Mario'nun Traktörü

Oyun Adı: Mario'nun Traktörü

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 293

Puan: 0.00

Maceradan maceraya koşan Mario ve arkadaşlı, şimdi de traktör sürüyor! Mario, Luigi, Prenses Peach ve Yoshi ile zorlu yollarda traktör sürmeye hazırsanız, hiç zaman kaybetmeden oyuna başlayın.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butona tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Hemen arkasından karakter ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm izinli olacaktır. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme ve Denge: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: ve Denge: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: İki kişilik oyun modunda, bitiş çizgisine kadar dökmeden getirdiğiniz her altın için ekstradan puan kazanacaksınız. 1 puan da yarışı kazanana verilecek. Böylece en fazla puanı toplayan, genel kulvarda kazanmış sayılacak. Uçurumlara düşerseniz rakibiniz kazanmış sayılır. Traktörün kasasına dikkat edin, engebeli yollarda işinizi zorlaştıracak.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Geçerli bölümü baştan başlatmak için "RETRY", ana menüye geri dönmek için "MENU" butonunu kullanmanız yeterli. En güzel Mario oyunları için bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Karşıdan karşıya geçmek hiç bu kadar zor olmamıştı! Karşıya Geç Oyunu ile ha... <p>Ac Adam oyunu, iyi eğlenceler</p> <p><em>10 kurşunla kaç adet gemi vurabilirsiniz? 1 mi? 10 mu? 100 m&uu... <p>MOUSE ile oynanİyor. Kaynayan kazanlarİn içine kukla adamlarİ atİp ...  Flappy Top Oyunu ile zorlu koşullarda top sektirmeye hazırlanın. Dünyaca ünl... <p>Yeni İphone modelinin oyunu ile kirlenmiş olan iphone 6 yı mouse'unuzu... <p><strong><em>Retro-Pixel</em></strong><em> grafiklerle hazırlanmış harika b...  Çılgın Kedi Oyunu ile deli bir profesörün elinden kaçmaya çalışan kedinin sı... <p>Işıltılı yüz yıkama oyunumuzda çocukların kirli yüzlerini... <p>Canarları uyut oyunumuzun 3. olan yeni serisinde bilim adamlarının yanlışl... <p>Sonsuz yol oyunumuzda yön tuşlarını kullanarak gittikçe hızlan... <p>MOUSE ile oynanan oyun. Akİllİ bombalar ile kask takİlİ olan askerleri vey...