Dövüşün Kralları 5

Oyun Adı: Dövüşün Kralları 5

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 1,196

Puan: 5.00

SNK'nın tüm oyunlarından en popüler karakterleri bir araya getirerek yarattığı dövüş oyunu serisi olan King of Fighters ile sizlerleyiz. Bu oyunda size Kyo, Iori, Orochi, Terry gibi ismini oyunseverlerin aklına kazımış olan efsanevi dövüşçüler eşlik edecek.

Oyunun boyutu oldukça büyük olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyun yüklendikten sonra "OK" devam edin ve "START" butonuyla ana menüye giriş yapın. Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "1P VS CPU", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "1P VS 2P" oyun modunu seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerinizi, kontrol seçeneğini ve bölümü belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Roketle 2 ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölümü ile buluşturuyoruz. ...  Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal...  Uzay Tüneli Oyunu ile süper bir macera sizleri bekliyor. Uzay tünelinde iler...  Yuvarlak Ninja Oyunu ile oldukça güzel dakikalar geçireceğiniz bir beceri oy... Sıcak Modern Fantezi resimlerinde kısıtlı zaman süresi içinde tüm gizli yıldı... <p>Zombi Patlat oyunumuzun 2. serisinde şehrin dört bir yanını sarmış ol...  Açları Doyur Oyunu ile masalara insanlar geliyor ve onları var gücünüzle doy... <p>Babalar gününde tembellik oyunumuzda babası ile balık tutmaya &c... <p><em>Çizgi Kahramanlar Savaşı oyununun <strong>3.3 </strong>böl... Basketbol Kral Yapboz oyunu zevkle puzzle tamamlamak isteyeceğiniz türden  Vanguards 2 Macera Oyunu ile ünlü çizgi romanının çılgın karakterleri geri d...  Olaf Yılbaşı Hediyeleri adlı oyundaki kahramanımız Olaf'ın hediyeleri toplam...