Dövüşün Kralları 5

Oyun Adı: Dövüşün Kralları 5

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 1,249

Puan: 5.00

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Jetpack jack ile sırtınızda takılı olan roketi kullanarak engelleri aşmalı... <p>Zarları yuvarla, bilgisayara karşı oyunu kazan. Haydi göster kendini!... <p>Koş panda koş oyunumuzda sevimli pandamız ile birlikte engeller ile dolu y... Denizde Fırtına Oyunu ile korkunç dalgalı bir suda, bir hortumun çok yakınla... <p>MOUSE ile oynanan oyun. Akİllİ bombalar ile kask takİlİ olan askerleri vey... <p>MOUSE ile oynanİyor. Kaynayan kazanlarİn içine kukla adamlarİ atİp ... Angry Birds Stella ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu daha ekranlarınızda! ... Renkli Hayalet Avcısı Oyunu ile ne kadar hızlı olabilirsiniz göstermeye hazı... Noel Baba Yılbaşı Dükkanı Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazır mısınız...             Fare İstilası 2 Oyunu ile onlar geri dönüyor! Farele... Çizgi Top ile şimdi sıradışı bir oyun deneyimine hazır mısınız? Ekranlarınız... Sakın Eşyaları Kırma ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısı...