Dövüşün Kralları 5

Oyun Adı: Dövüşün Kralları 5

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 1,303

Puan: 5.00

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ac Adam oyunu, iyi eğlenceler</p>  Patlat Bakalım Oyunu ile ne kadar hızlı bir fare kullanıcısısınız görelim! O... <p>Görünüş bakımından sade; ancak heyecan ve mücadele bak...  Uçan Köpeğin Maceraları ile şimdi harika bir beceri oyunu ekranlarınızda! Ek... <p>Balıkçı Dükkanı İşletme ile eğlenceli bir beceri oyunu sizi be... <p><em>Yuvarlak bir alan üzerine yerleştirilmiş oyuncuların, birbirlerin...  Halatı Kes ile şimdi benzersiz bir beceri oyunu daha sizlerle! Ekranlarınıza... <p>Aero acrobat orjinal isimli oyunda 20 level boyunca sizden istenilen akrob... <p>Tembel Hırsız ile eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyund... <p>Altın yumruk, oyunumuzda bu yumruğu kontrol ederek tüm haşereleri ezm... <p>Süper Noel Baba oyunumuzda noel babanın kızağını kontrol ederek evler...  Çılgın Yıkım Ekibi ile şimdi harika bir yıkım macerasına hazır mısınız? Ekra...