Yardımlaşan Arkadaşlar

Oyun Adı: Yardımlaşan Arkadaşlar

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 304

Puan: 0.00

Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güzel bir oyunla sizlerleyiz. Ateş ve Su oyununda olduğu gibi bu oyunda da bölümleri geçebilmek için kahramanların birbirine ihtiyacı olacak. Oyunu ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuna tıklayın ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önceden hiç oynamadıysanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, kahramanlarınızın çıkış kapısına ulaşmalarını sağlamak. Oyun kontrolleri şöyle:

MAVİ KAHRAMAN
Hareket Etme: "W, A, S, D"

KIRMIZI KAHRAMAN
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Bu tuşların yanı sıra bölümü bitirdiğinizde elinizi klavyeden çekmeden "SPACEBAR" tuşuna basıp bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölümde dikkat etmeniz gereken birkaç tehlike var: Çarklar, yeşil sıvı asitler, elektrik akımları, dikenler bunlardan sadece birkaçı... Ayrıca hava akımının içine girerseniz sizi yukarıya doğru taşıyacaktır. Bazı bölümlerde çıkış kapısına ulaşmak için ışınlanma portallarını kullanmanız gerekiyor. Ancak tek kullanımlık basamaklara dikkat edin.

Bölümü ne kadar erken bitirirseniz o kadar fazla puan alacaksınız. Oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli bölümü baştan başlatabilir, oyunu duraklatabilir, yardım menüsüne ulaşabilir ve bir üst menüye geri dönebilirsiniz. Oyun seslerini veya müziğini kapatıp açmak için ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunlar için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Tembel Hırsız ile eğlenceli bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyund... <p>Kayıp top oyunumuzda adada kaybolmuş olan topu yönlendirerek bitiş &c... <p>Nüyülü iksir yapmak isteyen kızımıza yardımcı olmalı ve b&u... <p><strong>SNK</strong>'nın tüm oyunlarından en popüler karakte... <p>Silahı va kalkanı olmayan şovalyemiz bulunduğu yerde ölüm kalım ...  Noel Baba Yılbaşı Dükkanı Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazır mısınız... <p>Yön TuŞlarİ ile oynanİyor. ÇalİŞkan fare ile canlarİ ve kurabi... <p>Oyunumuzda bir balıkçıyı kontrol ederek onun balık tutmasını ve mar...  Gumball Bowling ile Cartoon Network'ün sevilen çizgi dizisi Gumball size har... <p>Bu çocuk gazeteleri dağıtmak ne tüm camı çerçeve... <p>Kaptan Pilot 3 ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu deneyimine ne dersiniz?...  Miley Cyrus Diş Bakımı ile hayranı olduğunuz şarkıcının dişlerine bakım yapm...