Muhteşem Kaleci

Oyun Adı: Muhteşem Kaleci

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 234

Puan: 0.00

Muhteşem Kaleci oyunu ile büyük bir futbol liginde kalecilik performansınızı test etmeye geliyoruz! Dünya Kupası'na sayılı günler kala sizi buluşturduğumuz bu eğlenceli futbol oyununa bayılacaksınız! Eldivenlerinizi giyin ve oyunda size doğru gelen topları tek tek kurtarın. Türkiye'nin en iyi oyun portalı Oyun Kalem in sunduğu bu muhteşem futbol oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. Haydi şimdi eldivenleri eline geçir ve kaledeki yerini al. Golleri kurtar ve takımını üst turlara taşı! İyi oyunlar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Topun kafa ile kontol edildiği ve kafa ile gollerin atıldığı farklı bir fu... <p>Yep yeni bir penaltı oyunu sizlerle.Bu oyunumuzda hem penaltı kullanacağız... Welcome to the military world of mini golf. Can you pot all the balls within ... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Çeşitli pozisonlarda kaleye gol atmaya çalışınız.</p> <p>İngilizlerin ünlü oyunu Kriket sizlerle... Bu oyun "<strong... Get stuck into the awesome football and and see how many goals you can get? C... <p>Snowboard Kralı ile şimdi oldukça eğlenceli bir spor oyunu oynamaya... Ten Pin bowling game against the computer.  Çılgın Snowboard Oyunu ile iddiaya giriyoruz ki hayatınızda hiç böyle Snowbo... <p>Frikik kralı oyunumuzda futbolcumuzun hangi ülke takımında oynamasına... <p>Dünya kupası turnuvası heyecanı ülkeleri sararken, bu heyecanı r...