İki Kişilik Yarış

Oyun Adı: İki Kişilik Yarış

Kategori: Yarış

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 279

Puan: 0.00

İki kişilik yarış fırtınası hız kesmeden devam ediyor! Hemen arabanıza atlayın ve arkadaşınızla birlikte yolları uçarak geçin. İki kişinin aynı anda ve tek ekranda oynayabildiği bu müthiş oyunun bağımlısı olacaksınız.
Oyun yüklendikten sonra açılan menüde öncelikle yarış pistinizi seçin. Daha sonra etap sayısını belirleyin. Hemen arkasından her iki oyuncu için de isim verin ve araçların rengini seçin. Tüm ayarlamalarınız bittikten sonra "START!" butonuyla oyunu başlatabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken birkaç noktadan bahsedelim: Yarışı başlatınca hemen kendinizi hazırlayın, yeşil ışık yanar yanmaz yola koyulmanız gerekecek. Yolda bulunan engeller, işçiler ve diğer nesneler hızınızı kesecektir. O yüzden olabildiğince dikkat edin. Ayrıca uçurumlardan uçabilmek için rampadan hızlı bir şekilde geçmeniz gerekiyor.
Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "RE-START" butonuyla oyunu yeniden başlatabilir, "NEW TRACK" butonuyla da ana menüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, oyunu en çabuk kim bitirecek? İki kişilik yarış oyunları için sitemizi takip etmeye devam edin. Bol şans dileriz.
 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kar Motoru Yarışı 3D ile muhteşem bir yarışa hazır mısınız? Karda motor ya... <p>Çılgın Bisiklet Yarışı ile bahisli bir yarış oyunu oynamaya hazırla... Get behind the wheel of this 3D bike and hit the throttle. Can you be the bes... <p>Araba Atlama Yarışı ile sıradışı bir yarış oyunu başlamak üzere! Siz ... <p>Moto Rush adlı oyunda sıradışı bir motor yarışına şahit olacaksınız. Oyund... <p>Tozlu Yarış ile harika bir yarış oyunu oynamaya başlayın. Yarış sırasında ... <p>Oyun yüklenince START GAME butonuna tİklayarak baŞlayİn. Aracİ YÖ... <p>Gerçekci nefes kesen bir motor yarışı oyununa ne dersiniz. Yön... <p>Arkadaşını da al yanına başla Go Kart yarışlarına. İstediğin etapı se&cced... <p>3D yarİŞ oyunu, Oyun yuklendikten sonra bolum sececeksiniz.Sampiyonluk yad... <p>İki kişilik bu yarış oyununda ilk etapta "<strong>Player 2</strong>&q...             Kış Motorcusu oyunu ile müthiş bir oyun deneyimine h...