Yardımlaşan Arkadaşlar

Oyun Adı: Yardımlaşan Arkadaşlar

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 286

Puan: 0.00

Ateş ve Su oyunundan esinlenilerek yapılan, en az onun kadar güzel bir oyunla sizlerleyiz. Ateş ve Su oyununda olduğu gibi bu oyunda da bölümleri geçebilmek için kahramanların birbirine ihtiyacı olacak. Oyunu ister tek kişi, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuna tıklayın ve bir bölüm seçin. Oyunu daha önceden hiç oynamadıysanız birinci bölümden başlamak zorundasınız. Oyundaki amacınız, kahramanlarınızın çıkış kapısına ulaşmalarını sağlamak. Oyun kontrolleri şöyle:

MAVİ KAHRAMAN
Hareket Etme: "W, A, S, D"

KIRMIZI KAHRAMAN
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Bu tuşların yanı sıra bölümü bitirdiğinizde elinizi klavyeden çekmeden "SPACEBAR" tuşuna basıp bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Bölümde dikkat etmeniz gereken birkaç tehlike var: Çarklar, yeşil sıvı asitler, elektrik akımları, dikenler bunlardan sadece birkaçı... Ayrıca hava akımının içine girerseniz sizi yukarıya doğru taşıyacaktır. Bazı bölümlerde çıkış kapısına ulaşmak için ışınlanma portallarını kullanmanız gerekiyor. Ancak tek kullanımlık basamaklara dikkat edin.

Bölümü ne kadar erken bitirirseniz o kadar fazla puan alacaksınız. Oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli bölümü baştan başlatabilir, oyunu duraklatabilir, yardım menüsüne ulaşabilir ve bir üst menüye geri dönebilirsiniz. Oyun seslerini veya müziğini kapatıp açmak için ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonları kullanmanız yeterli. En güzel iki kişilik oyunlar için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Sokaklar çetelerle doldu ve insanlar rahatça yolda y&uum...  Tatlı Cadı Bulmaca Oyunu ile beyin gıdıklayıcı harika bir zeka oyunu deneyim...  Jetpack Jack ile şimdi çok eğlenceli bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Ek...  Düşür Beni Oyunu ile eğlencesi bol bir oyun sizleri bekliyor. Oyun Gemisi ka... <p><em>İki kılıç ustası arasında büyük bir savaş başladı. Bu...  Küçük Noktalar Oyunu ile noktaları düzgün yerleştirmeye hazırlanın. Noktalar... <p><em>Harika Bomberman oyununun Go Kart yarışları versiyonu ile, harika yarı... <p>Kaptan Pilot 3 ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu deneyimine ne dersiniz?...  Halatı Kes ile şimdi benzersiz bir beceri oyunu daha sizlerle! Ekranlarınıza... <p>Banka Bombacısı ile süper ötesi dakikalar sizi bekliyor. Banka k... <p>Kızgın büyük anne ile yeni bir maceraya hazırmısınız. Akıl hasta...  Çılgın Kedi Oyunu ile deli bir profesörün elinden kaçmaya çalışan kedinin sı...