Penaltı Şampiyonu

Oyun Adı: Penaltı Şampiyonu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 199

Puan: 0.00

Penaltı Şampiyonu oyunu ile penaltıları sevenler için güzel ve eğlenceli bir oyun sizlerle. Penaltılara başlamak için oyun açılınca ülke seçimi yapın ve oyun ekranı gelince başlayabilirsiniz. Futbol oyunları için en doğru oyun portalı Oyun Kalem den harika bir futbol oyunu daha sizlerle oluyor! Penaltı atmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Penaltılar puanlı olduğu için atışları gole çevirmelisin. Rakibin sana karşı çektiği şutları tutmalısın. Golleri atarak finale kadar yüksele bilirsin. Şimdi penaltı zamanı! İyi oyunlar. En iyi futbol oyunları OyunGemisi.com'da oynanır.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa... <p>Atışlar ve isabet konusunda ne kadar ustasınız? Arkadaşınız mı daha iyi, y... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... <p>Çöp bidonlarında dönüştürülebilir atıklar ... “I’m gonna be rich!”
Upgrade that MegaDrill and dig down into the earth to s... <p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... <p>30 Saniyede Basket ile zorluk derecesi oldukça yüksek bir spor... Futbol Serbest Vuruş Meydan yarışı devam ediyor <p>Oyun yüklentikren sonra "<strong>Play</strong>" yazısına tı... 19-holes mini golf with World Tournament or Practice mode <p>Usta Kaleci ile sıra bütün yeteneklerinizi sergilemeye ne dersin... Score as manay point as possible before the time is out