İki Kişilik Yarış

Oyun Adı: İki Kişilik Yarış

Kategori: Yarış

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 263

Puan: 0.00

İki kişilik yarış fırtınası hız kesmeden devam ediyor! Hemen arabanıza atlayın ve arkadaşınızla birlikte yolları uçarak geçin. İki kişinin aynı anda ve tek ekranda oynayabildiği bu müthiş oyunun bağımlısı olacaksınız.
Oyun yüklendikten sonra açılan menüde öncelikle yarış pistinizi seçin. Daha sonra etap sayısını belirleyin. Hemen arkasından her iki oyuncu için de isim verin ve araçların rengini seçin. Tüm ayarlamalarınız bittikten sonra "START!" butonuyla oyunu başlatabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:
1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken birkaç noktadan bahsedelim: Yarışı başlatınca hemen kendinizi hazırlayın, yeşil ışık yanar yanmaz yola koyulmanız gerekecek. Yolda bulunan engeller, işçiler ve diğer nesneler hızınızı kesecektir. O yüzden olabildiğince dikkat edin. Ayrıca uçurumlardan uçabilmek için rampadan hızlı bir şekilde geçmeniz gerekiyor.
Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan "RE-START" butonuyla oyunu yeniden başlatabilir, "NEW TRACK" butonuyla da ana menüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, oyunu en çabuk kim bitirecek? İki kişilik yarış oyunları için sitemizi takip etmeye devam edin. Bol şans dileriz.
 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Basit ama arkadaşınızla oynayınca eğlenceli olabilen bir oyun... Oyunu kon... Retro Motorbike - jigsaw puzzle game. <p>Gerçekci nefes kesen bir motor yarışı oyununa ne dersiniz. Yön...  Maceracı Bisikletçi ile şimdi muhteşem bir maceraya hazır mısınız? Ekranları... <p>Zorlu Jet Ski Yarışı ile çok eğlenceli saatler geçirmeye haz... <p>Oyun yüklenince START GAME butonuna tİklayarak baŞlayİn. Aracİ YÖ... <p>Canavar Araba Şampiyonası ile müthiş bir yarış heyecanını ekranlarını...  Engelli Motor Yarışı Oyunu ile çılgın bir yarış oyunu oynamaya ne dersiniz? ... <p>Çılgın Bisiklet Yarışı ile bahisli bir yarış oyunu oynamaya hazırla... <p>Dev bir <strong>jip ile aksiyon</strong> dolu bir yarış oyununa hoşgeldini... <p>Miami drift oyunumuzda aracınız ile ilk haritadan başlayarak rakiplerinizi... <p>park etme, park etmece, park etme oyunlari, Yaris Oyunlari, Yaris Yap</p>