Koca Kafalar Futbol: La Liga

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol: La Liga

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 288

Puan: 0.00

Daha önce sitemizde bulunan Koca Kafalar Futbol, basketbol, tenis gibi eğlenceli oyunları oynamışsınızdır. Bu oyunda da benzer şekilde koca kafalı futbolcular bulunuyor. Tek kişilik oyun modu ile muhteşem bir şampiyonaya katılabilir veya iki kişilik oyun modunu seçerek arkadaşınla birlikte çok iyi eğlenebilirsin. Ne dersin? Artık başlayalım mı?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonu ile ana menüye ilerleyin. Oyunu iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak ve şampiyonaya katılmak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Şampiyonaya katılmak istediğin takımı seçerek "PLAY" butonuna tıklayın. Puan tablosunun bulunduğu ekranda, "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra oynamak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve maça başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için, ana menüde "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. "TEAM SELECTION" kısmından takımlarınızı belirleyin. Ardından "PLAYFIELD" kısmından sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI" veya "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonları sağdan sola sırasıyla şu şekilde kullanabilirsiniz; soru işaretinin üstüne "MOUSE(FARE)"unuzu getirerek oyun kontrollerini görebilir, müzik ve ses ikonları ile oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir ve en sağdaki butonla da ana menüye dönebilirsiniz.

Eğer oyunu çok beğendiyseniz, Facebook veya Twitter aracılığıyla arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın. En güzel ve en eğlenceli iki kişilik oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Kim Jong Un Fırlatmaca Oyunu ile unutulmaz, sıradışı bir oyun oynamaya hazır... <p>Bir kova buzlu su kampanyasının ALS hastalarına ilgi çekmek i&ccedi...  Angry Birds Stella ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu daha ekranlarınızda! ... <p>Okul İşlet Oyunu ile şimdi iş başına! Beceri oyunları kategorisinde yer al... <p><em>Şu ana kadar oynadığınız bütün koşu oyunlarını unutun ve bu ... <p>Yön TuŞlarİ ile oynanİyor. ÇalİŞkan fare ile canlarİ ve kurabi... <p>Koş dion koş oyunumuzda dinazoru kontrol ederek engelleri geçmeye &...  Bombacı Noel Baba Oyunu ile keyifli dakikalar ekranlarınıza geliyor. Noel Ba...  Çılgın Amigo 6 ile şimdi sizi bu muhteşem oyun serisinin yepyeni oyunu ile b... <p>Ninja Panda oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak ninjanın elindeki silahı... <p>Fareleri zehirle oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak mutfak...  Paragöz Şövalye ile güzel bir maceraya çıkmaya hazırlanın. Pacman oyununu se...