Yardımlaşan Arkadaşlar

Oyun Adı: Yardımlaşan Arkadaşlar

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 278

Puan: 0.00

Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güzel bir oyunla sizlerleyiz. Ateş ve Su oyununda olduğu gibi bu oyunda da bölümleri geçebilmek için kahramanların birbirine ihtiyacı olacak. Oyunu ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuna tıklayın ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önceden hiç oynamadıysanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, kahramanlarınızın çıkış kapısına ulaşmalarını sağlamak. Oyun kontrolleri şöyle:

MAVİ KAHRAMAN
Hareket Etme: "W, A, S, D"

KIRMIZI KAHRAMAN
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Bu tuşların yanı sıra bölümü bitirdiğinizde elinizi klavyeden çekmeden "SPACEBAR" tuşuna basıp bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölümde dikkat etmeniz gereken birkaç tehlike var: Çarklar, yeşil sıvı asitler, elektrik akımları, dikenler bunlardan sadece birkaçı... Ayrıca hava akımının içine girerseniz sizi yukarıya doğru taşıyacaktır. Bazı bölümlerde çıkış kapısına ulaşmak için ışınlanma portallarını kullanmanız gerekiyor. Ancak tek kullanımlık basamaklara dikkat edin.

Bölümü ne kadar erken bitirirseniz o kadar fazla puan alacaksınız. Oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli bölümü baştan başlatabilir, oyunu duraklatabilir, yardım menüsüne ulaşabilir ve bir üst menüye geri dönebilirsiniz. Oyun seslerini veya müziğini kapatıp açmak için ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunlar için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kayıp top oyunumuzda adada kaybolmuş olan topu yönlendirerek bitiş &c... <p>Elmas avcısı ninjamız ile engeller arkasındaki değerli elmasları düş&... Halatlı Ninja Oyunu ile keyifli bir beceri oyunu deneyimi yaşamaya hazırlanı... <p>Silahı va kalkanı olmayan şovalyemiz bulunduğu yerde ölüm kalım ... Angry Birds Stella ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu daha ekranlarınızda! ...             Kamyon Yükleyici 2 oyunu ile bu çok eğlenceli oyunun... Kulak Zarı Ameliyatı Oyunu ile doktor olmanın zamanı geldi! İlerde doktor ol... Mücevher Golf 2 ile şimdi tüm yeteneklerinizi sergileme zamanı! Ekranlarınız... <p>2 Many Bugs oyunu, iyi eğlenceler</p> <p>Tembel kızımız bu kez cadılar bayramında muzurluk peşindedir. Yapacağı yar... <p><em>İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. ... Gıcık Beyaz Top Oyunu ile sinir bozucu sizleri bekliyor! Bu beceri oyununda ...