Yardımlaşan Arkadaşlar

Oyun Adı: Yardımlaşan Arkadaşlar

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 312

Puan: 0.00

Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güzel bir oyunla sizlerleyiz. Ateş ve Su oyununda olduğu gibi bu oyunda da bölümleri geçebilmek için kahramanların birbirine ihtiyacı olacak. Oyunu ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuna tıklayın ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önceden hiç oynamadıysanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, kahramanlarınızın çıkış kapısına ulaşmalarını sağlamak. Oyun kontrolleri şöyle:

MAVİ KAHRAMAN
Hareket Etme: "W, A, S, D"

KIRMIZI KAHRAMAN
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Bu tuşların yanı sıra bölümü bitirdiğinizde elinizi klavyeden çekmeden "SPACEBAR" tuşuna basıp bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölümde dikkat etmeniz gereken birkaç tehlike var: Çarklar, yeşil sıvı asitler, elektrik akımları, dikenler bunlardan sadece birkaçı... Ayrıca hava akımının içine girerseniz sizi yukarıya doğru taşıyacaktır. Bazı bölümlerde çıkış kapısına ulaşmak için ışınlanma portallarını kullanmanız gerekiyor. Ancak tek kullanımlık basamaklara dikkat edin.

Bölümü ne kadar erken bitirirseniz o kadar fazla puan alacaksınız. Oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli bölümü baştan başlatabilir, oyunu duraklatabilir, yardım menüsüne ulaşabilir ve bir üst menüye geri dönebilirsiniz. Oyun seslerini veya müziğini kapatıp açmak için ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunlar için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İnşaatçı kral oyunumuzda kralımız yeni krallık binaları inşa ederek... <p>Bir kova buzlu su kampanyasının ALS hastalarına ilgi çekmek i&ccedi...             Topuk Kırmaca ile sıradışı bir oyun deneyimi yaşamay... Zombi Bombala 2 Oyunu ile dikkat ve beceri gerektiren harika bir eğlenceye h... <p>Tembel Hırsız ile eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyund... <p><em>Sokaklar çetelerle doldu ve insanlar rahatça yolda y&uum... Bombacı Noel Baba Oyunu ile keyifli dakikalar ekranlarınıza geliyor. Noel Ba... <p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte... Kırmalı parçalamalı oyun severler ekran başına! Şimdi ekranlarınıza getirdiğ... <p>Bu sefer güzel kızımız barbie süper kahraman tarzında bir kost&u... Aşık Köpek Oyunu ile Pug cinsi bir köpeğin başından geçen eğlenceli bir aşk ... <p>Severek oynadığınız Uçan Amigo serisinin 5. oyunu sizlerle... Diğer...