Koca Kafalar Futbol: La Liga

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol: La Liga

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 296

Puan: 0.00

Daha önce sitemizde bulunan Koca Kafalar Futbol, basketbol, tenis gibi eğlenceli oyunları oynamışsınızdır. Bu oyunda da benzer şekilde koca kafalı futbolcular bulunuyor. Tek kişilik oyun modu ile muhteşem bir şampiyonaya katılabilir veya iki kişilik oyun modunu seçerek arkadaşınla birlikte çok iyi eğlenebilirsin. Ne dersin? Artık başlayalım mı?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonu ile ana menüye ilerleyin. Oyunu iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak ve şampiyonaya katılmak için, "NEW CHAMPIONSHIP" butonuna tıklayın. Şampiyonaya katılmak istediğin takımı seçerek "PLAY" butonuna tıklayın. Puan tablosunun bulunduğu ekranda, "PLAY" butonuna tıklayın. Daha sonra oynamak istediğiniz sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve maça başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak için, ana menüde "TWO PLAYER" butonuna tıklayın. "TEAM SELECTION" kısmından takımlarınızı belirleyin. Ardından "PLAYFIELD" kısmından sahayı belirleyerek "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI" veya "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "P"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butonları sağdan sola sırasıyla şu şekilde kullanabilirsiniz; soru işaretinin üstüne "MOUSE(FARE)"unuzu getirerek oyun kontrollerini görebilir, müzik ve ses ikonları ile oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilir ve en sağdaki butonla da ana menüye dönebilirsiniz.

Eğer oyunu çok beğendiyseniz, Facebook veya Twitter aracılığıyla arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın. En güzel ve en eğlenceli iki kişilik oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Flappy Futbol ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız? Eğer siz...  Roketle 2 ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölümü ile buluşturuyoruz. ... <p>Işıltılı yüz yıkama oyunumuzda çocukların kirli yüzlerini...  Çizgi Top ile şimdi sıradışı bir oyun deneyimine hazır mısınız? Ekranlarınız...  Kamyon Yükleyici 4 Oyunu ile bir kamyonla oynanabilecek en eğlenceli platfor...  Sevimli Arkadaşlar ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz?...  Hızlı Küp Oyunu ile süper dakikalar yaşamaya hazırlanın. Bir zamanların en ü... <p><strong>Çizgi Kahramanların Savaşı 3.4</strong> çıktı! Yepye... <p>Özel bir günde etkinlik yapan kreşteki çocuklarla birlikt...  Düşür Beni Oyunu ile eğlencesi bol bir oyun sizleri bekliyor. Oyun Gemisi ka... <p>Oyunumuzda bir balıkçıyı kontrol ederek onun balık tutmasını ve mar... <p><strong><em>Retro-Pixel</em></strong><em> grafiklerle hazırlanmış harika b...