Sünger Bob Zıplama Yarışı

Oyun Adı: Sünger Bob Zıplama Yarışı

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 234

Puan: 0.00

SpongeBob ve tembel denizyıldızı Patrick'in canı sıkılmış ve zıplama yarışı yapmaya karar vermişler. Denizin içinde yukarıya doğru olabildiğince ilerleyip devam eden bu eğlenceye siz de ortak olmak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY GAME" butonuyla ana menüye giriş yapın. Daha sonra tek kişilik oyun için "PLAYER 1", iki kişilik oyun için "PLAYER 2" butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyundaki amacınız, diğer canlılara çarpmadan olabildiğince en yükseğe çıkmak. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

SPONGEBOB
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Bonus Kullanma: "2x YUKARI OK TUŞU"

PATRICK
Hareket Etme: "E, S, D, F"
Bonus Kullanma: "2x E"

Oyun esnasında diğer canlılara çarparsanız, aşağıya düşersiniz ve en son ulaştığınız seviyeden devam etmek zorunda kalırsınız. Ayrıca karakterlerinizi bölüm içinde bulunan yiyeceklerle doyurmanız gerekiyor. Enerji çubukları bittiğinde daha fazla yol alamazsınız. Balon gibi bonusları toplayarak ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Topladığınız paralarla, bölüm aralarında geliştirmeler yapabilir ve oyunu daha zevkli hâle getirebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun müziğini ve sesleri açıp kapatabilir, oyunu duraklatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. En güzel SpongeBob oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuza seçeceğimiz bir savaşçı ile başlayabilir ve labire...  Roketle 2 ile şimdi sizi bu harika oyunun ikinci bölümü ile buluşturuyoruz. ...   								  	Bütün dünyanın oynadığı monopoly oyununda yapmanız gereken size ...  Tatlı Cadı Bulmaca Oyunu ile beyin gıdıklayıcı harika bir zeka oyunu deneyim...  Mario'yu Yok Et Oyunu ile böyle Mario oyunu oynamadınız. Mario oyunlarında h...  Good Game Big Farm Oyunu ile büyük bir çiftliği yönetmeye ne dersin? Bu çift...  Gıcık Beyaz Top Oyunu ile sinir bozucu sizleri bekliyor! Bu beceri oyununda ... <p>Yeşil Dev ile harika dakikalar sizi bekliyor. Yeşil devi fırlatın ve t&uum... <p>Top yuvarla oyunumuzda yuvarlamak istediğiniz topu seçerek başlangı... <p>Oyun buyuk oldugundan yuklenirken lutfen bekleyiniz.Oyunu mouse kullanarak...  Renkli Hayalet Avcısı Oyunu ile ne kadar hızlı olabilirsiniz göstermeye hazı... <p>Ac Adam oyunu, iyi eğlenceler</p>