Yardımlaşan Arkadaşlar

Oyun Adı: Yardımlaşan Arkadaşlar

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 336

Puan: 0.00

Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güzel bir oyunla sizlerleyiz. Ateş ve Su oyununda olduğu gibi bu oyunda da bölümleri geçebilmek için kahramanların birbirine ihtiyacı olacak. Oyunu ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuna tıklayın ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önceden hiç oynamadıysanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, kahramanlarınızın çıkış kapısına ulaşmalarını sağlamak. Oyun kontrolleri şöyle:

MAVİ KAHRAMAN
Hareket Etme: "W, A, S, D"

KIRMIZI KAHRAMAN
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Bu tuşların yanı sıra bölümü bitirdiğinizde elinizi klavyeden çekmeden "SPACEBAR" tuşuna basıp bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölümde dikkat etmeniz gereken birkaç tehlike var: Çarklar, yeşil sıvı asitler, elektrik akımları, dikenler bunlardan sadece birkaçı... Ayrıca hava akımının içine girerseniz sizi yukarıya doğru taşıyacaktır. Bazı bölümlerde çıkış kapısına ulaşmak için ışınlanma portallarını kullanmanız gerekiyor. Ancak tek kullanımlık basamaklara dikkat edin.

Bölümü ne kadar erken bitirirseniz o kadar fazla puan alacaksınız. Oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli bölümü baştan başlatabilir, oyunu duraklatabilir, yardım menüsüne ulaşabilir ve bir üst menüye geri dönebilirsiniz. Oyun seslerini veya müziğini kapatıp açmak için ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunlar için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şeytani Bloklar ile çok eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır m... <p>Tarlarda bahçede ektiğimiz sebze ve meyveleri kuşlardan korumak i&c...  Halatı Kes ile şimdi benzersiz bir beceri oyunu daha sizlerle! Ekranlarınıza...  Küçük Siyah Ninja 2 ile şimdi sizi bu muhteşem oyunun yeni bölümü ile buluşt...  Zombi Kafası ile şimdi harika bir beceri oyununa ne dersiniz? Ekranlarınıza ... <p><em>Alışılageldik futbol oyunlarına göre çok farklı bir tarzı ... <p>Zarları yuvarla, bilgisayara karşı oyunu kazan. Haydi göster kendini!... <p>Top yuvarla oyunumuzda yuvarlamak istediğiniz topu seçerek başlangı... <p>Işıltılı yüz yıkama oyunumuzda çocukların kirli yüzlerini...  Hızlı Daire ile muhteşem bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranların... <p><em>SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıpla...