Mario'nun Traktörü

Oyun Adı: Mario'nun Traktörü

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 311

Puan: 0.00

Maceradan maceraya koşan Mario ve arkadaşlı, şimdi de traktör sürüyor! Mario, Luigi, Prenses Peach ve Yoshi ile zorlu yollarda traktör sürmeye hazırsanız, hiç zaman kaybetmeden oyuna başlayın.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butona tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Hemen arkasından karakter ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm izinli olacaktır. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme ve Denge: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: ve Denge: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: İki kişilik oyun modunda, bitiş çizgisine kadar dökmeden getirdiğiniz her altın için ekstradan puan kazanacaksınız. 1 puan da yarışı kazanana verilecek. Böylece en fazla puanı toplayan, genel kulvarda kazanmış sayılacak. Uçurumlara düşerseniz rakibiniz kazanmış sayılır. Traktörün kasasına dikkat edin, engebeli yollarda işinizi zorlaştıracak.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Geçerli bölümü baştan başlatmak için "RETRY", ana menüye geri dönmek için "MENU" butonunu kullanmanız yeterli. En güzel Mario oyunları için bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aç örümcek oyunumuzun 2. serisinde örümceğimizi... Pepe Çiftlik Evi Oyunu ile sevilen çizgi film karakteri Pepe'nin çiftlik evi... Denizde Fırtına Oyunu ile korkunç dalgalı bir suda, bir hortumun çok yakınla...             Kamyon Yükleyici 2 oyunu ile bu çok eğlenceli oyunun...             Arıyı Uçur ile çok eğlenmeye hazır mısınız? Ekranlar... Sevimli Arkadaşlar ile şimdi muhteşem bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz?... Kolunu Kaptırma Oyunu ile çılgın anlar sizlerle oluyor! Bu sıradışı beceri o... <p><em>Sizlere, toplamda dört kişiye kadar oynanabilen bir başka gü... <p>Running fred engelli yolda arkasında onu kovalayan zebaniden kaçmay... <p>Yön TuŞlarİ ile oynanİyor. ÇalİŞkan fare ile canlarİ ve kurabi... Çılgın Kedi Oyunu ile deli bir profesörün elinden kaçmaya çalışan kedinin sı... 99 Problem Oyunu ile süper bir beceri oyunu oynamaya hazır mısınız? Beceri o...