanık o... <p>Banka Bombacısı ile süper ötesi dakikalar sizi bekliyor. Banka k... <p>Kule dikme oyunumuzun yeni bir versiyonunda ekranın sağından ve solundan g... Angry Birds Stella ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu daha ekranlarınızda! ...             Kamyon Yükleyici 2 oyunu ile bu çok eğlenceli oyunun... Çizgi Top ile şimdi sıradışı bir oyun deneyimine hazır mısınız? Ekranlarınız... Karşıdan karşıya geçmek hiç bu kadar zor olmamıştı! Karşıya Geç Oyunu ile ha...             Muz Hırsızı ile eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır ... <p>Bankamatik önlerinde nöbet tutup arızalı olanların çerisi... <p>Engeller ile dolu platformda mouse'unuzu kullanarak topa yön ve g...