Sünger Bob Zıplama Yarışı

Oyun Adı: Sünger Bob Zıplama Yarışı

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 237

Puan: 0.00

SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıplama yarışı yapmaya karar vermişler. Denizin içinde yukarıya doğru olabildiğince ilerleyip devam eden bu eğlenceye siz de ortak olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra tek kişilik oyun için "PLAYER 1", iki kişilik oyun için "PLAYER 2" butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyundaki amacınız, diğer canlılara çarpmadan olabildiğince en yükseğe çıkmak. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

SPONGEBOB
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bonus Kullanma: "2x YUKARI OK TUŞU"

PATRICK
Hareket Etme: "E, S, D, F"
Bonus Kullanma: "2x E"

Oyun esnasında diğer canlılara çarparsanız, aşağıya düşersiniz ve en son ulaştığınız seviyeden devam etmek zorunda kalırsınız. Ayrıca karakterlerinizi bölüm içinde bulunan yiyeceklerle doyurmanız gerekiyor. Enerji çubukları bittiğinde daha fazla yol alamazsınız. Balon gibi bonusları toplayarak ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Topladığınız paralarla, bölüm aralarında geliştirmeler yapabilir ve oyunu daha zevkli hâle getirebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun müziğini ve sesleri açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. En güzel SpongeBob oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Buzdolabından Kaç Oyunu ile çılgın bir oyun oynamaya hazırlanın. Buzdolaplar... <p>Adamlarİ DüŞür oyunu, MOUSE ile oynanİyor. Adamlarİ ekrandaki ze... <p>Zıpla ve eğil isimli bu oyunumuzda koşmakta olan karakterimizi kontrol ede... <p>MOUSE ile oynanan oyun. Akİllİ bombalar ile kask takİlİ olan askerleri vey... <p>Oyunda amac ciftliginize guzel ekinler ekerek meyveler toplamak ve bunlari... <p>Kaptan Pilot 3 ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu deneyimine ne dersiniz?... <p>Vampirin öfkesi oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak düşmanları... <p>Bankamatik önlerinde nöbet tutup arızalı olanların çerisi... <p>Yapışkan yaratık oyunumuzda ismindende anlaşılacağı gibi yapışankanlık &ou...  Gıcık Beyaz Top Oyunu ile sinir bozucu sizleri bekliyor! Bu beceri oyununda ... <p>Tembel kızımız bu kez cadılar bayramında muzurluk peşindedir. Yapacağı yar... <p>Prensesimiz kaçırıldı ve onu kurtaracak tek bir şovalye var oda siz...