Kedi Yapbozu

Oyun Adı: Kedi Yapbozu

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 286

Puan: 0.00

Birbirinden sevimli ve şirin kedilerin yapbozlarını tamamlayarak oyunda ilerleyebilirsiniz. Yapbozun parçaları oyun etrafında hareket halindedir. Bu parçaları zamanı çok geçirmeden mouse ile tutup uygun yere yapıştırmalısınız. Bol şanslar..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Get the birds off of your wire. <p>Oyunda yeterli sayıda bloklar kullanmanız için size verilmiş. Kırmı... Do you like green beans? Jazz up your standard side with this tasty recipe! I... Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.
<p>Sevimli dostlarımız tom ve jerryi boyamak için mouse'unuzla sağ... <p>Prenses büyüsü oyununun yeni versiyonunda doğru karışımları... <p>Acil servise gelen hastaların muayeneleri yapılmış ve uygun departmanlara ... <p>Bademciklerin dolayı sürekli hasta olan hastamızın çöz&uu... <p>Oyunda mario ve arkadaşları var. İlk bölümde luigi ile oyuna baş... <p>Efsane atari oyunu kahramanı Süper Mario bu seferki macerasında karış... <p>Süper mario altın yıldız oyunumuzun 2. serisinde bölümlerde...