Sünger Bob Zıplama Yarışı

Oyun Adı: Sünger Bob Zıplama Yarışı

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 227

Puan: 0.00

SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıplama yarışı yapmaya karar vermişler. Denizin içinde yukarıya doğru olabildiğince ilerleyip devam eden bu eğlenceye siz de ortak olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra tek kişilik oyun için "PLAYER 1", iki kişilik oyun için "PLAYER 2" butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyundaki amacınız, diğer canlılara çarpmadan olabildiğince en yükseğe çıkmak. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

SPONGEBOB
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bonus Kullanma: "2x YUKARI OK TUŞU"

PATRICK
Hareket Etme: "E, S, D, F"
Bonus Kullanma: "2x E"

Oyun esnasında diğer canlılara çarparsanız, aşağıya düşersiniz ve en son ulaştığınız seviyeden devam etmek zorunda kalırsınız. Ayrıca karakterlerinizi bölüm içinde bulunan yiyeceklerle doyurmanız gerekiyor. Enerji çubukları bittiğinde daha fazla yol alamazsınız. Balon gibi bonusları toplayarak ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Topladığınız paralarla, bölüm aralarında geliştirmeler yapabilir ve oyunu daha zevkli hâle getirebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun müziğini ve sesleri açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. En güzel SpongeBob oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Neşeli Market ile eğlenceli bir beceri oyunu sizlerle! Oyun içerisi... Tek Tekerlekli Bisikleti kullanmaya çalışıyoruz <p>Hamburgerci Sünger Bob adlı oyunda eğlenceli bir koşturmaca sizi bekl... Patlat Bakalım Oyunu ile ne kadar hızlı bir fare kullanıcısısınız görelim! O... <p>Oyunda amac ciftliginize guzel ekinler ekerek meyveler toplamak ve bunlari... Zombi Kafası ile şimdi harika bir beceri oyununa ne dersiniz? Ekranlarınıza ... Yuvarlak Ninja Oyunu ile oldukça güzel dakikalar geçireceğiniz bir beceri oy... Uzay Tüneli Oyunu ile süper bir macera sizleri bekliyor. Uzay tünelinde iler...             Muz Hırsızı ile eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır ... <p>Maceradan maceraya koşan <strong>Mario</strong> ve arkadaşlı, şimdi de tra... <p>Silahı va kalkanı olmayan şovalyemiz bulunduğu yerde ölüm kalım ... Para Babası Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Çizerek ol...