Sünger Bob Zıplama Yarışı

Oyun Adı: Sünger Bob Zıplama Yarışı

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 222

Puan: 0.00

SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıplama yarışı yapmaya karar vermişler. Denizin içinde yukarıya doğru olabildiğince ilerleyip devam eden bu eğlenceye siz de ortak olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra tek kişilik oyun için "PLAYER 1", iki kişilik oyun için "PLAYER 2" butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyundaki amacınız, diğer canlılara çarpmadan olabildiğince en yükseğe çıkmak. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

SPONGEBOB
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bonus Kullanma: "2x YUKARI OK TUŞU"

PATRICK
Hareket Etme: "E, S, D, F"
Bonus Kullanma: "2x E"

Oyun esnasında diğer canlılara çarparsanız, aşağıya düşersiniz ve en son ulaştığınız seviyeden devam etmek zorunda kalırsınız. Ayrıca karakterlerinizi bölüm içinde bulunan yiyeceklerle doyurmanız gerekiyor. Enerji çubukları bittiğinde daha fazla yol alamazsınız. Balon gibi bonusları toplayarak ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Topladığınız paralarla, bölüm aralarında geliştirmeler yapabilir ve oyunu daha zevkli hâle getirebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun müziğini ve sesleri açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. En güzel SpongeBob oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Help Rick to collect all the stolen fuel to refuel his spaceship and fly away... Have a great time playing Bubble Shooter HD, the brand new HTML5 version of B...  Tüylü Canavarlar Oyunu ile eğlenceli anlar şimdi sizlerle! Plaj topunu tüylü... <p>2012 Filmi oyunu, YÖN tuŞlarİ ile oynanİr.Mayalarİn ünlü 20... <p><em>Hatırlarsanız, Kukla Futbolcular daha önce Dünya kupasına ka...  Para Babası Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Çizerek ol... <p>Bu sefer güzel kızımız barbie süper kahraman tarzında bir kost&u...  Çikolatalı Kurabiye Oyunu ile birbirinden lezzetli kurabiyeler yapmaya hazır... <p>Büyük bir arenada iki küçük dövüş&cce... <p>MOUSE ile oynanan oyun. Akİllİ bombalar ile kask takİlİ olan askerleri vey...  Karşıdan karşıya geçmek hiç bu kadar zor olmamıştı! Karşıya Geç Oyunu ile ha... <p><em>Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka gü...