Sünger Bob Zıplama Yarışı

Oyun Adı: Sünger Bob Zıplama Yarışı

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 243

Puan: 0.00

SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıplama yarışı yapmaya karar vermişler. Denizin içinde yukarıya doğru olabildiğince ilerleyip devam eden bu eğlenceye siz de ortak olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra tek kişilik oyun için "PLAYER 1", iki kişilik oyun için "PLAYER 2" butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyundaki amacınız, diğer canlılara çarpmadan olabildiğince en yükseğe çıkmak. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

SPONGEBOB
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bonus Kullanma: "2x YUKARI OK TUŞU"

PATRICK
Hareket Etme: "E, S, D, F"
Bonus Kullanma: "2x E"

Oyun esnasında diğer canlılara çarparsanız, aşağıya düşersiniz ve en son ulaştığınız seviyeden devam etmek zorunda kalırsınız. Ayrıca karakterlerinizi bölüm içinde bulunan yiyeceklerle doyurmanız gerekiyor. Enerji çubukları bittiğinde daha fazla yol alamazsınız. Balon gibi bonusları toplayarak ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Topladığınız paralarla, bölüm aralarında geliştirmeler yapabilir ve oyunu daha zevkli hâle getirebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun müziğini ve sesleri açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. En güzel SpongeBob oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Büyü Okulunda Yaramazlık oyunu ile çok keyifli dakik... Hızlı Küp Oyunu ile süper dakikalar yaşamaya hazırlanın. Bir zamanların en ü... <p>Bügün nehirde balık avına çıkıyoruz. Oyunumuzda tekne &uu... <p>Kayıp top oyunumuzda adada kaybolmuş olan topu yönlendirerek bitiş &c... <p><em>Hiç daha önce arkadaşına karşı atıcılıkta yarışmak istedin... Yuvarlak Ninja Oyunu ile oldukça güzel dakikalar geçireceğiniz bir beceri oy... <p>Kafa Yiyenlerin İstilası ile heyecan verici bir beceri oyunu oynamaya hazı... <p><strong>Çizgi Kahramanların Savaşı 3.4</strong> çıktı! Yepye... Çikolatalı Kurabiye Oyunu ile birbirinden lezzetli kurabiyeler yapmaya hazır... Kırmızı Araba Wheely 2 ile kahramanımız olan sevimli Wheely'nin macerası kal...             Şekilleri Kes Oyunu ile becerilerinizi sınama vakti ... <p>Banka Bombacısı ile süper ötesi dakikalar sizi bekliyor. Banka k...