Dövüşün Kralları 5

Oyun Adı: Dövüşün Kralları 5

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 1,159

Puan: 5.00

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Harika Bomberman oyununun Go Kart yarışları versiyonu ile, harika yarı...  İmparatorluk Kuşatması ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersi... <p>Kung Fu Panda Oyunu ile eğlenceli anlar sizlerle! Sevdiğiniz animasyon fil... <p>Banka Bombacısı ile süper ötesi dakikalar sizi bekliyor. Banka k...  Flappy Top Oyunu ile zorlu koşullarda top sektirmeye hazırlanın. Dünyaca ünl...  Tatlı Rüyalar ile sıradışı bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlar... <p>Neşeli Market ile eğlenceli bir beceri oyunu sizlerle! Oyun içerisi... <p>2012 Filmi oyunu, YÖN tuŞlarİ ile oynanİr.Mayalarİn ünlü 20... <p>Jetpack jack ile sırtınızda takılı olan roketi kullanarak engelleri aşmalı... <p><em>Hatırlarsanız, Kukla Futbolcular daha önce Dünya kupasına ka... <p><em>Hiç daha önce arkadaşına karşı atıcılıkta yarışmak istedin...  Zombi Bombala 2 Oyunu ile dikkat ve beceri gerektiren harika bir eğlenceye h...