Mario'nun Traktörü

Oyun Adı: Mario'nun Traktörü

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 249

Puan: 0.00

Maceradan maceraya koşan Mario ve arkadaşlı, şimdi de traktör sürüyor! Mario, Luigi, Prenses Peach ve Yoshi ile zorlu yollarda traktör sürmeye hazırsanız, hiç zaman kaybetmeden oyuna başlayın.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butona tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Hemen arkasından karakter ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm izinli olacaktır. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme ve Denge: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: ve Denge: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: İki kişilik oyun modunda, bitiş çizgisine kadar dökmeden getirdiğiniz her altın için ekstradan puan kazanacaksınız. 1 puan da yarışı kazanana verilecek. Böylece en fazla puanı toplayan, genel kulvarda kazanmış sayılacak. Uçurumlara düşerseniz rakibiniz kazanmış sayılır. Traktörün kasasına dikkat edin, engebeli yollarda işinizi zorlaştıracak.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Geçerli bölümü baştan başlatmak için "RETRY", ana menüye geri dönmek için "MENU" butonunu kullanmanız yeterli. En güzel Mario oyunları için bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuzda kırmızı arabayı kontrol ederek onun diğer araçlara &cced... <p>Kurnaz Tilki Oyunu, Yaramaz ve bir okadar da kurnaz olan tilkinin girdiği ...  Yayaları Karşıya Geçir ile harika bir beceri oyunu oynamaya ne dersiniz? Ekr...  Olaf Yılbaşı Hediyeleri adlı oyundaki kahramanımız Olaf'ın hediyeleri toplam... <p>Sonsuz yol oyunumuzda yön tuşlarını kullanarak gittikçe hızlan... <p>Vampirin öfkesi oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak düşmanları... <p>Bir tik ile alacak, bir tik ile satacaksiniz. Amaciniz ucuza alip pahalanm...  Paragöz Şövalye ile güzel bir maceraya çıkmaya hazırlanın. Pacman oyununu se...  Çılgın Amigo 6 ile şimdi sizi bu muhteşem oyun serisinin yepyeni oyunu ile b...  Sınırsız Peçete Oyunu ile peçete koparmaya hazır olun! Sınırlı bir süre içer... Wow! Now turtles can run very fast! Jump over the cactuses and help the turtl... <p>MOUSE ile oynanİyor. Kaynayan kazanlarİn içine kukla adamlarİ atİp ...