Koca Kafalar Futbol: La Liga

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol: La Liga

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 307

Puan: 0.00

Daha önce sitemizde bulunan Koca Kafalar Futbol, basketbol, tenis gibi eğlenceli oyunları oynamışsınızdır. Bu oyunda da benzer şekilde koca kafalı futbolcular bulunuyor. Tek kişilik oyun modu ile muhteşem bir şampiyonaya katılabilir veya iki kişilik oyun modunu seçerek arkadaşınla birlikte çok iyi eğlenebilirsin. Ne dersin? Artık başlayalım mı?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonu ile ana menüye ilerleyin. Oyunu iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak ve şampiyonaya katılmak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Şampiyonaya katılmak istediğin takımı seçerek "PLAY" butonuna tıklayın. Puan tablosunun bulunduğu ekranda, "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra oynamak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve maça başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için, ana menüde "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. "TEAM SELECTION" kısmından takımlarınızı belirleyin. Ardından "PLAYFIELD" kısmından sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI" veya "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonları sağdan sola sırasıyla şu şekilde kullanabilirsiniz; soru işaretinin üstüne "MOUSE(FARE)"unuzu getirerek oyun kontrollerini görebilir, müzik ve ses ikonları ile oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir ve en sağdaki butonla da ana menüye dönebilirsiniz.

Eğer oyunu çok beğendiyseniz, Facebook veya Twitter aracılığıyla arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın. En güzel ve en eğlenceli iki kişilik oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çılgın Eğlence Treni hareket etmek üzere! Ekran karşısındaki y... <p><em>İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. ...  aa Oyunu ile dünyaca ünlü mobil oyun şimdi Oyun Gemisi'nde! Birbirlerine çar... <p>Elmas avcısı ninjamız ile engeller arkasındaki değerli elmasları düş&...  Hazel Bebek Mutfakta Oyunu ile Hazel bebek bu sefer de mutfağa giriyor ve eğ...  Kolunu Kaptırma Oyunu ile çılgın anlar sizlerle oluyor! Bu sıradışı beceri o... <p>Yön TuŞlarİ ile oynanİyor. ÇalİŞkan fare ile canlarİ ve kurabi...  Martı Avcısı ile şimdi tüm yeteneklerinizi test etmeye hazır mısınız? Ekranl... <p><em>Harika Bomberman oyununun Go Kart yarışları versiyonu ile, harika yarı...  Yayaları Karşıya Geçir ile harika bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekr... <p>Oyun buyuk oldugundan yuklenirken lutfen bekleyiniz.Oyunu mouse kullanarak...  Kırmalı parçalamalı oyun severler ekran başına! Şimdi ekranlarınıza getirdiğ...