Mario'nun Traktörü

Oyun Adı: Mario'nun Traktörü

Kategori: Beceri

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 278

Puan: 0.00

Maceradan maceraya koşan Mario ve arkadaşlı, şimdi de traktör sürüyor! Mario, Luigi, Prenses Peach ve Yoshi ile zorlu yollarda traktör sürmeye hazırsanız, hiç zaman kaybetmeden oyuna başlayın.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tekrar aynı butona tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Hemen arkasından karakter ve bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece ilk bölüm izinli olacaktır. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme ve Denge: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: ve Denge: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: İki kişilik oyun modunda, bitiş çizgisine kadar dökmeden getirdiğiniz her altın için ekstradan puan kazanacaksınız. 1 puan da yarışı kazanana verilecek. Böylece en fazla puanı toplayan, genel kulvarda kazanmış sayılacak. Uçurumlara düşerseniz rakibiniz kazanmış sayılır. Traktörün kasasına dikkat edin, engebeli yollarda işinizi zorlaştıracak.

Oyun esnasında ekranın sol üst köşesinde bulunan butonla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Geçerli bölümü baştan başlatmak için "RETRY", ana menüye geri dönmek için "MENU" butonunu kullanmanız yeterli. En güzel Mario oyunları için bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Denizde Fırtına Oyunu ile korkunç dalgalı bir suda, bir hortumun çok yakınla... <p>Kurnaz Tilki Oyunu, Yaramaz ve bir okadar da kurnaz olan tilkinin girdiği ...  Baloncuk Aşıklar Oyunu ile aşıkları birbirine kavuşturmak için becerileriniz... <p>MOUSE ile oynanİyor. Kaynayan kazanlarİn içine kukla adamlarİ atİp ...  Düşür Beni Oyunu ile eğlencesi bol bir oyun sizleri bekliyor. Oyun Gemisi ka... <p>Oyunumuzda zorlu bir beceri kabiliyeti sizleri bekliyor. 4 farklı oyun mod... <p>Ajanİnİz girdiği gizli bölümden gereken dosyalarİ çalİyor...  Kulak Zarı Ameliyatı Oyunu ile doktor olmanın zamanı geldi! İlerde doktor ol... <p>Severek oynadığınız Uçan Amigo serisinin 5. oyunu sizlerle... Diğer... <p><em>İki kişilik bir başka koca kafalar basketbol karşılaşmasına hazır ol. ... <p>Kafa Yiyenlerin İstilası ile heyecan verici bir beceri oyunu oynamaya hazı...  Uçan Köpeğin Maceraları ile şimdi harika bir beceri oyunu ekranlarınızda! Ek...