Snowboard Kralı

Oyun Adı: Snowboard Kralı

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 195

Puan: 0.00

Snowboard Kralı ile şimdi oldukça eğlenceli bir spor oyunu oynamaya hazır mısınız? Usta bir snowboardcuyu kontrol edeceğiniz bu oyunda oldukça hareketli anlar sizi bekliyor. Snowboardunuzun üstüne atlayın ve bu konuda ne kadar yeteneklisiniz herkese gösterin. Çok bölümden oluşan bu başarılı oyunun her bölümünde sizi farklı görevler bekliyor. Bayrakları toplamak, kardanadamlara çarpmak... vb. Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı Oyun Kalem aracılığı ile ekranlarınıza gelen bu heyecanlı oyunun başından kalkmak istemeyeceksiniz. İyi oyunlar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Simpsons Basketbol Oyunu ile süper eğlenceli bir basketbol heyecanı y... <p>Badminton oyununu bilirsiniz, tüylü bir topu vardır. Bu oyunda b... <p>Serbest Vuruş Kralı ile heyecan verici bir spor oyunu oynamaya başlayın. O... <p>Kafa topu oyunumuzun 2014 dünya kupası olan yeni versiyonu sizlerle. ...             Golf Ustaları oyunu ile şimdi tüm yeteneklerinizi se... <p>Arkadaşınızla beraber sıradışı bir spor oyunu oynamak istiyorsanız, Bowls ... Welcome to the military world of mini golf. Can you pot all the balls within ... <p>Atışlar ve isabet konusunda ne kadar ustasınız? Arkadaşınız mı daha iyi, y... <p>Şampiyonlar ligi tadını kafa topu ile yaşayın. Bunun için şampiyonl... “I’m gonna be rich!”
Upgrade that MegaDrill and dig down into the earth to s... <p>Yeni bilardo oyunumuz daha bir güzel... Topun sekme açılarını ... <p>Sıcak yaz günlerinin tadını çıkardığımız deniz kenarında kumsa...