Uçan Van Persie

Oyun Adı: Uçan Van Persie

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Uçan Van Persie ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaşamaya hazır mısınız? Hollandalı ünlü futbolcu Robin van Persie'nin, Dünya Kupası'nda geçen hafta oynanan maçta, son dünya şampiyonu İspanya'nın kalesine adeta uçarak attığı golün yankıları halen sürüyor. Uzun yıllar konuşulacak olan bu harika gol şimdi bir bilgisayar oyununa ilham olmuş durumda. Bu Flappy tarzındaki yepyeni oyunda Robin van Persie olup turnuvadaki diğer takımlara uçarak gol atma şansı şimdi parmaklarınızın ucunda. Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı Oyun Kalemin sizlerle buluşturduğu bu harika oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. İyi oyunlar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>3D görselliği ve yüksek çözünürlükl&u... Are you the best crazy golfer around? Cube world will really test your crazy ... <p>Dartseverler klavye başına! İlk defa Orta Çağ'da okçular... <p>Süper Koşu oyununda adrenalin ve eğlence bir arada yaşanıyor! Koşuya ... Play Exciting Offroad Racing! play on 10 different tracks and win cash to unl... <p>Engelli futbol oyunumuzda mouse'unuzla topa yön ve güç... <p>Kafa topu oyunumuzun 2014 dünya kupası olan yeni versiyonu sizlerle. ... “I’m gonna be rich!”
Upgrade that MegaDrill and dig down into the earth to s... <p>Rio Cup oyunumuzda kupayı kazanabilmek için karşınıza çıkan ... <p>Futbol severlerin efsanesi hâline gelen <strong>Koca Kafalar Futbol<... Score as manay point as possible before the time is out <p>Basket Cambazı adlı oyun, Oyun Kalem de sizlere eğlenceli dakikalar s...