Dövüşün Kralları 5

Oyun Adı: Dövüşün Kralları 5

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 1,225

Puan: 5.00

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Babalar gününde tembellik oyunumuzda babası ile balık tutmaya &c...  Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal...  Barbie Saç Kesimi Oyunu ile Barbie'nin çok önemli bir konuda yardımınıza iht...  Yeşil Top Macera ile süper anlar yaşamaya hazır olun! Şekilleri değiştirin v... <p>Büyük bir arenada iki küçük dövüş&cce...  İmparatorluk Kuşatması ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersi... <p>Zombiler bombala oyunumuzda engeller arkasında saklanan zombilere asker ad... <p>Kovboy Görevi adlı oyunda kırmızı nesneyi hedef alın ve ateş edip kap...  Balıkçı Dükkanı İşletme 2 Oyunu ile süper bir balık tutma oyunu daha Oyun Ge... <p>2012 Filmi oyunu, YÖN tuŞlarİ ile oynanİr.Mayalarİn ünlü 20...  Gumball Bowling ile Cartoon Network'ün sevilen çizgi dizisi Gumball size har... <p>Koş dion koş oyunumuzda dinazoru kontrol ederek engelleri geçmeye &...