İki Kişilik Yarış

Oyun Adı: İki Kişilik Yarış

Kategori: Yarış

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 250

Puan: 0.00

İki kişilik yarış fırtınası hız kesmeden devam ediyor! Hemen arabanıza atlayın ve arkadaşınızla birlikte yolları uçarak geçin. İki kişinin aynı anda ve tek ekranda oynayabildiği bu müthiş oyunun bağımlısı olacaksınız.
Oyun yüklendikten sonra açılan menüde öncelikle yarış pistinizi seçin. Daha sonra etap sayısını belirleyin. Hemen arkasından her iki oyuncu için de isim verin ve araçların rengini seçin. Tüm ayarlamalarınız bittikten sonra "START!" butonuyla oyunu başlatabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken birkaç noktadan bahsedelim: Yarışı başlatınca hemen kendinizi hazırlayın, yeşil ışık yanar yanmaz yola koyulmanız gerekecek. Yolda bulunan engeller, işçiler ve diğer nesneler hızınızı kesecektir. O yüzden olabildiğince dikkat edin. Ayrıca uçurumlardan uçabilmek için rampadan hızlı bir şekilde geçmeniz gerekiyor.
Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "RE-START" butonuyla oyunu yeniden başlatabilir, "NEW TRACK" butonuyla da ana menüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, oyunu en çabuk kim bitirecek? İki kişilik yarış oyunları için sitemizi takip etmeye devam edin. Bol şans dileriz.
 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Moto Rush adlı oyunda sıradışı bir motor yarışına şahit olacaksınız. Oyund... Uzayda Motor Yarışı Oyunu ile süper eğlence tüm hızıyla devam ediyor. Uzayda... <p>Dev bir <strong>jip ile aksiyon</strong> dolu bir yarış oyununa hoşgeldini... <p>Oyun sade ve basit bir yapıdan oluşturulmuş ama buna rağmen arkadaşınız il... <p>Webbli Yarış oyununda çok renkli bir yarış sizi bekliyor. oyuna baş...             Kış Motorcusu oyunu ile müthiş bir oyun deneyimine h... <p>İki kişi heyecan ile oynayabileceğimiz güzel bir yarış oyunu... 2 kiş... <p>Neon Yarışçı ile şimdi müthiş bir yarış oyunu oynamaya ne ders... Volkan Sürüşü ile şimdi muhteşem bir yarış oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekr... <p>Süper arabalar ile hızlı bir yarışa varmısınız. Aracınızı seçi... <p>İki kişilik bu yarış oyununda ilk etapta "<strong>Player 2</strong>&q...