Sünger Bob Zıplama Yarışı

Oyun Adı: Sünger Bob Zıplama Yarışı

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 263

Puan: 0.00

SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıplama yarışı yapmaya karar vermişler. Denizin içinde yukarıya doğru olabildiğince ilerleyip devam eden bu eğlenceye siz de ortak olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra tek kişilik oyun için "PLAYER 1", iki kişilik oyun için "PLAYER 2" butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyundaki amacınız, diğer canlılara çarpmadan olabildiğince en yükseğe çıkmak. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

SPONGEBOB
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bonus Kullanma: "2x YUKARI OK TUŞU"

PATRICK
Hareket Etme: "E, S, D, F"
Bonus Kullanma: "2x E"

Oyun esnasında diğer canlılara çarparsanız, aşağıya düşersiniz ve en son ulaştığınız seviyeden devam etmek zorunda kalırsınız. Ayrıca karakterlerinizi bölüm içinde bulunan yiyeceklerle doyurmanız gerekiyor. Enerji çubukları bittiğinde daha fazla yol alamazsınız. Balon gibi bonusları toplayarak ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Topladığınız paralarla, bölüm aralarında geliştirmeler yapabilir ve oyunu daha zevkli hâle getirebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun müziğini ve sesleri açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. En güzel SpongeBob oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p> Atarinin efsane ve vazgeçilmez <strong>Tank H 1990</strong> o... <p>Ninjamız çok çalışıp diğer ninjaları geçmesi gerekmek...  99 Problem Oyunu ile süper bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Beceri o... <p>Hızlı şovalye oyunumuzun 2. serisinde atı ile engelleri aşarak tüm el...  Hızlı Küp Oyunu ile süper dakikalar yaşamaya hazırlanın. Bir zamanların en ü...  Flappy Top Oyunu ile zorlu koşullarda top sektirmeye hazırlanın. Dünyaca ünl...  Miley Cyrus Diş Bakımı ile hayranı olduğunuz şarkıcının dişlerine bakım yapm... <p>Kule dikme oyunumuzun yeni bir versiyonunda ekranın sağından ve solundan g... <p>Görünüş bakımından sade; ancak heyecan ve mücadele bak... <p>Fareleri zehirle oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak mutfak... <p>Kasaba şerifi büyük bir olayı çözmek için giz... <p>Adamlarİ DüŞür oyunu, MOUSE ile oynanİyor. Adamlarİ ekrandaki ze...