Denizdeki Gizli Eşyalar

Oyun Adı: Denizdeki Gizli Eşyalar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 214

Puan: 0.00

Oyuna giriş yaptıktan sonra alandaki gizli eşyaları sizin bulmanız isteniyor. Mouse ile eşyalar üzerine tıklayıp bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm eşyaları tespit ettiğiniz takdirde oyundaki diğer bölümlere geçiş yapabileceksiniz. İyi şanslar..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
BamBams are individual sticks that are hit together to make noise in support ... <p>Lezzetli Pizza Oyunu ile eğlenceye hazırlanın! Bu müthiş lezzetli oyu... <p>Güzel Kız Giydirme Oyunu ile müthiş bir güzellik sizleri be... <p>Hazel Bebek Cadılar Bayramı Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısı... <p>Prenses büyüsü oyununun yeni versiyonunda doğru karışımları... Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.
<p>Iphone için üretilmiş efsanevi oyun artık sizin bilgisayarınız... It is a Halloween version of block matching game with one rule and one goal. <p>Hazel Bebek Diş Bakımı Oyunu ile Hazel bebekle yine keyifli dakikalar sizl... <p>Mario karanlık zindandan çıkış için mücadele etmektedir... <p>Araba Parcalama Oyunu, Cok mu streslisiniz. Ozaman bu oyun tam size gore. ... <p>Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya...