Gökdelen Futbolu

Oyun Adı: Gökdelen Futbolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 273

Puan: 5.00

Gökdelen Futbolu Oyunu ile gökdelenlerin tepesinde futbol oynamaya hazır mısınız? Şutunuzu çekin, pasınızı verin ve en yüksek skoru siz kazanın! Bu oyunda futbol konuşuyor! Tüm oyunculara topu atın ve seviyeleri geçin! İyi oyunlar! En heyecanlı futbol oyunları OyunKalem.com'da!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Serbest Vuruş Kralı ile heyecan verici bir spor oyunu oynamaya başlayın. O... <p><strong>"Play"</strong> yazını tıklayarak oyuna başlayınız. Oyun... Ski between the flags Bored of having to actually use some energy to play football? Yeah, me too. W... <p>Futbolcu Çöp Adam 2 ile çok sevdiğiniz çizgi kar... <p>Kendinize güveniyor ve kayak sporunda kral olduğunuzu ispat etmek ist... <p>Harika bir spor oyunu şimdi Oyun  Kalem ayrıcalığıyla ekranlarınızda!... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Futbol severlerin efsanesi hâline gelen <strong>Koca Kafalar Futbol<... Sahada takımınızın kontrolünü elinize alın! Müthiş hile yapmak ve farklı pozi... <p>Kafa Topu 4 ile harika futbol serisinin yepyeni oyunu sizlerle buluşuyor. ... <p>Oyunumuzda yeni transferimiz olan futbol yıldızımıza yön gü&cced...