Gizemli Kitap 3

Oyun Adı: Gizemli Kitap 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 195

Puan: 0.00

Gizemli kitabın gizemli sırları yeni serisinde devam etmektedir. Güzel kızımız ve erkek arkadaşı güzemli kitabın sırlarını çözmeye çalışırken farkında olmadan kötü prensesi serbest bırakmışlardı. Şimdi ise kötü prensesi fark edip onu serbest kaldığı yere geri göndermek. Mouse'unuzla şifrelenmiş nesneleri bularak görevleri tamamlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Birbirinden çılgın çarpışan arabaların bonusları toplamak i&... <p>Aslan boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla buto... Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.
<p>Büyük boyama oyuna giriş yaptıkdan sonra mouse'unuzla istedi... <p>İzlenme rekorları kıran çok komik ve eğlenceli olan Türk malı ... <p>Youda efsanesi Amsterdam'da devam ediyor. Amsterdam tren istasyon... <p>Ameliyat masası üzerindeki hastayı iyileştirmek için onun v&uu... <p>Süper mario karakterlerinden oluşan ekip yarış turnuvası için ... <p>Sıradışı bir beceri oyununa hoşgeldiniz. Oyunumuzu tek başınıza oynayabile... Do your science puzzle: Assemble molecules by moving atoms around <p>Boyamı defteri oyununa giriş yaptıkdan sonra mouse'unuzla ekranın altı... <p>Batman : Buz Kadin Oyunu, Oyunda kontrolleri klavye yukari tusu ziplama as...