Yardımlaşan Arkadaşlar

Oyun Adı: Yardımlaşan Arkadaşlar

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 300

Puan: 0.00

Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güzel bir oyunla sizlerleyiz. Ateş ve Su oyununda olduğu gibi bu oyunda da bölümleri geçebilmek için kahramanların birbirine ihtiyacı olacak. Oyunu ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuna tıklayın ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önceden hiç oynamadıysanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, kahramanlarınızın çıkış kapısına ulaşmalarını sağlamak. Oyun kontrolleri şöyle:

MAVİ KAHRAMAN
Hareket Etme: "W, A, S, D"

KIRMIZI KAHRAMAN
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Bu tuşların yanı sıra bölümü bitirdiğinizde elinizi klavyeden çekmeden "SPACEBAR" tuşuna basıp bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölümde dikkat etmeniz gereken birkaç tehlike var: Çarklar, yeşil sıvı asitler, elektrik akımları, dikenler bunlardan sadece birkaçı... Ayrıca hava akımının içine girerseniz sizi yukarıya doğru taşıyacaktır. Bazı bölümlerde çıkış kapısına ulaşmak için ışınlanma portallarını kullanmanız gerekiyor. Ancak tek kullanımlık basamaklara dikkat edin.

Bölümü ne kadar erken bitirirseniz o kadar fazla puan alacaksınız. Oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli bölümü baştan başlatabilir, oyunu duraklatabilir, yardım menüsüne ulaşabilir ve bir üst menüye geri dönebilirsiniz. Oyun seslerini veya müziğini kapatıp açmak için ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunlar için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Gumball Bowling ile Cartoon Network'ün sevilen çizgi dizisi Gumball size har... Flappy Futbol ile şimdi muhteşem bir oyun deneyimine hazır mısınız? Eğer siz... <p>Mega çekiç oyunumuza Play butonuna tıklayarak giriş yapabili... <p>Oyun buyuk oldugundan yuklenirken lutfen bekleyiniz.Oyunu mouse kullanarak... <p>Banka Bombacısı ile süper ötesi dakikalar sizi bekliyor. Banka k... Civciv Topu Oyunu ile müthiş bir eğlence sizleri bekliyor. Civcivleri havuza... <p><em>Çizgi Kahramanlar Savaşı oyununun <strong>3.3 </strong>böl... <p>Sonsuz bir labirentli yolda nereye kadar kaçabileceksin. Kendi refl...             Ronaldo Kupa Aşkı ile şimdi harika bir beceri oyunu ... Bombacı Noel Baba Oyunu ile keyifli dakikalar ekranlarınıza geliyor. Noel Ba... <p>Tembel kızımız bu kez cadılar bayramında muzurluk peşindedir. Yapacağı yar... Ağır Kamyon Parkı Oyunu ile mükemmel bir park oyunu oynamaya ne dersiniz? Bu...